metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 8 °C

Středa 29. března 2023. Svátek má Taťána
Moderní platební nástroje vám pomohou ušetřit. | foto: BNP Paribas Personal Finance SA

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Moderní platební nástroje vám pomohou ušetřit.

Komerční sdělení Ceny potravin, pohonných hmot nebo elektroniky se dnes mění rychleji než počasí, a tak se není co divit, že nakupujeme s mnohem větší rozvahou a vítáme všechny možnosti, jak ušetřit.

V této nelehké době tak banky přichází s nástroji, díky kterým celý měsíc pohodlně nakupujete, ale útratu hradíte až další měsíc po výplatě. Navíc některé nákupy máte se slevou, a když vyrazíte na dovolenou do zahraničí, tak vaše útrata bude přepočítána takovým směnným kurzem, že by vám ho leckdo mohl závidět.

Tyto možnosti vám nabízí moderní platební nástroj HelloPay od Hello bank! Pokud ho ještě neznáte, vysvětlíme vám, jak s ním zacházet a ušetřit

Jak získám HelloPay

HelloPay si založíte buď on-line, nebo při nákupu na splátky u obchodních partnerů Hello bank! Získáte tak přístup do mobilní aplikace HelloPay a ekologicky šetrnou platební kartu, která je vyrobena ze 70 % z plastů posbíraných na pobřeží oceánu. Můžete si ji nahrát do mobilu nebo chytrých hodinek.

Moderní platební nástroje vám pomohou ušetřit.

Odložená platba

Po celý měsíc můžete v obchodech i na internetu platit všechny své nákupy HelloPay kartou. Nakupovat můžete do výše nastaveného limitu a začátkem příštího měsíce na výpisu uvidíte sečtené všechny vaše nákupy. Stačí je uhradit do 17. dne v následujícím měsíci a nepřeplatíte tak ani o korunu navíc. Zatímco platíte penězi banky, vaše vlastní finance se zhodnocují třeba na spořicím účtu.

Odměny za používání HelloPay

Líbilo by se vám mít tu a tam třeba slevu na benzín, na nákup v knihkupectví, v elektro nebo v hobby obchodech? Ti, co už platí s HelloPay, vědí, že se tomu říká cashback. Kromě odložení plateb tak díky Hello bank! získáte peníze zpět za nákupy. Například v prosinci minulého roku si klienti banky mohli přijít až na 500 korun za placení kartou HelloPay v supermarketech.

Moderní platební nástroje vám pomohou ušetřit.

Ušetříte i v zahraničí

Lidé se často vůbec nezabývají směnným kurzem při platbě kartou v zahraničí. A to je velká chyba, protože v kurzech u platebních karet mohou být velké rozdíly. Při pohledu na historii plateb se tak mnohým může zamotat hlava. Při placení HelloPay kartou bude vaše transakce přepočítaná podle kurzu Mastercard bez jakýchkoliv přirážek. A díky tomu můžete na dovolené ušetřit i stovky korun.

Součástí HelloPay je i mobilní aplikace, se kterou máte neustálý přehled o svých výdajích a v případě nečekané události peníze hned po ruce. Hello bank! nabízí i další výhodné produkty, třeba jako spořicí nebo běžný účet, oba bez složitých podmínek. V aplikaci HelloPay tak máte veškeré své finance pod kontrolou

Hlavní zprávy

Jak se chovat k čerstvé mamince? Šestinedělí je pořád ještě velké tabu

vydáno 29. března 2023  18:10

Péči porodní asistentky si ženy musí platit samy.  celý článek

Sportovní turistika přináší skrytě miliardy do pokladen. Největším magnetem je Praha

vydáno 29. března 2023  13:30

Nehlučí v ulicích do ranních hodin a skryté kouty nejsou cítit jejich zvratky. Existuje druh návštěvníků, který Česku slušně vydělává.   celý článek

Putin je hráč pokeru, který prohrál a nemá co ztratit, říká fotoreportér Dárvík Máca

vydáno 29. března 2023  11:00

Válka na Ukrajině se propadá do bahna a krve. Deníku Metro je ctí, že již od samého začátku konfliktu spolupracuje s Vojtěchem Dárvíkem Mácou,...  celý článek

Chytří holubi z ulic. Poznají sami sebe v zrcadle, nebojí se ani umělého dravce

vydáno 29. března 2023  4:05

Podle odborníků panuje kolem holubů řada mýtů. Věděli jste ale, že holubi jsou velmi inteligentní. Dokáží trénovat kognitivní dovednosti a dokonce...  celý článek