metro.cz

Počasí v Praze

5 °C / 8 °C

Středa, 20. listopadu 2019. Svátek má Nikola.
Motosalon na plný plyn
Motosalon na plný plyn | foto: Veletrhy Brno

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Motosalon na plný plyn

25. února 2019  0:01
Komerční sdělení Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení MOTOSALON letos slaví kulaté jubileum a místo oslavy připadne na pražský veletržní areál Letňany. Veletrh totiž každoročně střídá místo konání z Prahy do Brna a zpět a pokaždé jej navštíví kolem 60.000 návštěvníků. Ten letošní si nenechte ujít – koná se 28.2.-3.3.

Přehlídka všech motoznaček
Již nyní je jasné, že veletrh bude větší než obvykle a nebudou na něm chybět žádní významní importéři značek. Organizátoři avizují pět plných hal a více než 300 vystavujících firem. Mezi nimi najdete legendární značky jako Harley Davidson, BMW, Suzuki, Kawasaki, Honda, Yamaha, Čezeta, Indian, Royal Vintage, Norton, Ducati, Triumph, Aprilia, KTM, Husqvarna, Benneli, Peugeot ale také CF Moto, Yuki nebo limitované edice Lewis Hamilton.

Novinky a premiéry
Ať máte rádi sportovní nebo silniční motorky, choppery, cestovní endura, naháče, retro motorky či skútry – čeká na vás neuvěřitelné množství novinek. Vybere si opravdu každý, připraveny jsou jak luxusní verze s moderními technologiemi tak úsporné varianty skútrů či elektroskútrů pro spořivé zákazníky.

Nejvíce čtyřkolek v historii
Milovníci čtyřkolek mohou letos jásat, protože v této branži půjde zřejmě o dosavadní nejlepší přehlídku. Ať už silniční nebo terénní čtyřkolky přicházejí se spoustou inovací, které ocení jak mládež, tak dospělí uživatelé.

Příslušenství a motodoplňky v top kvalitě
To nejlepší vybavení z nejmodernějších materiálů v nejnovějších designech nabídnou fanouškům motosportu vystavovatelé příslušenství a oblečení. Kombinézy, bundy, kalhoty, airbagové oblečení, speciální obuv, ale také helmy, splňující přísné bezpečnostní normy. K tomu nepřeberné množství příslušenství a doplňkové výbavy na motocykly, které cestování ještě více zpříjemní – ať už jde o hliníkové kufry nebo chytré technologie pro komunikaci.

Doprovodný program plný adrenalinu
Co by to bylo za veletrh, kdyby na něm chyběla zábava a adrenalin. O to se postarají špičkoví závodníci, kaskadéři a další hosté. Hlavní program bude probíhat na pódiu v hale 5 a na volných plochách před vstupní halou, kde návštěvníky čeká SHOW ARÉNA s vystoupením kaskadérů a dalšími vychytávkami.

Zahájení s celebritami
Známí fanoušci moto-výletů, herci Honza Révai a Pavel Liška, herečkaVanda Hybnerová, zpěvačkaHelena Zeťová, ale také závodnice Rally Dakar Ollie Roučková, generál Petr Pavel, freestylista Petr Pilát, jezdecKarel Hanyka, cestovatel Jarda Šíma a kaskadér Pepa Sršeň – ti všichni zahájí letošní jubilejní ročník Motosalonu a to ve čtvrtek 28.2. ve 13 hod.

Motosalon navštíví Vandráci i Terminátor
Ve čtvrtek ve 14 hod si na cestovatelské besedě přiblíží zážitky z cest napříč Střední Amerikou „Vandráci“ Los Vagabundos. V 15.30 na veletrh dorazí Terminátor alias Karlos Vémola, nejvýznamnější osobnost českých bojových sportů. Bude zde společně s playmate Anetou křtít speciál časopisu PLAYBOY DAKAR.

Hlavní zprávy

GALERIE: Podívali jsme se do průzkumné šachty metra D. Bagry jsou už 31 metrů pod Pankrácí

Práce na dně šachty je náročná.
vydáno 20. listopadu 2019  5:08

Stroje utichly a prach si sedá do louží na dně jámy. Všude je bahno. Teplota je kolem pěti stupňů Celsia. Je čtvrtek 14. listopadu a my jsme se nechali...  celý článek

Šťastné a zadlužené! I takové jsou Vánoce

Ilustrační snímek
vydáno 19. listopadu 2019  13:37

Kupte nyní, plaťte za měsíc, po Vánocích, po Novém roce. Tlak na zadlužování s blížícími se svátky roste.  celý článek

Vlídná WC postupně přibývají

Ilustrační snímek
vydáno 19. listopadu 2019  5:16

Každé město v Česku mívalo (nebo stále má) vyhlášené „veřejné toalety“. Nedostatek kultivovaných toalet nebo jejich úplná absence totiž vedly k tomu, že...  celý článek

Zelené Metro jede na žluté vlně. Čtenáři si hrají. Přidejte se

Vzkaz nemusíte jen psát.
vydáno 18. listopadu 2019  14:23

Každý den v rubrice SERVIS vychází takzvaný #metrotag. Žlutý rámeček mohou čtenáři využít ke vzkazu, který se v dalších dnech objeví v našich novinách.  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám