metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 24 °C

Sobota 13. srpna 2022. Svátek má Alena

Na loď plnou umění za hip hopem i jazzem

  11:56
Na Nábřeží Edvarda Beneše u Čechova mostu kotví loď, kde je každý večer o zábavu postaráno. V tomto týdnu zde vystoupí třeba Prago Union, Monikino Kino či Yvonne Sanchez.

Kato z kapely Prago Union | foto: pragounion.cz

Pestrá hudební nabídka na jednom místě v centru Prahy se skrývá v prostorách Cargo Gallery. Už ve středu 5. srpna zde zahraje od 20.30 hodin populární hip hopová kapela Prago Union. Vstupenku pořídíte za příjemných 250 korun.

O den později můžete vyrazit na tanečně laděný koncert dvojice Petr Marek (MIDI LIDI) a Monika Midriaková, kteří tvoří Monikino Kino. Jejich vystoupení začíná už ve 20 hodin a dovnitř se dostanete za 180 korun.

Sobotní večer pak bude od osmi hodin patřit známé Polce žijící v Praze Yvonne Sanchez. S ní si tak na své přijdou milovníci jazzu a blues.

Rozhodně byste si neměli nechat ujít ani unikátní akci příští středu 12. srpna. V rámci nekorektně černém večeru se spojí skvělá hudba, černý humor, černé pivo a pak dlouho do noci černý DJ. Výstava vtipů o lidech s hendikepem, které prošly cenzurou členů kapely The Tap Tap, se nese přesně v duchu u nás oblíbeného černého humoru. O vtipy se postarali autoři časopisu Story.

Autor:

Hlavní zprávy

Ježčí zkouška dospělosti může proběhnout i u vás na zahradě

vydáno 13. srpna 2022  7:07

Pokud máte chuť ubytovat pichlavého souseda, musíte projít konkurzem. První mláďata se už zabydlují v Troji.  celý článek

Predátor je s námi 35 let. Důstojného následovníka neměl nejmíň dvanáct. Tedy až do teď

Strážce streamu
vydáno 12. srpna 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU To, že se snímek Predátor: Kořist povedl, se dalo tušit již pár dní před jeho premiérou na streamovací platformě Disney+. Film zasazený na počátek...  celý článek

FOTOGALERIE: 20 let od obrovské povodně. Katastrofa dorazila 12. srpna 2002

vydáno 12. srpna 2022  4:40

Velká voda v srpnu 2002 změnila leccos. Hlavně lidi, kteří ji prožili na vlastní kůži.   celý článek

Lidé, čtěte! Budete líp mluvit a možná snáze seženete práci

vydáno 11. srpna 2022  11:56

Trvá věčnost, než se vymáčknete? Nejste schopní vyjádřit myšlenku bez „omáčky“a zbytečných „eee“?   celý článek