metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 17 °C

Neděle 25. září 2022. Svátek má Zlata
Na nové voděodolné opravné pásky je spolehnutí v přírodě i doma | foto: tesa tape s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na nové voděodolné opravné pásky je spolehnutí v přírodě i doma

Komerční sdělení Opravné pásky tesa® Ultra Power si poradí s trhlinami v náročných klimatických podmínkách, a to i pod vodou. Díky silné vrstvě účinného lepidla drží páska na různých površích, včetně hrubých materiálů nebo textilu. Jsou vysoce odolné proti otěru a prudkému slunci.

Léto je v plném proudu a mnozí z nás si užívají volno v přírodě nebo na zahradě u bazénu. Ať už je váš letní odpočinek aktivní, třeba na vodě nebo pod širákem, eventuálně klidnější v domácích podmínkách, nevyhnete se občasným nehodám.

I letní relax může mít trhliny

Téměř každý vodák má zkušenost s poškozenou lodí, plovací vestou, sudem či vakem na vodácké nezbytnosti nebo s naštípnutým pádlem. Při aktivitách v přírodě se často nevyhneme odlomenému zrcátku u auta nebo trhlině ve stanu. Doma může unikat voda z bazénu, potrubí nebo nádrže na zachycování dešťové vody. Na trhliny, škvíry a mezery všeho druhu přitom stačí jediné – mít po ruce kvalitní opravné pásky tesa® Ultra Power.

Opravná páska, která si poradí i v náročných klimatických podmínkách

Opravné pásky si v posledních letech našly místo v nejedné domácnosti. Pokud je potřeba lepení v náročných podmínkách, jsou ale parametry běžných lepicích pásek nevyhovující. Působením počasí se totiž může páska po čase uvolnit a není voděodolná. Pro dlouhotrvající efekt je tak potřeba použít jiné typy pásek. Společnost tesa® vyvinula robustní pásky, které si poradí i v extrémních situacích.

Opravné pásky tesa® Ultra Power Clear a tesa® Ultra Power Extreme představují pohodlné a bezpečné řešení při lepení plastu nebo skla. Jsou určené pro opravu nejrůznějších děr, škvír, mezer a trhlin. Díky silnému lepidlu drží pásky spolehlivě i na drsném povrchu nebo na textilu. Vysoká odolnost proti UV záření a extrémním teplotám je předurčuje i do náročných klimatických podmínek.

tesa® Ultra Power Extreme
tesa® Ultra Power Extreme

Snadné řešení trhlin i pod vodou

Vodotěsná páska tesa® Ultra Power Under Water s kaučukovým lepidlem zvládne opravit nežádoucí trhliny a díry dokonce i pod vodou. Použít ji ale můžete i na suchém povrchu. Odolává UV záření a vysokým teplotám od −55 °C až do +93 °C.

Stejně jako všechny pásky tesa® Ultra Power se přizpůsobí jakémukoliv tvaru a objektu a snadno se s nimi manipuluje – stačí ji jednoduše odtrhnout a nalepit.

tesa® Ultra Power Under Water
tesa® Ultra Power Under Water

Hlavní zprávy

Dědictví home office. V on-line světě jsme nepozorní a hackeři to moc dobře vědí

vydáno 25. září 2022  12:29

Podzimní covidová vlna asi zažene lidi zpět do režimu home office. Naděje, že se zbaví zlozvyků z práce na dálku, se opět oddaluje.  celý článek

Sekeru, pilu a hurá na dříví! Samovýroba otopu má háčky. Víme, na co si dát pozor

vydáno 25. září 2022  6:02

Ještě loni většina z nás získávala teplo domova z plynových kotlů nebo dálkového topení. Válka, zničující ceny energií a strach ze zimy udělaly ze dřeva v...  celý článek

Pracovní pohovor je pro matky hračka, pokud si sestaví mapu svých silných stránek

vydáno 24. září 2022  11:33

Během rodičovské dovolené je pro mámy i táty důležité zůstat v kontaktu se zaměstnavatelem a dále se vzdělávat.  celý článek

Základka ve Weberově dostane solární panely. Praha 5 chce být energeticky soběstačná

vydáno 24. září 2022  6:07

Recept, jak vyzrát na drahé energie a nespadnout do dluhů, nachází radnice Prahy 5. Už v květnu procházeli její pracovníci střechy základních škol a...  celý článek