metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 25 °C

Sobota 2. července 2022. Svátek má Patricie
Na Stoupách, ale v přímém přenosu. Gladiators čeká zápas s Bratislavou | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na Stoupách, ale v přímém přenosu. Gladiators čeká zápas s Bratislavou

Komerční sdělení Vysočina Gladiators se v 7. kole Snapbacks ligy amerického fotbalu představí po třech letech Na Stoupách. Na stadion, kde Gladiators odehráli první sezonu ve Snapbacks lize, přicestuje Bratislava Monarchs. Zápas, který je na programu 5. června, odvysílá v přímém přenosu Premier Sport 2.

Gladiators si v posledních letech zvykli na zázemí stadionu FC Vysočina. Loni zde dokonce slavili první titul v historii klubu. Kvůli výměně trávníku na tomto stadionu se ale Gladiators musí přesunout zpět na stadion Na Stoupách, kde v roce 2019 vstoupili do nejvyšší ligy.

Před 7. kolem jsou Gladiators na druhém místě tabulky s bilancí čtyř výher a jedné prohry. Monarchs jsou pouze o jednu výhru za svým nadcházejícím soupeřem. Výhra by tak posunula Monarchs díky lepšímu vzájemnému zápasu před Gladiators. Ve hře je tak hodně. Vítěz se navíc odpoutá od pronásledovatelů v tabulce, kdy hned tři týmy mají bilanci 2-3 a stále tak drží šanci na to, že by se do play-off probojovali i třeba na úkor Monarchs nebo Gladiators.

Do zápasu půjdou Gladiators po zaslouženém odpočinku, ve kterém se mohli dát zdravotně dohromady. Velká marodka v týmu totiž začala ovlivňovat herní projev týmu. Monarchs mají za sebou konfrontaci z druhým loňským finalistou, když v domácím zápase nestačili na Prague Lions 19:40.

Zápas Gladiators s Monarchs začíná v 16:00 a přímý přenos na Premier Sport 2 je na programu o pět minut dříve.

Na Stoupách, ale v přímém přenosu. Gladiators čeká zápas s Bratislavou
Na Stoupách, ale v přímém přenosu. Gladiators čeká zápas s Bratislavou

Hlavní zprávy

Jehovisté? Kdepak. Po domácnostech chodí úředníci magistrátu. Učí třídit

vydáno 2. července 2022  5:34

V hnědých popelnicích končí také plast nebo sklo, což kazí kompost. Změnit to má nová kontaktní kampaň Pražských služeb.  celý článek

Frontová linie. Na letištích chybí lidé. Bojuje se o odbavení i náhrady

vydáno 1. července 2022  16:27

Dva covidové roky letiště i letecké společnosti krvácely. Teď úpí znovu. Lidé zase létají jako diví, ale na přepážkách „nejsou lidi“.  celý článek

Je Orville lepší než Star Trek? MacFarlane i potřetí servíruje komediální poctu sci-fi žánru

Strážce streamu
vydáno 1. července 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU To, že máme v tuzemsku konečně legálně možnost koukat na kousky ze streamovací platformy Disney+, je jednoduše skvělé. Jedním z důkazů budiž sci-fi...  celý článek

„DBK je jako černý pták s roztaženými křídly.“ Obchodní dům slaví výročí

vydáno 1. července 2022  6:23

Pro někoho představuje socialistický pozůstatek, pro jiného reprezentuje jedno z vrcholných děl české brutalistní architektury. DBK, tehdejší Dům bytové...  celý článek