metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 27 °C

Středa 10. srpna 2022. Svátek má Vavřinec

Větší foto
Na Strakonické slalomy dorazí i mistryně světa Veronika Vojtová | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na Strakonické slalomy dorazí i mistryně světa Veronika Vojtová

Komerční sdělení První červencový víkend ve Strakonicích bude patřit vodákům. Na tamějším ostrově Podskalí se na řece Otavě před loděnicí v sobotu 2. července pojedou závody kanoistů a kajakářů. To je příslibem parádní napínavé podívané atraktivní také pro diváky.

Aktivně se přitom mohou zúčastnit všechny věkové kategorie – trať je uzpůsobená, aby ji zvládli méně zkušení i děti, stejně jako neregistrovaní závodníci.

Akce se v tomto roce stala také součástí seriálu České unie sportu – Tipsport sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální dům MAFRA.

Na Strakonické slalomy dorazí i mistryně světa Veronika Vojtová

„Podle všeho by mělo dorazit tři sta lodí, na některých budou závodit kanoistické dvojice, jinde zase jeden účastník bude startovat ve více kategoriích. Velice nás těší, že se přijede ukázat i naše odchovankyně a česká reprezentantka ve vodním slalomu Veronika Vojtová,“ uvedl Václav Vondra z pořádajícího Kanoistického klubu Otava.

Domácí závodnice má na svém kontě celou řadu mezinárodních úspěchů. Zlato z mistrovství světa získala v roce 2015 v Londýně v závodě hlídek spolu s Kateřinou Minařík Kudějovou a Štěpánkou Hilgertovou. O čtyři roky později stála na vrcholné akci na stupni nejvyšším opět, tentokrát v extrémním slalomu. Ze světových a evropských šampionátů má vůbec doma kompletní medailovou sbírku a pochlubit se může i několika pódiovými umístěními ve Světovém poháru.

Kanoisté a kajakáři závody zahájí v sobotu od 9 hodin, předpokládaný konec je v 15 hodin. Letošní novinkou je posun věkového limitu pro účast z osmi na šest let, horní hranice zůstává neomezená. Jako v minulých ročnících i tentokrát pořadatelé předpokládají, že se objeví rovněž řada veteránů. Postupně se představí singl kanoisté s kajakáři a kanoistické dvojice žen, mužů i mixy.

„Srdečně zveme všechny, ať se přijdou podívat, bude to stát za to. Každému, kdo by se na loď rád posadil, tuto možnost nabízíme, máme tam i klidnou vodu, kde se budou zájemci moct svézt zadarmo na loďkách. Předchozí zkušenost přitom není nutná. Vítězové závodů se mohou těšit na medaile, diplomy, ale také sportovní vybavení,“ prozradil Václav Vondra.

Na Strakonické slalomy dorazí i mistryně světa Veronika Vojtová

Hlavní zprávy

Slavný stadion Nikolajka končí. Hokejisté musejí jinam

vydáno 10. srpna 2022  5:52

Pro nové kluziště radnice Prahy 5 sehnala investora. O pozemku však s magistrátem stále jedná.  celý článek

Lokální farmy budou za pár let velký trend, říká ředitel firmy GreenTech

vydáno 9. srpna 2022  20:24

Pěstují zeleninu uvnitř. Dmitrij Lipovskij, ředitel a zakladatel firmy GreeenTech, přibližuje, co jejich firma nabízí v rámci indoor farem a pěstíren a...  celý článek

Žaloba na okruh? Zoufalost, říká Ondřej Martan, starosta Běchovic

vydáno 9. srpna 2022  16:50

Dvacátá městská část má v plánu podat k soudu žalobu na vydané územní rozhodnutí k úseku Pražského okruhu mezi Běchovicemi a dálnicí D1. Tento krok...  celý článek

Z centra pro narkomany z Košíř je horký brambor. Odborníci volají po odkladu výpovědi

vydáno 9. srpna 2022  9:40

Na území Prahy žije až deset tisíc narkomanů. Tohle číslo vyplývající z analýzy Kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy je relativně...  celý článek