metro.cz

Počasí v Praze

15 °C / 19 °C

Pondělí, 16. září 2019. Svátek má Ludmila.
Na Výstaviště míří záchranáři z celé republiky, přijďte také!
Na Výstaviště míří záchranáři z celé republiky, přijďte také! | foto: Výstaviště Praha, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na Výstaviště míří záchranáři z celé republiky, přijďte také!

2. září 2019  7:00
Komerční sdělení Pátek 13. září a sobota 14. září budou na Výstavišti Praha v Holešovicích patřit jednotkám Integrovaného záchranného sboru. Již popáté Výstaviště ožije dynamickými ukázkami jednotlivých složek a návštěvníci budou mít možnost si prohlédnout techniku a být svědky záchranných akcí. Vstup je zdarma.

„Dny IZS jsou jednou v nejoblíbenějších akcí, které jako Výstaviště pořádáme. Program jsme sestavili tak, aby si našli to své všichni bez rozdílu věku. Ať už se zajímají spíše o ukázky techniky a zásahů jednotlivých složek, nebo se chtějí přiučit první pomoci, sebeobraně nebo třeba požární prevenci. Právě pro velký zájem veřejnosti jsme se letos rozhodli prodloužit akci na dva dny,“ přibližuje Den IZS Tomáš Hübl, předseda představenstva Výstaviště Praha.

Na Výstaviště míří záchranáři z celé republiky, přijďte také!

Unikátní zážitky i nové informace

Páteční den odstartuje již dopoledne programem pro studenty středních škol „Nehodou to začíná,“ kteří se stanou svědky simulované dopravní nehody a následné akce IZS. Během zásahu studenti uvidí nejen činnost záchranářů, ale zároveň uslyší jejich komunikaci. Cílem projektu je, aby studenti byli připraveni pomoci, pokud se stanou svědky jakékoliv nehody a neobávali se komunikace s dispečinkem.

Venkovní plocha za Křižíkovými pavilony se v sobotu 14. září 2019 od 12:00 do 19:00 hodin zaplní 100 kusy techniky policie, záchranné služby, hasičů, armády a dalších složek, které si návštěvníci budou mít možnost zblízka prohlédnout.

Na Výstaviště míří záchranáři z celé republiky, přijďte také!

Návštěvníci si kromě ukázky techniky IZS budou moci zažít také několik velmi dynamických ukázek zásahů. Dopravní podnik hl. m. Prahy např. chystá simulované přepadení autobusu, speologičtí záchranáři budou slaňovat z Křižíkových pavilonů a návštěvníci si budou moci vyzkoušet i požární sport, např. běh s hadicí. Pro malé návštěvníky bude již tradičně připravený Pas malého záchranáře, se kterým se po splnění úkolů na vybraných stanovištích budou moci zúčastnit soutěže o hodnotné ceny. Chybět nebudou ani kurzy první pomoci.

Na Výstaviště míří záchranáři z celé republiky, přijďte také!

Děti ze ZŠ proškolí profesionálové

Samotné páteční a sobotní akci pro širokou veřejnost bude předcházet již od pondělí 9. září program pro školy Týden hrdinů. Školení dětí ze základních škol se letos poprvé rozšířil i o žáky druhého stupně. Profesionálové z řad zdravotníků, policie a hasičů se zaměří kromě první pomoci či chování v kritických situacích také na témata jako jsou kyberšikana a návykové látky.

Detailní program naleznete na webové stránce Výstaviště Praha.

Hlavní zprávy

Čechy trápí i jiné choroby než rakovina. Přitom jsou, na rozdíl od ní, nevyléčitelné

Ilustrační snímek
vydáno 16. září 2019  5:51

Onemocnění Karla Gotta zvedlo zájem veřejnosti o zhoubné nemoci.   celý článek

Naposled a osudově. Do kin vtrhne nabušený veterán Stallone

Rambo z roku 1985
vydáno 15. září 2019  6:18

Jeden z nejslavnějších akčních hrdinů, kteří se kdy objevili na filmovém plátně, symbol osmdesátých let i hojně nakoukávaný protagonista z pokoutně...  celý článek

S výrobkem platíme také za vzduch, který je kolem obalu

Pár háčků, jinak vzduch.
vydáno 14. září 2019  5:52

Spolu s výrobkem kupujeme i to, co vůbec nevyužijeme. Třeba návody ve všech jazycích.  celý článek

Jen 730 infarktů. Léto je pro záchranky klidné

ilustrační snímek
vydáno 13. září 2019  16:48

Prázdniny jsou pro zdravotníky specifické. Mnoho Pražanů sice odjíždí na dovolené, ale jejich počty dorovnávají turisté.  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám