metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 6 °C

Neděle 27. listopadu 2022. Svátek má Xenie

Nad Labe arénu v Račicích vzlétl dronový dvojskif

  9:14
Zlatým hřebem zahajovacího ceremoniálu Mistrovství světa ve veslování v Račicích byla dronová světelná show. Sto dronů vzlétlo nad veslařský kanál a magické drony od společnosti <a href="http://www.magicdrones.cz/">MAGIC DRONES </a>začaly kouzlit neskutečné obrazce. Nechyběla zeměkoule, vlající vlajka Česka, logo světového veslování, <a href="https://youtu.be/7PPNPzt9RXQ">uvítání sportovců</a>, obrys mapy České republiky a více jak stometrový dvojskif, který po noční obloze plul s obrovskou lehkostí.

Na dron show ze zahajovacího ceremoniálu se můžete podívat ZDE.

Společnost MAGIC DRONES realizuje dron show na území České republiky, Slovenska a Evropské unie. V současné době nabízí až 200 dronů zapojených do této světelné podívané. Flotila dronů dokáže na noční obloze vytvořit tvary, loga, postavy v nejrůznějších pohybech i barvách. Vše je předem naprogramované na základě zpracovaného scénáře.

Dron show se pomalu, ale jistě stává doplňkem nejrůznějších kulturních akcí skrz na skrz celou společností. Jsou k vidění na festivalech, při městských slavnostech nebo firemních oslavách. A třeba i u vás ve vašem městě budou magické drony od MAGIC DRONES vyprávět váš příběh na největším plátně světa… na noční obloze.

www.magicdrones.cz

Hlavní zprávy

Najdou se veselé espézetky i u pražských dopravců? Rebel je zatím pouze jeden

vydáno 27. listopadu 2022  10:12

Hanlivé texty na registrační značky autobusů nepatří. I přesto by se tam mohly zcela legálně objevovat.  celý článek

Neúspornost. Správce lamp nakoupí elektřinu raději sám, bude ji i vyrábět

vydáno 27. listopadu 2022  7:58

Lampy se sodíkovými výbojkami či LED zdroji společně po celé metropoli spotřebují zhruba padesát čtyři gigawattů ročně.  celý článek

Znáte tato módní pravidla? Bílá končí v září, svetr se sobem noste po adventu

vydáno 26. listopadu 2022  15:11

Přestože jsou současné módní trendy velmi všestranné, někteří lidé se stále drží přežitých dogmat a pravidel.  celý článek

Ponožky pod stromečkem? Ty upletené přímo od babiček zahřejí nohy i duši

vydáno 26. listopadu 2022  8:22

Zkušené pletařky řemeslo nejen naučí, ale také poradí, jak štupovat.  celý článek