metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 6 °C

Sobota, 17. dubna 2021. Svátek má Rudolf.
Nadělte si superrychlý 5G internet na doma! | foto:  Nordic Telecom

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nadělte si superrychlý 5G internet na doma!

Komerční sdělení Nechte se zahřát báječnými vánočními slevami od telekomunikačního operátora Nordic Telecom. Využijte superrychlý internet na moderní 5G-ready síti s volností a bez zbytečných závazků.

Nenechte se rušit nestabilním internetovým připojením. A to ani když se připojuje k síti více členů rodiny naráz. Čas strávený online byste měli prožívat s volností a v pohodě.

Jsme Nordic Telecom, česká společnost se severskými hodnotami jako jsou zodpovědnost, respekt k přírodě a volnost. Jsme féroví a chceme do telekomunikací vrátit svobodu. Díky tomu jsou naše služby bez závazku a datových limitů.

A proto vám vřele doporučujeme moderní 5G-ready technologii a možnosti, které poskytuje.

Pro všechny nové zákazníky nabízíme parádní slevu 200 Kč měsíčně na půl roku pro 5G internet na doma (i další technologie jako jsou Optika, LAN nebo Wi-Fi), ale také stabilní a rychlé připojení pro více zařízení najednou, nejmodernější technologii a proklientský přístup.

5G internet na doma je naší nejpopulárnější službou. Využívá licencované pásmo 3,7 GHz, které neruší ostatní bezdrátové sítě. Tato „soukromá dálnice“ Nordic Telecom tak poskytuje ničím nerušené a velmi rychlé připojení.

Klienti ji volí jako číslo jedna především kvůli rychlejší odezvě a vyšší rychlosti.

Máme pro vás i další služby, které potěší. Například Nordic TV – digitální televizi se spoustou vychytávek, jako je celých 7 dní zpětného přehrávání, možnost sledování na více zařízeních, HBO GO balíček či nahrávání až 120 hodin pořadů. To vše z pohodlí domova. Nenechte se omezovat, vyrazte ven a podívejte se na své oblíbené pořady až potom.

Pořiďte si i vy některou z našich služeb ve vánoční akční nadílce a zbavte se okovů starého internetového připojení. Nordic Telecom si můžete vyzkoušet jednoduše a bez závazků ihned. Stačí kliknout zde. Těšíme se na vás.

Hlavní zprávy

STRÁŽCE STREAMU: Sázka na neznámého zabijáka se opět vyplatila. Minisérie Had je pecka

Strážce streamu
vydáno 16. dubna 2021  14:00

Jmenuje se Charles Sobhraj, ale jeho kumpáni mu říkávali Alain. Případně úplně jinak. Pokud jste o něm někdy četli, nebo slušeli, pravděpodobně se...  celý článek

Tam, kde si proslulí advokáti odírají blatníky

PRAHA? AHA!
vydáno 16. dubna 2021  11:24

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Radniční Instagramy: Trojka je lepší než jednička

vydáno 16. dubna 2021  5:13

Anketa Zlatý lajk ohodnotila radniční Instagramy. Čtenářům, kteří tolik neholdují sociálním sítím se předem omlouváme, tento článek totiž bude plný...  celý článek

Praha plánuje investovat do cyklodopravy stovky milionů korun

vydáno 15. dubna 2021  9:06

„Pražané si o to v podstatě řekli sami,“ uvedl včera na Facebooku Adam Scheinherr, náměstek primátora pro oblast dopravy, když komentoval stamilionové...  celý článek

Vaše fotky z Prahy