metro.cz

Počasí v Praze

-4 °C / -3 °C

Neděle, 17. ledna 2021. Svátek má Drahoslav.
Nadělte si superrychlý 5G internet na doma!
Nadělte si superrychlý 5G internet na doma! | foto:  Nordic Telecom

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nadělte si superrychlý 5G internet na doma!

14. prosince 2020
Komerční sdělení Nechte se zahřát báječnými vánočními slevami od telekomunikačního operátora Nordic Telecom. Využijte superrychlý internet na moderní 5G-ready síti s volností a bez zbytečných závazků.

Nenechte se rušit nestabilním internetovým připojením. A to ani když se připojuje k síti více členů rodiny naráz. Čas strávený online byste měli prožívat s volností a v pohodě.

Jsme Nordic Telecom, česká společnost se severskými hodnotami jako jsou zodpovědnost, respekt k přírodě a volnost. Jsme féroví a chceme do telekomunikací vrátit svobodu. Díky tomu jsou naše služby bez závazku a datových limitů.

A proto vám vřele doporučujeme moderní 5G-ready technologii a možnosti, které poskytuje.

Pro všechny nové zákazníky nabízíme parádní slevu 200 Kč měsíčně na půl roku pro 5G internet na doma (i další technologie jako jsou Optika, LAN nebo Wi-Fi), ale také stabilní a rychlé připojení pro více zařízení najednou, nejmodernější technologii a proklientský přístup.

5G internet na doma je naší nejpopulárnější službou. Využívá licencované pásmo 3,7 GHz, které neruší ostatní bezdrátové sítě. Tato „soukromá dálnice“ Nordic Telecom tak poskytuje ničím nerušené a velmi rychlé připojení.

Klienti ji volí jako číslo jedna především kvůli rychlejší odezvě a vyšší rychlosti.

Máme pro vás i další služby, které potěší. Například Nordic TV – digitální televizi se spoustou vychytávek, jako je celých 7 dní zpětného přehrávání, možnost sledování na více zařízeních, HBO GO balíček či nahrávání až 120 hodin pořadů. To vše z pohodlí domova. Nenechte se omezovat, vyrazte ven a podívejte se na své oblíbené pořady až potom.

Pořiďte si i vy některou z našich služeb ve vánoční akční nadílce a zbavte se okovů starého internetového připojení. Nordic Telecom si můžete vyzkoušet jednoduše a bez závazků ihned. Stačí kliknout zde. Těšíme se na vás.

Hlavní zprávy

S výstavbou moderního terminálu se začne nejdřív za čtyři roky. Nevyužité návrhy v koši neleží

Vítězný návrh na první podobu terminálu vysokorychlostní železnice v Česku.
vydáno 17. ledna 2021  5:56

Poblíž Nehvizd nacházejících se severovýchodně od hlavního města má za několik let začít vznikat jedna z nejmodernějších železničních staveb v Evropě....  celý článek

„Zabíjejte popírače klimatických změn.“ Název nové divadelní hry dráždí

Nápisy nad vchodem divadla oznamují nejbližší hru.
vydáno 16. ledna 2021  5:39

Švandovo divadlo uvede kontroverzní satiru Davida Finnigana on-line. Její název vyvolal velkou vlnu kontroverze i v Austrálii, kde měla hra premiéru.  celý článek

STRÁŽCE STREAMU: Arsène Lupin je černoch z Nedotknutelných. A nosí nový kabát

Omar Sy Strážce streamu
vydáno 15. ledna 2021  15:42

Legendární britský detektiv Sherlock Holmes se dočkal moderního pojetí hned několikrát. Proč by to nemohl u diváků zkusit jeho neméně slavný a všemi...  celý článek

Swingers party, Salátem přátele nezískáš nebo Máš nějaký kámošky? Hledali jsme vtipné wifiny

Vytáhněte mobil a vyrazte na lov! Pobavíte se.
vydáno 15. ledna 2021  9:09

Zapomeňte na pokémony. Vezměte mobil a vyrazte do ulic metropole. Zažijete neuvěřitelnou zábavu.  celý článek

Vaše fotky z Prahy