metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 28 °C

Čtvrtek 19. května 2022. Svátek má Ivo

Větší foto
Hudba v metru je populární. | foto: DPPMetro.cz

Nalaďte se v metru

  5:51
Již posedmé dnes rozezní živá hudba vybrané vestibuly stanic metra.

Zhruba od 9 ráno do 21 hodin večer se ve stanicích metra Hradčanská, Smíchovské nádraží, Florenc C a Muzeum A/C mohou cestující zaposlouchat do repertoáru více než třiceti různých hudebních interpretů a uskupení.

Dopravní podnik ve spolupráci s Konzervatoří a Vyšší odbornou školou Jaroslava Ježka pořádá další ročník oblíbené akce. Na své si přijde každý, cestující a další posluchači se mohou těšit na hudbu nejrůznějších žánrů od jazzu přes folk a pop až po hard rock nebo DJ sety.

Jako první v 9 hodin ožijí v rytmu živé hudby stanice metra Smíchovské nádraží a Muzeum. Postupně se pak bude hudba nést vestibuly vybraných stanic až do večera. Ve stanici metra Hradčanská například vystoupí od 19 hodin zpěvačka Yanna, která byla se singlem Up in the air na prvním místě hitparády rádia Frekvence 1. Na Smíchovském nádraží o hodinu později zazpívá ostravská písničkářka Kaczi, jež má za sebou vystoupení ve Vídni, Grazu, Krakově či Edinburghu.

„Živá hudba v metru je jedním ze způsobů, jak se lidem snažíme cestování po metropoli ještě více zpříjemnit. Akce u našich cestujících sklízí úspěch a jsme moc rádi, že je můžeme pozvat již na její sedmý ročník,“ říká Josef Voltr, vedoucí odboru Marketing a obchod dopravního podniku.

Více informací o akci včetně kompletního programu mohou zájemci nalézt na internetové stránce www.dpp.cz/naladte-se-v-metru.

Komentáře

Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Steelers čeká ve Snapbacks lize klíčový zápas na Bazalech

vydáno 19. května 2022

ISMM Ostrava Steelers se v rámci dohrávky 3. kola Snapbacks ligy amerického fotbalu bude snažit udržet naděje na play-off. Steelers v neděli na Bazalech...  celý článek

„Památné stromy nepřibývají“

vydáno 18. května 2022  19:46

V metropoli můžeme v současnosti najít více než dvě stovky takzvaných památných stromů. Tedy těch, které byly odborníky označeny jako mimořádně hodnotné.   celý článek

Vysoká tráva? Vyprahlý trávník v parcích? Lidé si myslí, že se radnice nestará

vydáno 18. května 2022  12:19

Máte pocit, že se městská zeleň kosí příliš často a moc? A že vyprahlé plochy v létě zhoršují již tak vysušené prostředí?  celý článek

Z buspruhu do buspruhu. Na Strakonické se řidiči chápou

vydáno 18. května 2022  4:25

U Branického mostu není nouze o kuriózní dopravní situace. Podobné lze zažít u krematoria.  celý článek