metro.cz

Počasí v Praze

-9 °C / -2 °C

Středa, 23. ledna 2019. Svátek má Zdeněk.
Budoucí podoba interiéru Prague The Style Outlets.
Další 1 fotografie v galerii
Budoucí podoba interiéru Prague The Style Outlets. | foto: Metro.cz

Napřed největší kino, pak největší outlet u nás

9. října 2017  7:30 Metro.cz
Praha bude mít svá nová NEJ. Jedno už tento týden, druhé na jaře.

Nejvíc sálů s filmy na jednom místě nabídne od poloviny tohoto týdne pražský Chodov. Přesněji řečeno Centrum Chodov, které se ve středu otvírá v rozšířené podobě. Jeho součástí bude kino s největším počtem sálů v Česku, celkem jich bude osmnáct.

Z toho tři sály se budou nacházet ve VIP zóně, jeden sál bude 4DX se speciálními efekty, jako je voda, vítr, blesky, vůně a nově také sníh.

Fotogalerie

Druhé pražské NEJ bude patřit módě. Největší outletové centrum v České republice otevře pod názvem Prague The Style Outlets své dveře zákazníkům 26. dubna příštího roku. V první fázi nabídne v interiérech inspirovaných historickou Prahou až 115 obchodů, ve kterých budou zastoupeny lokální i mezinárodní módní značky.

Celý projekt, jehož druhá fáze přinese rozšíření až na 190 jednotek, má vytvořit 600 až 700 pracovních příležitostí a celková investice přesahuje 70 milionů eur. Jednou z jeho výhod je podle developera lokalita, nachází se necelých pět minut od Letiště Václava Havla, 25 minut z#centra města a v přímém napojení na dálnici D7.

Mareš, Koller i Farna

  • Už tuto středu se otvírá nové a mnohem větší Centrum Chodov.
  • Představí se přes tři sta obchodů, první megaplex Cinema City v České republice s 18 sály, Designer Gallery s českými i zahraničními značkami a mnoho dalšího.
  • Čekat na vás budou hudba, celebrity a nákupy se slevou až 50 procent. Slavnostního otevření se zúčastní Leoš Mareš, Ewa Farna, David Koller a Eddie Stoilow.
  • Slevovou knížku s více než 160 slevovými kupony si zájemci mohou vyzvednout v Centru Chodov od středy po celý následující týden až do 18. října.

Komentáře

Hlavní zprávy

Obchod se strachem. Rodiče platí dětem tisíce za kurzy

Ilustrační snímek
vydáno 22. ledna 2019  12:27

Pět set korun, ale i devět tisíc. O přípravy na středoškolské přijímačky je velký zájem.  celý článek

V paneláku mají zkušebnu a dokonce nahrávací studio. Sousedům to nevadí

Zkouška kapely klíč v panelákovém studiu.
vydáno 22. ledna 2019  10:58

V obyčejném panelovém domě na okraji Prahy si manželé Marianovi z bytu 5+1, ve kterém bydlí, vytvořili profesionální nahrávací a masteringové studio Klíč....  celý článek

Proměnu průduchu na droida R2D2 z Hvězdných válek mapuje nový dokument

Filip Brouk a jeho R2D2 na Folimance.
vydáno 22. ledna 2019  6:52

Když se před rokem a půl prakticky přes noc přeměnila betonová větrací šachta v parku Folimanka na třímetrový model robota z filmové série Star Wars,...  celý článek

Sloupek Mardoši: Zvonky dveří

Mardoša, člen skupiny Tata Bojs
vydáno 21. ledna 2019  10:15

V našich představách nám spílali z oken, házeli věci, smáli se, zuřili, píše Mardoša pro deník Metro ve svém sloupku.  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám