metro.cz

Počasí v Praze

10 °C / 19 °C

Sobota 3. června 2023. Svátek má Tamara

Nechte se ohromit: nejnovější produkty Toshiba TV

  15:54
Hongkong 25. května 2023 /(PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Toshiba TV vyjádřila svůj závazek k autenticitě, inovacím a preciznímu řemeslnému zpracování. Značka je také proslulá svou upřímnou oddaností zákazníkům a neustálou snahou o zachování klasické dokonalosti v každé generaci výrobků.

S ohledem na tyto cíle chce Toshiba TV letos v červnu potěšit své zákazníky třemi úspěšnými řadami modelů, z nichž každý pochází z jiné série produktů: Toshiba TV C350 a M550 a nejnovější série X9900L za ty dosud nejlepší ceny.

Základní řada televizorů Toshiba C350 se od svého uvedení na trh prosadila na světovém trhu s televizory díky své cenové dostupnosti bez kompromisů na kvalitě. Její modely jsou vybaveny displejem 4K, hlasovým ovládáním a funkcemi Dolby Atmos a Dolby Vision, které zajišťují vynikající zvukový a obrazový výkon.

Řada střední třídy Toshiba TV M550 je vybavena technologií REGZA Engine 4K Pro, REGZA Power Audio Pro, Quantum Dot Color a Full Array Local Dimming pro vylepšení obrazu, barev a zvuku. Řada M550 je oceňována pro svou schopnost poskytnout skutečně pohlcující zážitek ze sledování filmů.

Poslední, ale rozhodně ne méně významnou řadou televizorů Toshiba, která bude představena během nadcházející sezóny, je X9900L – vlajková loď s OLED 4K a nadmíru působivými parametry: obnovovací frekvence 120 Hz, REGZA Engine OLED pro dokonalou černou, Tru Color OLED, výkonný AI Picture Optimizer, REGZA Power Audio Extreme skládající se z Tru Screen Sound, Tru Bass Processor a technologie prostorového zvuku REGZA 5.1.2. Řada X9900L je na dobré cestě k úspěchu na globálním trhu, protože jsou její modely vybaveny všemi prvky nejmodernějších televizorů digitální éry.

V červnu letošního roku budou všechny výše uvedené modely televizorů Toshiba k dispozici za ty nejvýhodnější ceny na trhu v obchodech Best Buy (USA), M Video (Rusko), Amazon a Flipkart (Indie), The Good Guys (Austrálie), Falabella (Peru), Carrefour a Via Varejo (Brazílie) atd. Čekání se opravdu vyplatí.

O Toshiba TV

Společnost Toshiba TV má za sebou 71letou historii výroby špičkových televizorů. Díky smyslu pro inovace ve své DNA vyrobila mnoho televizorů, které překonaly trh a nabídly první funkce svého druhu na světě. Společnost Toshiba poskytuje díky své vysoké kvalitě obrazu nezapomenutelné zážitky a nové způsoby sledování mnoha lidem na celém světě.

Pokud se chcete dozvědět více, sledujte Toshiba TV na Facebooku, Instagramu, Twitteru a YouTube.

KONTAKT: Elina Cao, elina.cao@smplcty.marketing

PROTEXT

Hlavní zprávy

Veřejná wi-fi? Nejen na dovolených ji používáme, často patří samotným podvodníkům

vydáno 3. června 2023  16:29

Nabíjení telefonu na cestách přes USB zásuvky může být rizikové, vysoký výkon dokáže zničit celé zařízení.   celý článek

Led se neptá, jestli se ještě někdy uvidíme, říká přírodovědec, fotograf a spisovatel

vydáno 3. června 2023  9:47

Přírodovědec, fotograf, autor knih i pořadů. To je dobrodruh Petr Jan Juračka. Nyní svůj příběh líčí pro Metro.  celý článek

Arnie is back! Netflixovská hitovka FUBAR je rutinní komedie s občasnou akcí

Strážce streamu
vydáno 2. června 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Jean-Claude Van Damme je na seriálovém poli sebeparodický Van Johnson, Sylvester Stallone je chlapácký Král Tulsy a Arnold Schwarzenegger má teď svůj...  celý článek

V holubníku jsou obydlené zatím jen čtyři „ložnice“. Vajíčka tu z hnízd odebírají pravidelně

vydáno 2. června 2023  5:52

„Tohle je umělé a tohle teplé je pravé,“ ukazuje mi dvě vajíčka Kateřina Brabencová ze spolku Holubi v nouzi. Ta pomáhá Záchranné stanici hl. m. Prahy se...  celý článek