metro.cz

Počasí v Praze

18 °C / 28 °C

Středa 29. června 2022. Svátek má Petr, Pavel
Senior vícemistři | foto: ČACH

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nejlepší cheerleadingové týmy svedou souboj o tituly Mistrů ČR!

Komerční sdělení V sobotu 11. června 2022 proběhne po tříleté pauze v hale Královka v Praze vrcholná soutěž sezony – Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu.

Na 21. ročníku soutěže, kterou pořádá Česká asociace cheerleaders, z.s. se předvede na 1 000 sportovců ze 17 klubů v 64 vystoupeních.

České týmy zde svedou souboj o titul Mistrů ČR 2022 v kategoriích cheerleading a performance (taneční). Na mistrovství budou vyhlášeni i vítězové České Národní Cheer Ligy.

Navíc se na této události představí se svojí sestavou reprezentační týmy (Teams Czech Republic). Cheerleadingové týmy Team Czech Republic přivezly nedávno z Mistrovství světa ICU Worlds 2022 cenné tituly vicemistrů a juniorských mistrů světa a taneční tým Team Czech Republic Performance bude v červenci Českou republiku reprezentovat na Mistrovství Evropy ICU Europeans 2022 v řeckých Athénách.

Sportovní cheerleading byl v roce 2021 uznaný Mezinárodním Olympijským výborem. Jedná se o sport, který spojuje prvky tance, akrobacii na zemi i ve vzduchu a atraktivní lidské pyramidy. Kolébkou cheerleadingu jsou Spojené státy americké.

Juniorští mistři

V České republice se tento sport objevuje již od roku 1993. Základnu tvoří 2 000 aktivních sportovců ve 30 klubech z celé ČR.

Akce je realizována za finanční podpory městské části Prahy 7.

Hlavní zprávy

Pojede to prázdninově. Na nové jízdní řády vlaků i autobusů se najede v pátek

vydáno 29. června 2022  5:37

Pozítří začíná doba letních jízdních řádů a výluk. Oboje patří k létu stejně neodmyslitelně jako horko, zpocená namačkaná těla a nedostatek deodorantu u...  celý článek

Komerční sdělení

Na Strakonické slalomy dorazí i mistryně světa Veronika Vojtová

vydáno 29. června 2022

První červencový víkend ve Strakonicích bude patřit vodákům. Na tamějším ostrově Podskalí se na řece Otavě před loděnicí v sobotu 2. července pojedou...  celý článek

Komerční sdělení

Městská mobilita 2: Rozumný a hbitý pohyb po městských aglomeracích.

vydáno 29. června 2022

Jak se v silně obydlené oblasti dostat z bodu A do bodu B? Téma, které pro obyvatele měst a jejich okolí nikdy neztratilo sílu. Zabírá široké spektrum...  celý článek

V pražském podzemí běhali robohafani. Pomohou vytvořit virtuální mapu tunelů

vydáno 28. června 2022  20:00

Mechaničtí strážci z ČVUT mapovali bez dozoru člověka stovky kilometrů kolektorů. Výsledkem má být unikátní 3D mapa.  celý článek