metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 10 °C

Středa 29. března 2023. Svátek má Taťána
Senior vícemistři | foto: ČACH

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nejlepší cheerleadingové týmy svedou souboj o tituly Mistrů ČR!

Komerční sdělení V sobotu 11. června 2022 proběhne po tříleté pauze v hale Královka v Praze vrcholná soutěž sezony – Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu.

Na 21. ročníku soutěže, kterou pořádá Česká asociace cheerleaders, z.s. se předvede na 1 000 sportovců ze 17 klubů v 64 vystoupeních.

České týmy zde svedou souboj o titul Mistrů ČR 2022 v kategoriích cheerleading a performance (taneční). Na mistrovství budou vyhlášeni i vítězové České Národní Cheer Ligy.

Navíc se na této události představí se svojí sestavou reprezentační týmy (Teams Czech Republic). Cheerleadingové týmy Team Czech Republic přivezly nedávno z Mistrovství světa ICU Worlds 2022 cenné tituly vicemistrů a juniorských mistrů světa a taneční tým Team Czech Republic Performance bude v červenci Českou republiku reprezentovat na Mistrovství Evropy ICU Europeans 2022 v řeckých Athénách.

Sportovní cheerleading byl v roce 2021 uznaný Mezinárodním Olympijským výborem. Jedná se o sport, který spojuje prvky tance, akrobacii na zemi i ve vzduchu a atraktivní lidské pyramidy. Kolébkou cheerleadingu jsou Spojené státy americké.

Juniorští mistři

V České republice se tento sport objevuje již od roku 1993. Základnu tvoří 2 000 aktivních sportovců ve 30 klubech z celé ČR.

Akce je realizována za finanční podpory městské části Prahy 7.

Hlavní zprávy

Chytří holubi z ulic. Poznají sami sebe v zrcadle, nebojí se ani umělého dravce

vydáno 29. března 2023  4:05

Podle odborníků panuje kolem holubů řada mýtů. Věděli jste ale, že holubi jsou velmi inteligentní. Dokáží trénovat kognitivní dovednosti a dokonce...  celý článek

Komerční sdělení

Novoveský přespolák s napětím vyhlíží předpověď počasí

vydáno 29. března 2023

Nejsledovanější informací pro organizátory Novoveského přespoláku v Ostrožské Nové Vsi je nyní předpověď počasí. A není divu. Před rokem je totiž dokázala...  celý článek

Industriální část Smíchova se mění. David Černý tady otevře svou galerii

vydáno 28. března 2023  19:55

Říkalo se mu pražský Manchester, teď tu vzniká zajímavá část města. První velký krok udělá v sobotu.   celý článek

Adaptace jedné z nejslavnějších stolních her jde do kin. Zajdete na filmové Dungeons & Dragons?

vydáno 28. března 2023  15:06

Film Dungeons & Dragons: Čest zlodějů je podle prvních ohlasů poctivá a vtipná fantasy. Bude se líbit i lidem, kteří o Dračím doupěti nikdy neslyšeli?   celý článek