metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 24 °C

Pondělí 8. srpna 2022. Svátek má Soběslav

Další 3 fotografie v galerii
Zimní Dyzajn Market | foto: David SedleckýMetro.cz

Nejoriginálnější dárky. O víkendu je najdete na trzích autorské tvorby i blešácích

  10:06
Pokud se chcete vyhnout chaosu v nákupních centrech, zajděte se podívat o víkendu na trhy autorské tvorby či na bleší trhy. V Praze se jich koná požehnaně a zaručeně na nich najdete poklady, kterými překvapíte a uděláte radost pod stromečkem.

Vánoční Lemarket

O víkendu od 9 do 19 hodin probíhá v Galerii Mánes Vánoční Lemarket. Na trhu bude k dostání přírodní kosmetika, české čokolády, domácí oblečení, knihy, doplňky, streetová móda, masové paštiky a mnoho dalších originálních lokálních produktů.

Dyzajn market Zima

V neděli opět obsadí Piazzetu Národního divadla stánky Dyzajn marketu Zima. Přes tři sta tvůrců a designerů bude prodávat od 10 do 19 hodin své autorské kousky od módy přes šperky.

Pravý bleší trh na lodi

V sobotu do 16 hodin probíhá Pravý bleší trh na lodi (A)void Floating Gallery. Návštěvníci náplavky na Výtoni si tak budou moct najít poklady našich babiček a dědečků.

Prosincový letenský bleší trh

Retro, vintage, hand made výrobky, second hand, šperky, doplňky, potřeby do domácnosti a mnoho dalšího najdete v sobotu od 11 do 19 hodin v restauraci Nudný otec v ulici Dobrovského na Praha 7.

Blešák Žižkovšiška

V neděli od 15 do 21 hodin se v umělecké galerii Žižkovšiška v Bořivojově ulici koná Blešák - Flea Market. Výtěžek ze vstupného poputuje na charitativní organizaci.

Komentáře

Hlavní zprávy

Smyčka ve Strašnicích měla premiéru. Dokonce rovnou dvakrát

vydáno 8. srpna 2022  15:15

O první zkušební jízdu na nové točně u stanice metra Depo Hostivař se postarala měřicí tramvaj, takzvaný pomeranč.   celý článek

Pořádně zavřete okna. Je tu čas zbloudilých netopýrů

vydáno 8. srpna 2022  5:35

Invaze nočních návštěvníků potkávají hlavně Plzeňáky. Létající savci se chtějí pářit v jejich bytech.  celý článek

Zpěvačka Pam Rabbit říká nahlas, co si myslí, bez jakéhokoli filtru

vydáno 7. srpna 2022  21:00

Přestože se na hudební scéně pohybuje už několik let, výrazněji se prosadila až letos po vydání EP Mom, I’m lost. Zpěvačka, skladatelka a textařka Pamela...  celý článek

Auta popelářů a poslíčků vybojují sanitkám potřebné místo

vydáno 7. srpna 2022  17:20

Šířku záchranářské uličky či vozidla bránícího svozu odpadu bude v ulicích metropole monitorovat chytrá technologie.  celý článek