metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 4 °C

Sobota, 29. ledna 2022. Svátek má Zdislava.

Další 3 fotografie v galerii
Zimní Dyzajn Market | foto: David SedleckýMetro.cz

Nejoriginálnější dárky. O víkendu je najdete na trzích autorské tvorby i blešácích

  10:06
Pokud se chcete vyhnout chaosu v nákupních centrech, zajděte se podívat o víkendu na trhy autorské tvorby či na bleší trhy. V Praze se jich koná požehnaně a zaručeně na nich najdete poklady, kterými překvapíte a uděláte radost pod stromečkem.

Vánoční Lemarket

O víkendu od 9 do 19 hodin probíhá v Galerii Mánes Vánoční Lemarket. Na trhu bude k dostání přírodní kosmetika, české čokolády, domácí oblečení, knihy, doplňky, streetová móda, masové paštiky a mnoho dalších originálních lokálních produktů.

Dyzajn market Zima

V neděli opět obsadí Piazzetu Národního divadla stánky Dyzajn marketu Zima. Přes tři sta tvůrců a designerů bude prodávat od 10 do 19 hodin své autorské kousky od módy přes šperky.

Pravý bleší trh na lodi

V sobotu do 16 hodin probíhá Pravý bleší trh na lodi (A)void Floating Gallery. Návštěvníci náplavky na Výtoni si tak budou moct najít poklady našich babiček a dědečků.

Prosincový letenský bleší trh

Retro, vintage, hand made výrobky, second hand, šperky, doplňky, potřeby do domácnosti a mnoho dalšího najdete v sobotu od 11 do 19 hodin v restauraci Nudný otec v ulici Dobrovského na Praha 7.

Blešák Žižkovšiška

V neděli od 15 do 21 hodin se v umělecké galerii Žižkovšiška v Bořivojově ulici koná Blešák - Flea Market. Výtěžek ze vstupného poputuje na charitativní organizaci.

Komentáře

Hlavní zprávy

Co mají společného Guru, Too hot to handle a Labutí píseň? Děje se tam ho*no

Strážce streamu
vydáno 28. ledna 2022  14:25

STRÁŽCE STREAMU Nejrůznější pořady, seriály a filmy se na nás hrnou ze všemožných streamovacích služeb v kvantech doposud nevídaných. Konkurence je obrovská a divákův čas...  celý článek

Film Lucie postrach ulice je fantasy. Chobotnice z II. patra sci-fi

vydáno 28. ledna 2022  5:55

Kolektiv autorů motajících se kolem filmového webu vám udělá pořádek ve světě udatných hrdinů, spanilých princezen a čarodějů.  celý článek

Komerční sdělení

Pod městem leží evropský unikát

vydáno 28. ledna 2022

Cesta za splněním klimatického plánu by měla výjimečnou technologii chránit nikoli likvidovat.  celý článek

Bude ve čtvrti poliklinika, domov důchodců nebo bazén? Tlačte více na developery, žádá petice

vydáno 27. ledna 2022  12:46

Do areálu Nákladového nádraží Žižkov se zakously první bagry. Rozjela se příprava výstavby nové čtvrti a už se zvedá kritika.   celý článek

Vaše fotky z Prahy