metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 11 °C

Pondělí, 18. listopadu 2019. Svátek má Romana.
Největší sraz karavanů a obytných vozů bude na brněnském výstavišti
Největší sraz karavanů a obytných vozů bude na brněnském výstavišti | foto: Veletrhy Brno, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Největší sraz karavanů a obytných vozů bude na brněnském výstavišti

23. října 2019  9:00
Komerční sdělení Kdo jednou okusil atmosféru cestování s obytným vozem, většinou nezůstává u jednoho výletu. Možnost svobodně si vybrat, kde cestou složí hlavu, přináší nejen pocit dobrodružství, ale také neskutečný komfort.

Spát v karavanu či obytném voze už totiž není jen otázkou otužilých dobrodruhů, ale díky výbavě současných „obytňáků“ si na své přijdou i cestovatelé příležitostní a lehce zhýčkaní. Nejnovější modely jim zajistí plnohodnotné spaní i bivakování.

Jenže který z modelů zvolit? K tomu poslouží výstava Caravaning Brno, kde se na jednom místě sejde více než 60 značek těch nejnovějších obytných vozů, karavanů a příslušenství. V termínu 7.-10.11. zde obsadí plochu 16 000 m2 a najdete je jak v největším pavilonu P, tak v pavilonu premiových značek – F. V areálu navíc probíhá Festival Life!, který nabídne veškeré sportovní vybavení a nově i vše pro cyklistiku v sekci BIKE Life!. Karavanisté-cyklisté tak mají jedinečnou příležitost vybavit se na aktivní dovolenou na jednom veletrhu.

Šedesát značek – od minikaravanů až po nejluxusnější obytné vozy

V pavilonu F se představí firmy jako Blue Rent, Campingworld Neugebauer, Caravan Metropol, Centrum Moravia, J.M. Trade, Mercedes-Benz Vans Česká republika a TOPTRADE. Zastoupeny jsou značky Bürstner, Niesmann + Bischoff, Hymer, Carthago, Concorde, Frankia, Pilote, Le Voyageur a PhoeniX.

V pavilonu P pak najdete společnosti AutoBayer, Adria Karavany Sedlčany, Autocentrum DaP, Blue Rent, Car-Star, Caravan Centre Moravia, Caravan Centrum Pardubice, FIBICH CampingCars, HvCARAVANS, Karavany Humpolec, KaravanTravel.cz, Kov Velim, Rinen či Turčan-Auto. Ze značek jmenujme například CARADO, LMC, Pössl, Westfalia, BENIMAR, Dethleffs, Giotti Line, Itineo, Rapido, , Sunlight, CI, Eura Mobil, RIMOR, Tanja Vans, Mobilvetta či VW California.

Toptrade rozšířila nabídku vestaveb

Firma Toptrade Holešov, již 26 let výhradní zástupce obytných vozů Frankia, zařadila do portfolia prodávaných vozů novou značku obytných vestaveb – českého výrobce WoodVANs. Firma Toptrade se tímto stává specialistou na obytné vestavby se širokým sortimentem. Na veletrhu představí mj. nové špičkové vestavby Frankia na novém Mercedesu Sprinter ve 2 délkách 6 a 7 m s možností 6V 3l motorů do 3,5 t a nově i v provedení pohonu 4x4. Dále nabídne speciální vestavby na podvozku Citroen WoodVANs, určené hlavně pro cyklisty, motorkáře a zákazníky požadující individuální úpravy. Na expozici Toptrade najdeme také oblíbené vestavby Globe traveller pro 4 osoby na jízdu i spaní, v různých délkách a variantách na podvozcích Fiat a Peugeot.

Car-Star přiveze novinky

Plně integrované, útulné vozy Itineo v délce 7 metrů řady Cosy i větší vozy Itineo řady Traveller pro cestovatele na delší trasy představí na výstavě firma Car-Star. Přiveze také luxusní vozy vlajkové značky Rapido, v délkách 7 metrů a 7,5 metru, doplněné o modely s dvojitou podlahou a novou 9-ti stupňovou automatickou převodovkou. Chybět nebudou polointegrované vozy jako například luxusní Rapido 666F nebo novinka roku 2020 Itineo PJ740 s elektricky ovládanou spouštěcí postelí, místem pro 5 osob na jízdu i spaní, s odděleným sprchovým koutem. Návštěvníci si mohou na výstavě pořídit i zajeté modely z roku 2019.

Karavany Humpolec vám obytný vůz prodají nebo půjčí

Rodinná firma H-EKO spol. s r.o. se sídlem v Humpolci nabízí největší výběr obytných vozů na Vysočině a nyní ji najdete i na výstavě v Brně. Prodeji, pronájmu a servisu obytných vozů se věnuje již od roku 2006 a nyní nabízí výběr ze dvou značek obytných vozů, a to Rimor a Eura Mobil. Všechny modely jsou na podvozku Fiat Ducato s výjimkou Rimor Evo, které jsou na podvozku Ford Transit. U většiny typů firma nabízí ve standardní výbavě elektrická zrcátka, tempomat, airbagy, ABS-ESP-ASR, original Fiat anténu s přípravou na rádio a reproduktory, tónovaná rozšířená okna či otočná sedadla řidiče a spolujezdce.

Dobrodružství z cest

Díky doprovodnému programu si můžete výstavu Caravaning Brno ještě více užít. Přeneste se s našimi cestovateli na kouzelná místa. Do světa plného dobrodružství a zážitků, všedních i nevšedních scenérií, to vše na cestách s obytným vozem. Jaké to bylo v Kanadě, čím je zajímavé východní Polsko, co nabídne karavanistům Irsko - to vše uslyšíte a uvidíte na cestovatelských přednáškách v pavilonu P. Dozvíte se také, jaké to je projet se s Tatrou kolem světa a kolik odvahy musíte mít pro cestování se střešním stanem napříč Botswanou a Namibií.

Nejvýhodnější vstupenky

Areál bude otevřen 7.- 9.11. od 9.00 hod do 18.00 hod, poslední den, tedy 10.11. bude končit výstava v 17 hod. Nejvýhodnější vstupné již od 130 Kč si zakoupíte přes online portál na webu www.bvv.cz

Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Adidas Runners Prague mění běh na zábavu

Adidas Runners
vydáno 18. listopadu 2019  7:00

- Možná jste už po Praze spatřili běhat větší skupinky lidí, mnoho z nich v černých tričkách. Běh je nejlevnějším sportem a taky přirozeným lidským...  celý článek

S kladivem na sovy, s kosou na modrásky

Ochránci přírody instalují desítky speciálních budek, kde by mohli puštíci...
vydáno 18. listopadu 2019  5:55

Ochránci přírody z Plzeňska instalovali budky pro puštíky. Chtějí je sem nalákat z Německa.  celý článek

Snowboarding už dávno není masovka. Zbylí fanoušci ho přestali hrotit

Snowboarding
vydáno 17. listopadu 2019  5:07

Sport, dnes známý jako snowboarding, se v českých zemích poprvé objevil jen velmi krátce po svém příchodu do Evropy, tedy na přelomu roku 1979 a 1980. Od...  celý článek

Jsem pankáč perfekcionista, říká Anna K.

Anna K.
vydáno 16. listopadu 2019  7:21

V době vydání tohoto rozhovoru je Anna K. právě v polovině svého předvánočního turné. Hudba je v jejím životě stále hlavním hnacím motorem, ale kromě ní...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám