metro.cz

Počasí v Praze

-3 °C / 0 °C

Neděle 5. února 2023. Svátek má Dobromila

Nové řešení SMART Receive™ od společnosti FutureDial usnadní příjem a odbavení mobilních telefonů ve zpracovatelských zařízeních

  15:23
Sunnyvale (Kalifornie) 25. ledna 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Konfigurovatelný systém výrazně zefektivňuje příjem a rozřazování použitých mobilních telefonů zpracovávaných v repasovacích provozech

Společnost FutureDial Incorporated představila převratné řešení pro firmy, které repasují mobilní telefony iPhone i přístroje s operačním systémem Android. Nástroj SMART Receive™ od FutureDial konsoliduje úkoly spojené s příjmem mobilních telefonů do repasovacích skladů pro evidenci zásob a zpracování zařízení. Toto softwarové řešení odstraňuje překážky v procesech příjmu a směrování zařízení a výrazně zvyšuje efektivitu pracovních postupů. SMART Receive™ je novým oborovým prvenstvím na kontě společnosti FutureDial, které doplňuje její nástroje pro automatizaci testování (SMART Test™) a hodnocení vizuálního stavu (SMART Grade™) telefonů a nabízí další přidanou hodnotu k základnímu portfoliu – softwaru Lean One Touch™, LeanAlytics™ a SMART Mobile Inspector™.

SMART Receive™ integruje různé úlohy spojené s příjmem do jediné stanice, která zaznamená základní informace z dodaných telefonů a v rychlosti provede základní počáteční úkony, jako je nabití baterie a vymazání dat. Systém do značné míry eliminuje nutnost odhadů a umožňuje tak skladovým zaměstnancům každý den efektivně připravit a odeslat k plánovaným úkonům v další části provozu vysoký počet přístrojů.

Revoluce pro provozy v dodavatelském řetězci mobilních zařízení

Jako první systém schopný rozsáhle konsolidovat a zefektivňovat příjmové úkony ve skladech mobilních telefonů je software SMART Receive™ označován za průlomové řešení pro efektivní zpracování velkých objemů přijatých přístrojů. Ředitel pro strategii ve společnosti FutureDial Steve Manning zdůraznil, že systém SMART Receive™ přinese zásadní změnu celému odvětví: „Většina zařízení pro repasování telefonů využívá ke zvládnutí velkého objemu přístrojů dodávaných každý den několik příjmových stanic. S naším novým řešením může zvládnout všechny přípravné práce vyžadované u každého přijatého telefonu jediná příjmová stanice, a to bez nutnosti předběžného třídění. Díky tomu mohou tyto sklady efektivněji a výhodněji evidovat, připravit a zpracovat mnohem více přístrojů než kdykoli dříve."

Konsolidací příjmových úkonů k efektivnějším procesům

Systém SMART Receive™ využívá dynamické řízení pracovních postupů pro zvýšení produktivity při zpracování mnoha různých modelů zařízení podle řady obchodních pravidel, úsporu času a omezení nákladných chyb nebo neefektivity při příjmových úkonech. „SMART Receive sdružuje všechny individuální příjmové úkony do jedné, efektivnější stanice, zbavuje zaměstnance nutnosti provádět odhady a vede je při provádění jednotlivých kroků," vysvětluje produktový manažer pro SMART Receive Angel Anderson. „Tento systém pomáhá zkonsolidovat pracovní postupy při příjmu zařízení a naviguje zaměstnance, kterým úkonům přiřadit prioritu a kdy je provést. Úkoly, které byly dříve repetitivní, jsou sdruženy do efektivnějších sekvencí, což šetří čas, námahu i peníze."

Automatizace nahrazuje manuální úkony při příjmu

Manažeři repasu mohou zpracování a rozřazování telefonů předem nakonfigurovat, takže činnosti řízené systémem již nebudou vyžadovat další školení a jeho obsluha bude snadnější i pro nové zaměstnance. Díky konsolidaci mnoha dříve manuálně prováděných úkonů pomocí automatizačního softwaru SMART Receive™ mohou zaměstnanci inteligentně odbavit k dalšímu zpracování více zařízení.

O společnosti FutureDial

Společnost FutureDial byla založena v roce 1999 a je lídrem v oblasti procesních řešení pro dodavatelský řetězec mobilních zařízení. Snadno ovladatelná automatizovaná platforma SMART Processing Platform™ s certifikací ADISA snižuje počet dotyků obsluhy, čímž šetří čas a peníze společnostem zabývajícím se zpětným odkupem, výkupem na protiúčet a logistikou třetích stran (3PL), poskytovatelům bezdrátových služeb a výrobcům zařízení (OEM). Díky zjednodušení a automatizaci procesů, konsolidaci pracovních toků a přehledu o obchodních operacích FutureDial zvyšuje efektivitu a ziskovost podniků. Navštivte http://www.futuredial.com nebo nás kontaktujte na sales@futuredial.com.

Kontakt pro média:

Bruce Brunger, manažer marketingové komunikace, FutureDial, Incorporated

Tel: (408) 245-8880, klap. 206, e-mail: bruceb@futuredial.com

PROTEXT

Hlavní zprávy

Zmizelá fontána za obchodním domem Máj. Vystřídala ji Kafkova otáčecí hlava

vydáno 5. února 2023  11:30

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Konspirace se rojí i kolem voleb. Všichni hledají zásahy tajných služeb nebo mocností

vydáno 3. února 2023  14:36

„Náhoda? Nemyslím si!“ O výhru Pavla se údajně postaral šikovně nastavený software. Vznikla prý „osa zla“.  celý článek

Šílená noc je vánoční verze Vyproštění, krvavější Sám doma i pupkatější Smrtonosná past

Strážce streamu
vydáno 3. února 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Akční komedie Šílená noc (anglicky Violent Night) byla jedním z nejpříjemnějších překvapení konce loňského roku. Herec David Harbour byl jako Santa Claus...  celý článek

České hory a nížiny obývají duchové, skřítci i princezna. Zveme vás na návštěvu

vydáno 3. února 2023  7:30

Máte-li dobré úmysly, pak jste mezi pohádkovými bytostmi vítáni. Pozor by si však měli dát zloduši.  celý článek