metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 20 °C

Pátek 2. června 2023. Svátek má Jarmil

Další 2 fotografie v galerii
Novoveský přespolák s napětím vyhlíží předpověď počasí | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Novoveský přespolák s napětím vyhlíží předpověď počasí

Komerční sdělení Nejsledovanější informací pro organizátory Novoveského přespoláku v Ostrožské Nové Vsi je nyní předpověď počasí. A není divu. Před rokem je totiž dokázala pěkně potrápit.

Zatímco běžně se závod, jenž se letos uskuteční po šestačtyřicáté a spojuje kromě běhu také soutěže ve šplhu a plavbě na kánoi či kajaku, koná první dubnovou sobotu, před rokem se tou dobou zima vrátila v plné síle a akce se musela odložit o čtrnáct dní. Tentokrát se s výjimkou ohlášeného větru zdá, že by nic nemělo zabránit konání v plánovaném termínu 1. dubna.

Novoveský přespolák s napětím vyhlíží předpověď počasí

Akce se letos stala také součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

„Je to trochu loterie, předpověď se mění každý den, ale doufáme, že vše půjde hladce. Očekáváme, že se zapojí okolo dvou stovek závodníků, tradičně se k nám sjíždějí rychlostní kanoisté z blízkého i širšího okolí, protože je to takový sezonní otvírák. Vše začalo kdysi během, který je pro kanoisty a kajakáře tradiční součástí zimní přípravy, pak se přidala plavba a asi před třemi roky i šplh – vlastně taková pozapomenutá olympijská disciplína. A kdo ví, říkali jsme si, že třeba časem zkusíme i vrh koulí,“ popsal historii akce Vít Pjajčík z pořádajícího sportovního oddílu Ostrožská Nová Ves–canoe.

Vyznavači aktivního životního stylu se v sobotu 1. dubna setkají dopoledne u jezera Čtverec v Ostrožské Nové Vsi. V 10 hodin odstartují program první rozplavby, kdy muže, ženy, veteránské, juniorské, dorostenecké a žákovské kategorie bude čekat na vodě vzdálenost 4000 metrů, benjamínky narozené do roku 2011 včetně 2000 metrů, stejně jako hobbíky na rozličných typech jiných plavidel. Přitom se mohou zapojit i rafty, paddleboardy, pramice nebo dračí lodě.

Novoveský přespolák s napětím vyhlíží předpověď počasí

Ve 13 hodin se rozjede soutěž ve šplhu po tyči, která zkrátí sportovcům čekání na běžecké závody, jež odstartují ve 14 hodin. Nejprve vyběhnou mládežnické kategorie, které absolvují podle věku od půl do dvou a půl kilometru. V jejich šlépějích se poté vydají dorostenci, junioři, dospělí a veteráni, kteří budou mít za úkol zdolat od dvou a půl do sedmi kilometrů.

Hlavní zprávy

Arnie is back! Netflixovská hitovka FUBAR je rutinní komedie s občasnou akcí

Strážce streamu
vydáno 2. června 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Jean-Claude Van Damme je na seriálovém poli sebeparodický Van Johnson, Sylvester Stallone je chlapácký Král Tulsy a Arnold Schwarzenegger má teď svůj...  celý článek

V holubníku jsou obydlené zatím jen čtyři „ložnice“. Vajíčka tu z hnízd odebírají pravidelně

vydáno 2. června 2023  5:52

„Tohle je umělé a tohle teplé je pravé,“ ukazuje mi dvě vajíčka Kateřina Brabencová ze spolku Holubi v nouzi. Ta pomáhá Záchranné stanici hl. m. Prahy se...  celý článek

Komerční sdělení

Blades se představí v tv zápase Snapbacks ligy proti Bratislavě Monarchs

vydáno 2. června 2023

Na městském stadionu v Ústí nad Labem přivítají v rámci 8. kola Snapbacks ligy amerického fotbalu domácí hráči Blades soupeře z Bratislavy. Zápas od 16:10...  celý článek

Jičínský pivovar vypustil Řáholeckou sojku. V Olomouci vám nově načepují i Fridu a Sherlocka

vydáno 1. června 2023  12:29

Zatímco před deseti lety bylo na našem území zhruba 100 minipivovarů, momentálně jich je 507. Kvůli pandemii a jiným těžkostem sice některé v posledních...  celý článek