metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 25 °C

Sobota 2. července 2022. Svátek má Patricie
Mammoths odstartují sezonu ve Snapbacks lize televizním zápasem | foto: Petr Tvaróg

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

O víkendu odstartuje Snapbacks liga amerického fotbalu

Komerční sdělení V sobotu 9. dubna se opět rozjede americký fotbal na českých trávnících. Po dvou sezonách se Snapbacks liga opět vrací k tradičnímu jarnímu začátku soutěže. Přerov Mammoths zahájí sezonu domácím zápasem, který odvysílá v přímém přenosu Premier Sport 2.

Devět týmů, osm kol základní části a čtyři postupová místa do semifinále. To jsou základní parametry 29. ročníku nejvyšší ligy. Do loňského ročníku nastoupilo pouze pět týmů. Letos se tabulka rozšířila dokonce nad úroveň před covidem a do Snapbacks ligy zasáhne 9 týmů. Vedle tradičních českých účastníků se zapojí také dva týmy ze Slovenska, a to Bratislava Monarchs a Nitra Knights. Monarchs naposledy odehráli v nejvyšší lize sezonu 2011. Knights v Česku poprvé působili v sezoně 2000 a naposledy v roce 2020, kdy byli blízko k postupu do finále 2.Ligy.

Přerov Mammoths loni skončili na konci tabulky. Tým se dlouhodobě spoléhá na kvalitní běhovou hru a českého quarterbacka Michala Stokláska. Ten si bude chtít říct svými výkony také o pozici quarterbacka v národním týmu, který letos na podzim odehraje dva zápasy v rámci Mistrovství Evropy.

Titul budou obhajovat Vysočina Gladiators, kteří v loňském finále porazili na stadionu FC Vysočina Prague Lions 23:0. Loňští finalisté budou patřit také letos mezi hlavní favority.

Z letošního ročníku základní části Snapbacks ligy odvysílá stanice Premier Sport 2 pět přímých přenosů. Po vzoru zámořské NFL a dalších elitních soutěží jako Premier League nebo Champions League poběží přenosy z české Snapbacks ligy v přímém přenosu na Premier Sport 2, který mohou naladit také fanoušci na Slovensku.

1. kolo Snapbacks ligy


Prague Lions - ISMM Ostrava Steelers
Ústí nad Labem Blades - Brno Alligators
Přerov Mammoths - Brno Sígrs
Nitra Knights - Vysočina Gladiators

O víkendu odstartuje Snapbacks liga amerického fotbalu
O víkendu odstartuje Snapbacks liga amerického fotbalu

Hlavní zprávy

Jehovisté? Kdepak. Po domácnostech chodí úředníci magistrátu. Učí třídit

vydáno 2. července 2022  5:34

V hnědých popelnicích končí také plast nebo sklo, což kazí kompost. Změnit to má nová kontaktní kampaň Pražských služeb.  celý článek

Frontová linie. Na letištích chybí lidé. Bojuje se o odbavení i náhrady

vydáno 1. července 2022  16:27

Dva covidové roky letiště i letecké společnosti krvácely. Teď úpí znovu. Lidé zase létají jako diví, ale na přepážkách „nejsou lidi“.  celý článek

Je Orville lepší než Star Trek? MacFarlane i potřetí servíruje komediální poctu sci-fi žánru

Strážce streamu
vydáno 1. července 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU To, že máme v tuzemsku konečně legálně možnost koukat na kousky ze streamovací platformy Disney+, je jednoduše skvělé. Jedním z důkazů budiž sci-fi...  celý článek

„DBK je jako černý pták s roztaženými křídly.“ Obchodní dům slaví výročí

vydáno 1. července 2022  6:23

Pro někoho představuje socialistický pozůstatek, pro jiného reprezentuje jedno z vrcholných děl české brutalistní architektury. DBK, tehdejší Dům bytové...  celý článek