metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 24 °C

Středa 31. května 2023. Svátek má Kamila
Očekáváný zápas Snapbacks ligy je tady. Steelers vyzvou Gladiators | foto: Karin Tylová

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Očekáváný zápas Snapbacks ligy je tady. Steelers vyzvou Gladiators

Komerční sdělení 8. kolo Snapbacks ligy nabídne duel dvou vedoucích týmů skupin. ISMM Ostrava Steelers na Bazalech vyzve v přímém přenosu Vysočinu Gladiators.

Steelers jsou po 7 odehraných zápasech stále bez prohry a směřují k překonání rekordu v počtu inkasovaných bodů v základní části. Obrana ostravského týmu zatím povolila soupeřům celkem pouze 20 bodů, a to 14 z nich skórovali v posledním kole hráči Znojma Knights. Steelers hned v úvodním kole Snapbacks ligy prokázali velkou kvalitu, když udrželi produktivní útok Nitry Knights bez bodu. Pro srovnání, Gladiators v minulém zápase prohráli s Knights 41:42.

Gladiators i Steelers procházejí základní částí suverénně s výjimkou prohry Gladiators s Knights. V ostatních zápasech se soupeři na velký odpor nezmohli a klíčový test tak čeká na oba favority především ve vzájemném zápase.

Útoky v průběhu základní části prokazují, že se dokáží prosadit a dávat velké množství bodů. Po minulém víkendu tak hlavní otazník visí především nad obranou Gladiators. Ta ale může odčinit své zaváhání z minulého víkendu a dobrý výkon proti Steelers by dal rychle zapomenout na prohru s Knights.

Zápas Steelers s Gladiators začíná v neděli 28. května od 15:00 na stadionu na Bazalech. Přímý přenos na Premier Sport 2 začíná o 5 minut dříve. Zápas favoritů komentují Jiří Kalemba a Daniel Balažovič.

Očekáváný zápas Snapbacks ligy je tady. Steelers vyzvou Gladiators

30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým zápasem o titul. Tipsport Czech Bowl XXX se odehraje v Jihlavě na stadionu FC Vysočina od 18:00.

Očekáváný zápas Snapbacks ligy je tady. Steelers vyzvou Gladiators

Hlavní zprávy

Celovečerní debut Jana Březiny servíruje divákovi tajemství i hrdiny neschopné komunikovat

vydáno 31. května 2023  18:00

Tuzemští debutanti nemají zejména v poslední době u kritiků právě na růžích ustláno. Své o tom ví například mladý režisér Jeremy Tichý, který před pár dny...  celý článek

Ó můj táto, De Niro! Český distributor si poradil s názvem filmu po svém

vydáno 31. května 2023  15:00,  aktualizováno  15:13

Komedii Pappa Mia! napsal komik Sebastian Maniscalco podle zážitků s otcem. Toho hraje Robert De Niro, který komedie většinou umí.  celý článek

Zbystřete svoji pozornost! Možná i pro vás platí, že vyhořením trpí každý pátý Čech

vydáno 31. května 2023  14:00

Příčinou bývá nadměrná pracovní zátěž nebo nedostatečné ocenění.  celý článek

Divoká autojízda s hendikepem. Lidé s omezením tuší problém, elektroauta jsou drahá

vydáno 31. května 2023  11:07

Modrá kartička se siluetou vozíčkáře. Vidíme je denně. Jejich držitelé se připravují na problémy s elektromobilitou.  celý článek