metro.cz

Počasí v Praze

3 °C / 14 °C

Čtvrtek, 4. března 2021. Svátek má Stela.
Omládněte s živým kolagenem nové generace aneb Prevence není luxus!
Omládněte s živým kolagenem nové generace aneb Prevence není luxus! | foto: Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Omládněte s živým kolagenem nové generace aneb Prevence není luxus!

23. prosince 2020
Komerční sdělení Také vám v této těžké době přibývá nových vrásek víc než kdy jindy, pleť je unavená, vlasy oslabené a ještě se dostavují bolesti kloubů, o kterých jste do té doby neměli ani tušení.

Zjednodušeně řečeno to je tím, že STRES je ZLODĚJ KRÁSY A ZDRAVÍ a závratnou rychlostí odbourává tělesný kolagen a oslabuje imunitu. Prvním signálem je právě unavená a ochablá pleť bez energie, kruhy pod očima, rychlejší tvorba nových vrásek a další navazující problémy.

a

Připravila Eva Sojková *1954 zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz, která se v rámci zkušebních programů dlouhá léta zabývá účinky různých druhů kolagenů.


Kolagen je nejdůležitější bílkovina života, která drží naše tělo pohromadě. A tak jak květina potřebuje ke svému životu vodu, naše tělo potřebuje ke svému životu kolagen. Ale není kolagen jako kolagen.

Svět anti-age kosmetiky a kolagenových doplňků stravy okouzlil živý, 100 % přírodní kolagen v podobě hydrátu. Tento kolagen s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem vznikl po 14.letém výzkumu a zpracovává se speciální technologií Triple Helix Formula. Proto ho nelze z nedostatku informací zaměňovat se žádným z hydrolyzovaných kolagenů.

Pokud nechcete nechat svoji krásu ani tělo předčasně uvadnout, vsaďte na jistotu a pořiďte si živý kolagen nové generace – Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej.

Vyzkoušejte si na vlastní kůži, že MINUTOVÁ ANTI-AGE PÉČE s živým kolagenem nebyla nikdy tak jednoduchá a účinná.

Omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej s přirozeně obsažnými peptidy a elastinem má gelovou konzistenci. Nanáší se na vlhkou pleť před použitím vlastní kosmetiky, tak se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. Účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Působí jako ochranný štít, který bojuje proti vráskám, úbytku kolagenu a ztrátě pevnosti a hydratace. Stimuluje tělo k produkci vlastního kolagenu, tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní a nastartuje omlazující a regenerační procesy.

a

Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen je vhodný k ošetření všech typů pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí, stresované, suché, ale i problematické a citlivé. Viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a dlouhodobě předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. V nabídce 50, 100 a 200 ml.

Velmi jednoduše se dá zažehlovat i galvanickou žehličkou na vrásky , podbradek a celulitidu Nu Skin ageLOC Galvanic SPA

„Živý kolagen nové generace v podobě hydrátu přináší překvapivé výsledky nejen v oblasti krásy, ale i regenerace,“ říká na základě osobní zkušenosti v exkluzivním rozhovoru pro LUXURY významný plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc. kterému kolagen v kapslích pomohl v 70 letech při regeneraci těžkého zánětu pojivové tkáně Achillovy šlachy a výsledky doložil snímky a závěry lékařské zprávy.

Maximální procesy omlazení a regenerace můžete podpořit i vnitřním používáním doplňků stravy – kolagenovými kapslemi řady INVITA. Zpracovávají se z čistého hydrátu kolagenu lyofilizací na sypký prášek, který tvoří základní a velmi účinnou látku kolagenových doplňků stravy s vysokou vstřebatelností mikropeptidů.

INVITA SKIN BEAUTY plus CoQ10 ( ) – nově téměř o 100 % více lyofilizovaného hydrátu kolagenu a koenzym Q10 pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla, ohebných kloubů a zdravých vlasů a nehtů. Dodává buňkám, které mají za úkol tvořit a regenerovat tělesný kolagen, nejdůležitější peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny.

INVITA ACTIVE  – biologicky aktivní kolagenová podpora pro namáhané, zatěžované nebo unavené klouby, vazy a šlachy. Kolagen typu II je obohacený o žraločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a kyselinu hyaluronovou. Biologicky aktivní látky obsažené v INVITĚ jsou přítomné v kloubních chrupavkách i součástí kloubní synoviální tekutiny.

a

Při péči o dobrou kolagenovou kondici nejen v době koronaviru nezapomeňte na pohyb a nepodceňte dostatečný přísun vitaminu C, který podporuje syntézu kolagenu. Pokud ho nemáte dostatek ve stravě, vyzkoušejte čistý, biologicky aktivní, levotočivý vitamin C PLUS, který byl speciálně navržený k synergickému používání s kolagenem a k posílení imunity.

Hlavně myslete pozitivně a místo častého sledování negativních zpráv si pusťte třeba svoji oblíbenou hudbu, nebo zavolejte někomu koho máte rádi, určitě ho to potěší...

Přečtete si také zkušenosti s živým kolagenem od spokojených zákaznic! např. č.204 V mém životě jsem otestovala mnoho produktů, nicméně živý, čistý kolagen doporučuji všem věkovým kategoriím. Prevence není luxus!

Originální produkty s živým kolagenem i žehličku na vrásky si můžete objednat v e-shopu dovozce na www.nezestarni.cz (https://nezestarni.cz/) | 775 373 379

Hlavní zprávy

Praktičtí lékaři očkují bez humbuku. Pacienty dobře znají

Lékař Petr Šonka
vydáno 3. března 2021  17:53

Nad debatami kolem očkování a vakcín kroutí mnozí praktičtí lékaři nevěřícně hlavou. Nechápou například odpor vůči produktu od firmy AstraZeneca. „Po...  celý článek

Pražský realiťák roku: Ceny nemovitostí porostou pořád

Iztok Toplak, Pražský Realiťák roku
vydáno 3. března 2021  16:16

Iztok Toplak je ve svém oboru nejlepší v hlavním městě. Alespoň podle čerstvých výsledků soutěže Realiťák roku, ve které se na základě hlasů zákazníků a...  celý článek

Jak sebou pan Josef Schelinger praštil na ledu a co z toho bylo

Pamětní deska na domě, kde žil zpěvák Jiří Schelinger a na kytaru učil jeho... PRAHA? AHA!
vydáno 3. března 2021  13:42

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Komerční sdělení

Opusťme dobu „pokřídovou” a vstupme do éry interaktivního vzdělávání

Je potřeba opustit dobu „pokřídovou” a vstoupit do éry skutečně interaktivního...
vydáno 3. března 2021  11:57

Po uplynulém roce, kdy byli žáci, studenti i učitelé nuceni přejít na distanční výuku a naučit se pracovat s novými nástroji, by se mohlo zdát, že...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám