metro.cz

Počasí v Praze

6 °C / 16 °C

Neděle, 25. října 2020. Svátek má Beáta.
Paddock liga stihla odehrát základní část. Play-off zůstává s otazníkem
Paddock liga stihla odehrát základní část. Play-off zůstává s otazníkem | foto: Martin Tajč

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Paddock liga stihla odehrát základní část. Play-off zůstává s otazníkem

15. října 2020
Komerční sdělení O víkendu se bez diváků odehrály poslední zápasy základní části Paddock ligy amerického fotbalu. Také do 8. kola zasáhl koronavir. Prague Mustangs nakonec svůj zápas na hřišti Ústí nad Labem Blades neodehráli. Stejný osud potkal i favorita ligy, Vysočinu Gladiators.

Závěrečné kolo tak místo čtyř zápasů mělo jen dva. O postupujících do semifinále již bylo rozhodnuto, a tak neodehrání zápasů v Ústí nad Labem a v Jihlavě nemělo zásadní vliv na průběh Paddock ligy.

V Brně si domácí Sígři opět vyšlápli na Ostravu Steelers a vítězstvím 40:16 stvrdili první místo ve skupině Východ. Ostravě nepomohl ani návrat quarterbacka Alvara Fadiniho, jenž vynechal tři zápasy kvůli zranění.

Přerov Mammoths i Brno Alligators se rozloučili s letošním ročníkem dramatickou bitvou o třetí výhru v sezoně. Přetahovanou o vedení dotáhli do zdárného konce Alligators, kteří s uplynutím času skórovali kopem za 3 body a zvítězili 31:28. Pro oba týmy, stejně jako pro Prague Mustangs a Pilsen Patriots, letošní sezona skončila.

Budoucnost play-off Paddock ligy je vzhledem k současným vládním nařízením nejistá. V pondělí jednala Rada České asociace amerického fotbalu a rozhodla počkat s dalším rozhodnutím na 26.10. Některé ligy, včetně 1. ženské ligy, i kvůli většímu počtu dosud neodehraných zápasů Rada ČAAF zrušila.

Dění na českých trávnících amerického fotbalu můžete sledovat v pravidelném magazínu Touchdown na ČT sport. Osmý díl je na programu v pátek od 17:10.

Výsledky 8. kola Paddock ligy:

Brno Sígrs - Ostrava Steelers 40:16

Přerov Mammoths - Brno Alligators 28:31

Hlavní zprávy

KOLOBLOG: Lockdown II.

ilustrační snímek Koloblog
vydáno 24. října 2020  17:43

Redaktor Pavel Hrabica je cyklista tělem i duší. Na kole vyráží do práce i na výlety. Ve své rubrice Koloblog dává čtenářům tipy, kam se vydat na...  celý článek

Když se mi začne hodně dařit, stáhnu se, říká muzikálová herečka

Markéta Schimmerová Procházková se narodila 25. 2. 1986 v Jihlavě, kde...
vydáno 24. října 2020  12:38

Nebudeme tu s Markétou Schimmerovou Procházkovou hrát hru, že jsme se viděli poprvé v životě. Za ta léta, co se známe, se Markéta vyšvihla mezi...  celý článek

Infocentra v metru zůstávají otevřená. Pozastaven je jen prodej suvenýrů

Stanice metra I. P. Pavlova
vydáno 24. října 2020  7:59

Základní zvyklosti se v pražském metru nemění ani po vyhlášení přísných vládních opatření. Kromě čerstvých výtisků deníku Metro ve stojanech tu i nadále...  celý článek

Skiareály lákají Dány. Letošní lyžovačky budou bez mejdanů

Ilustrační snímek
vydáno 24. října 2020  5:50

Majitele horských středisek potěšila letní sezona. Také do té zimní hledí s určitou nadějí.  celý článek

Vaše fotky z Prahy