metro.cz

Počasí v Praze

10 °C / 22 °C

Sobota, 25. května 2019. Svátek má Viola.
La Madame
Větší foto
La Madame | foto: Archiv

Pánům vstup zakázán. Tyhle dva pražské kluby jsou jiné

7. března 2019  14:12 Metro.cz
Tanec na klíně od fešného tanečníka i rozlučky se svobodou. Nabídka je pestrá.

„Bylo přece nespravedlivé, že je tu plno klubů jen pro muže, tak jsem vytvořila klub pro ženy, aby i ony měly možnost užít si společnost pohledných mužů,“ říká provozní klubu La Madame. Ten sídlí v centru Prahy kousek od Václavského náměstí a je otevřený od středy do soboty od 20 hodin.

„Objednat si na místě můžete strip, lap dance, bodyshot nebo příjemnou společnost. Je to ideální místo na oslavu narozenin, dámskou jízdu nebo rozlučku se svobodou,“ lákají webové stránky klubu, kam hosté mužského pohlaví prostě nesmí.

Ačkoliv se najdou příležitosti, kdy do klubu zajdou za zábavou také muži. „Pořádáme i firemní a soukromé večírky, kdy je vstup mužům povolen, jelikož je to soukromá akce. Máme totiž moc hezký interiér klubu i pro tyto příležitosti,“ zve na návštěvu provozní.

Podobný klub jako La Madame najdete i v Holešovicích. „V Praze dřív neexistoval pořádný noční podnik zaměřený na ženy. Hlavně na rozlučky, oslavy a dámské jízdy, kde by si mohly zatancovat na oblíbené písničky, objednat tanec na klíně od krásného tanečníka a nebyly obtěžovány nepříjemným zíráním od chlapů,“ říká Aizhan Tleubayeva, majitelka klubu Nemáš zač.

Na rozdíl od klubu La Madame tu občas narazíte i muže, kteří pro klub nepracují. „Muži nemají zakázaný vstup, akorát mají vyšší vstupné a samozřejmě vybíráme, koho do klubu pustíme,“ říká majitelka. „Skupinu deseti chlapů dovnitř nepustíme, ale když přijdou páry nebo muži, kteří vypadají slušně, tak to není problém,“ upřesňuje Tleubayeva.

Klub má rozmanitou klientelu ale majitelka připouští, že nejčastěji sem zavítají ženy ve věku od 25 do 35 let. Podnik má také pravidelné návštěvnice. Z recenzí na internetu to vypadá, že klub často navštěvují i cizinky.

Oba kluby mají atypické webové stránky. Kromě možnosti rezervace nebo nápojového lístku zde najdete i fotografie barmanů a tanečníků.

Kromě barů jen pro ženy v Praze najdete i další podniky, které jsou výhradně pro dámy. Velký boom zažívají například dámské posilovny a fitness. Třeba řetězec Contours má v Česku přes 20 tělocvičen určených pouze pro ženy. Řetězec nabízí speciální kruhový trénink, kde účastnice cvičí na strojích vyrobených speciálně pro ženy. Contours také nabízí pro zájemkyně první týden cvičení zdarma. 

Komentáře

Hlavní zprávy

GALERIE: Nahlédněte do hradů a zámků, které vlastní soukromí majitelé

Karlova Koruna
vydáno 24. května 2019  14:48

Ve dnech 24. – 26. května proběhne na 21 památkách sdružených v Asociaci majitelů hradů a zámků řada kulturních a společenských akcí s cílem přiblížit...  celý článek

Astronaut Elton jde po krku Mercurymu. Uspěje také?

Film Bohemian Rhapsody oslavoval kapelu Queen.
vydáno 24. května 2019  13:02

Bohemian Rhapsody i cenami ověšená Lady Gaga dobyly před časem tuzemská kina. Může za to také mezigenerační šeptanda.  celý článek

Nevím, jestli lidi osloví čepice a SMS, říká politolog

Volební agitace láká spíš na negativní stránky EU.
vydáno 24. května 2019  5:47

„Nízká volební účast, nezájem o venkov a málo příběhů,“ tak komentuje pro deník Metro kampaň voleb do Evropského parlamentu politolog Jan Kubáček.  celý článek

Organický odpad jako poklad. Zbytků vás zbaví žížaly

Vermikompostér si můžete vyrobit doma.
vydáno 23. května 2019  17:43

Kompost s několika desítkami pilných žížal si jen málokdo představí jako designový doplněk domácnosti. O osvětu se se svou novou výzvou Žiju kompostyl...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám