metro.cz

Počasí v Praze

3 °C / 18 °C

Pátek, 22. března 2019. Svátek má Leona.
La Madame
Větší foto
La Madame | foto: Archiv

Pánům vstup zakázán. Tyhle dva pražské kluby jsou jiné

7. března 2019  14:12 Metro.cz
Tanec na klíně od fešného tanečníka i rozlučky se svobodou. Nabídka je pestrá.

„Bylo přece nespravedlivé, že je tu plno klubů jen pro muže, tak jsem vytvořila klub pro ženy, aby i ony měly možnost užít si společnost pohledných mužů,“ říká provozní klubu La Madame. Ten sídlí v centru Prahy kousek od Václavského náměstí a je otevřený od středy do soboty od 20 hodin.

„Objednat si na místě můžete strip, lap dance, bodyshot nebo příjemnou společnost. Je to ideální místo na oslavu narozenin, dámskou jízdu nebo rozlučku se svobodou,“ lákají webové stránky klubu, kam hosté mužského pohlaví prostě nesmí.

Ačkoliv se najdou příležitosti, kdy do klubu zajdou za zábavou také muži. „Pořádáme i firemní a soukromé večírky, kdy je vstup mužům povolen, jelikož je to soukromá akce. Máme totiž moc hezký interiér klubu i pro tyto příležitosti,“ zve na návštěvu provozní.

Podobný klub jako La Madame najdete i v Holešovicích. „V Praze dřív neexistoval pořádný noční podnik zaměřený na ženy. Hlavně na rozlučky, oslavy a dámské jízdy, kde by si mohly zatancovat na oblíbené písničky, objednat tanec na klíně od krásného tanečníka a nebyly obtěžovány nepříjemným zíráním od chlapů,“ říká Aizhan Tleubayeva, majitelka klubu Nemáš zač.

Na rozdíl od klubu La Madame tu občas narazíte i muže, kteří pro klub nepracují. „Muži nemají zakázaný vstup, akorát mají vyšší vstupné a samozřejmě vybíráme, koho do klubu pustíme,“ říká majitelka. „Skupinu deseti chlapů dovnitř nepustíme, ale když přijdou páry nebo muži, kteří vypadají slušně, tak to není problém,“ upřesňuje Tleubayeva.

Klub má rozmanitou klientelu ale majitelka připouští, že nejčastěji sem zavítají ženy ve věku od 25 do 35 let. Podnik má také pravidelné návštěvnice. Z recenzí na internetu to vypadá, že klub často navštěvují i cizinky.

Oba kluby mají atypické webové stránky. Kromě možnosti rezervace nebo nápojového lístku zde najdete i fotografie barmanů a tanečníků.

Kromě barů jen pro ženy v Praze najdete i další podniky, které jsou výhradně pro dámy. Velký boom zažívají například dámské posilovny a fitness. Třeba řetězec Contours má v Česku přes 20 tělocvičen určených pouze pro ženy. Řetězec nabízí speciální kruhový trénink, kde účastnice cvičí na strojích vyrobených speciálně pro ženy. Contours také nabízí pro zájemkyně první týden cvičení zdarma. 

Komentáře

Hlavní zprávy

Blahodárná voda bude velebena akademiky, vodohospodáři i v muzeu. Kam v Praze vyrazit?

Hala staré filtrace, kde probíhá druhá část čištění vody.(30.5.2018)
vydáno 22. března 2019  5:28

Na dnešek připadá Světový den vody. Má nám připomínat fakt, že více než miliarda obyvatel naší planety trpí nedostatkem pitné vody nebo k ní nemá přístup.  celý článek

Češi vymysleli chytré nabíječky pro automobily

Petr Konvalinka
vydáno 21. března 2019  15:26

Mnohem širší využívání elektromobilů mají umožnit výsledky práce českých vývojářů. Vymysleli totiž inteligentní a přitom levné nabíjecí stanice. Ty mohou...  celý článek

Nový plavecký stadion v Radotíně bude mít dětský bazének, vířivku i parní kabinu

Voda už je napuštěná. Ještě je ale potřeba všechno zkontrolovat.
vydáno 21. března 2019  13:38

V bazénu už je voda, koupání ale až od září.   celý článek

Politici na neschopence? To je vzácný úkaz. Poslanci stonají ve svém volnu

Ilustrační snímek
vydáno 21. března 2019  11:03

Bude víc neschopenek kvůli návratu proplácení nemoci už od prvního dne?  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám