metro.cz

Počasí v Praze

-7 °C / 2 °C

Úterý 7. února 2023. Svátek má Veronika

Větší foto
La Madame | foto: Archiv

Pánům vstup zakázán. Tyhle dva pražské kluby jsou jiné

  14:12
Tanec na klíně od fešného tanečníka i rozlučky se svobodou. Nabídka je pestrá.

„Bylo přece nespravedlivé, že je tu plno klubů jen pro muže, tak jsem vytvořila klub pro ženy, aby i ony měly možnost užít si společnost pohledných mužů,“ říká provozní klubu La Madame. Ten sídlí v centru Prahy kousek od Václavského náměstí a je otevřený od středy do soboty od 20 hodin.

„Objednat si na místě můžete strip, lap dance, bodyshot nebo příjemnou společnost. Je to ideální místo na oslavu narozenin, dámskou jízdu nebo rozlučku se svobodou,“ lákají webové stránky klubu, kam hosté mužského pohlaví prostě nesmí.

Ačkoliv se najdou příležitosti, kdy do klubu zajdou za zábavou také muži. „Pořádáme i firemní a soukromé večírky, kdy je vstup mužům povolen, jelikož je to soukromá akce. Máme totiž moc hezký interiér klubu i pro tyto příležitosti,“ zve na návštěvu provozní.

Podobný klub jako La Madame najdete i v Holešovicích. „V Praze dřív neexistoval pořádný noční podnik zaměřený na ženy. Hlavně na rozlučky, oslavy a dámské jízdy, kde by si mohly zatancovat na oblíbené písničky, objednat tanec na klíně od krásného tanečníka a nebyly obtěžovány nepříjemným zíráním od chlapů,“ říká Aizhan Tleubayeva, majitelka klubu Nemáš zač.

Na rozdíl od klubu La Madame tu občas narazíte i muže, kteří pro klub nepracují. „Muži nemají zakázaný vstup, akorát mají vyšší vstupné a samozřejmě vybíráme, koho do klubu pustíme,“ říká majitelka. „Skupinu deseti chlapů dovnitř nepustíme, ale když přijdou páry nebo muži, kteří vypadají slušně, tak to není problém,“ upřesňuje Tleubayeva.

Klub má rozmanitou klientelu ale majitelka připouští, že nejčastěji sem zavítají ženy ve věku od 25 do 35 let. Podnik má také pravidelné návštěvnice. Z recenzí na internetu to vypadá, že klub často navštěvují i cizinky.

Oba kluby mají atypické webové stránky. Kromě možnosti rezervace nebo nápojového lístku zde najdete i fotografie barmanů a tanečníků.

Kromě barů jen pro ženy v Praze najdete i další podniky, které jsou výhradně pro dámy. Velký boom zažívají například dámské posilovny a fitness. Třeba řetězec Contours má v Česku přes 20 tělocvičen určených pouze pro ženy. Řetězec nabízí speciální kruhový trénink, kde účastnice cvičí na strojích vyrobených speciálně pro ženy. Contours také nabízí pro zájemkyně první týden cvičení zdarma. 

Komentáře

Hlavní zprávy

Trápení ve studiu. Tuzarova, či Tusarova? Radhošťskou nahrávali nejmíň patnáctkrát

vydáno 7. února 2023  15:52

Herec Jan Vondráček promlouvá v tramvajích již měsíc. Někteří cestující projev tohoto hlasového chameleona považují za vynikající, jiní na adresu oznámení...  celý článek

Nesdílej, nepřeposílej. Je tu Den bezpečnějšího internetu. Upozorňuje na pasti v kyberprostoru

vydáno 7. února 2023  14:03

Píše vám kamarád, abyste potvrdili, že není robot? Může jít o hackera, který chce vaše peníze.  celý článek

Kolegové na sebe mohou zjistit cokoli. U tiskáren se povalují i daňová přiznání nebo výplatní pásky

vydáno 7. února 2023  12:37

Nikdy nezjišťujte, koho vaši kolegové volili, kdy mají narozeniny a kolik berou. Je to neslušné. Přijít na to ale není zase až tak složité.  celý článek

Končí vám platnost řidičáku? Výměnu vyřešíte on-line. Žádost je zdarma, musíte mít „datovku“

vydáno 7. února 2023  5:22

Jste Pražan a k tomu řidič? Pak se raději pořádně podívejte do své dokladové peněženky. Více než 868 tisícům řidičů totiž letos skončí platnost jejich...  celý článek