metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 27 °C

Pondělí 16. května 2022. Svátek má Přemysl

Větší foto
La Madame | foto: Archiv

Pánům vstup zakázán. Tyhle dva pražské kluby jsou jiné

  14:12
Tanec na klíně od fešného tanečníka i rozlučky se svobodou. Nabídka je pestrá.

„Bylo přece nespravedlivé, že je tu plno klubů jen pro muže, tak jsem vytvořila klub pro ženy, aby i ony měly možnost užít si společnost pohledných mužů,“ říká provozní klubu La Madame. Ten sídlí v centru Prahy kousek od Václavského náměstí a je otevřený od středy do soboty od 20 hodin.

„Objednat si na místě můžete strip, lap dance, bodyshot nebo příjemnou společnost. Je to ideální místo na oslavu narozenin, dámskou jízdu nebo rozlučku se svobodou,“ lákají webové stránky klubu, kam hosté mužského pohlaví prostě nesmí.

Ačkoliv se najdou příležitosti, kdy do klubu zajdou za zábavou také muži. „Pořádáme i firemní a soukromé večírky, kdy je vstup mužům povolen, jelikož je to soukromá akce. Máme totiž moc hezký interiér klubu i pro tyto příležitosti,“ zve na návštěvu provozní.

Podobný klub jako La Madame najdete i v Holešovicích. „V Praze dřív neexistoval pořádný noční podnik zaměřený na ženy. Hlavně na rozlučky, oslavy a dámské jízdy, kde by si mohly zatancovat na oblíbené písničky, objednat tanec na klíně od krásného tanečníka a nebyly obtěžovány nepříjemným zíráním od chlapů,“ říká Aizhan Tleubayeva, majitelka klubu Nemáš zač.

Na rozdíl od klubu La Madame tu občas narazíte i muže, kteří pro klub nepracují. „Muži nemají zakázaný vstup, akorát mají vyšší vstupné a samozřejmě vybíráme, koho do klubu pustíme,“ říká majitelka. „Skupinu deseti chlapů dovnitř nepustíme, ale když přijdou páry nebo muži, kteří vypadají slušně, tak to není problém,“ upřesňuje Tleubayeva.

Klub má rozmanitou klientelu ale majitelka připouští, že nejčastěji sem zavítají ženy ve věku od 25 do 35 let. Podnik má také pravidelné návštěvnice. Z recenzí na internetu to vypadá, že klub často navštěvují i cizinky.

Oba kluby mají atypické webové stránky. Kromě možnosti rezervace nebo nápojového lístku zde najdete i fotografie barmanů a tanečníků.

Kromě barů jen pro ženy v Praze najdete i další podniky, které jsou výhradně pro dámy. Velký boom zažívají například dámské posilovny a fitness. Třeba řetězec Contours má v Česku přes 20 tělocvičen určených pouze pro ženy. Řetězec nabízí speciální kruhový trénink, kde účastnice cvičí na strojích vyrobených speciálně pro ženy. Contours také nabízí pro zájemkyně první týden cvičení zdarma. 

Komentáře

Hlavní zprávy

Vadí nám zmatené přípravy, říká k opravě Barrandovského mostu starosta Prahy 13 Vodrážka

vydáno 16. května 2022  4:06

Jedna z nejsledovanějších a zároveň nejdůležitějších oprav v historii hlavního města – Barrandovského mostu dnes započala. Vedení magistrátu je v...  celý článek

Komerční sdělení

Atletický Memoriál Augustina Rebce v Mělníku připomene hrdinného odbojáře

vydáno 16. května 2022

Město na soutoku Labe s Vltavou ožije ve středu 18. května sportem. Po osmé se totiž na mělnickou atletickou umělou dráhu pod Tyršovým domem vydají...  celý článek

Není kachle jako kachle. Města oblepená hnědým keramickým morem

PRAHA? AHA!
vydáno 15. května 2022  12:15

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Šestnáct tisíc za příživníka ročně. Průzkum ukázal, kolik lidí sdílí svá hesla na VOD službách

vydáno 15. května 2022  6:43

Máte heslo na Netflix? A mohla bych ho vidět? Takhle by nejspíš zněla kultovní věta z filmu Kulový blesk, kdyby se točilo dneska.  celý článek