metro.cz

Počasí v Praze

6 °C / 16 °C

Neděle, 25. října 2020. Svátek má Beáta.
Péče o vlasy: Tipy pro urychlení jejich růstu
Péče o vlasy: Tipy pro urychlení jejich růstu | foto: VALUA STUDIO / Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Péče o vlasy: Tipy pro urychlení jejich růstu

15. října 2020
Komerční sdělení Mít krásné a zdravé vlasy je snem mnoha lidí. Ne každému se to podaří. Často za neúspěchem stojí genetika. Jsou ale i případy, kdy si za to tak trochu můžeme my sami. Péče o vlasy přitom není až tak složitá. Stačí jen dodržovat některé základní zásady. Že nevíte, oč se může jednat? Pak nepřestávejte číst, prozradíme vám to v následujících řádcích.

Příroda je příroda

Možná trochu nejasný podnadpis, nicméně základem péče o vlasy je používání ryze přírodních přípravků. Na trhu je obrovské množství různých přípravků, z nichž si není problém vybrat. Pozor si dejte hlavně na ty, které obsahují SLS, parabeny a také křemík. Vlasy jsou kvůli těmto látkám nadměrně zatěžovány, což si samozřejmě nikdo nepřeje. Přírodní preparáty jsou šetrné jak k vlasům, tak i k pokožce. Přírodní preparáty jsou vynikající i jako prevence alopecie a jiných problémů s vlasy.

Pravidelné zastřihávání je nutné

Možná se vám to zdá zbytečné, ale zastřihávání konečků vlasů je velmi důležité. Ty se totiž tradičně třepí a vlasy v podstatě zatěžují. Zastřihávat by se měly vlasy v pravidelných intervalech nějakých 6 až 8 týdnů, a to o půl centimetru. Určitě jim to pomůže, tím si můžete být jistí.

Dostatek tekutin a masáže pokožky hlavy

Voda byla, je a bude základem života. Určitě se nejedná pouze o nějaké prázdné rčení či tvrzení. Žádná buňka našeho těla se bez vody nedokáže obejít. Dostatečná hydratace je tedy nezbytná a přijímat bychom měli denně zhruba okolo 2 litrů tekutin. Dostatečnou péči si také zaslouží pokožka hlavy. Výborné jsou především olejové přípravky, jež se do ní právě velmi jemně vmasírují. Obzvláště pokud používáte často suchý šampón, pokožka si hydrataci a pořádnou péči zaslouží. Čím bude pravidelnější, tím lépe. Masáže si můžete provádět klidně sami.

Hlavní zprávy

KOLOBLOG: Lockdown II.

ilustrační snímek Koloblog
vydáno 24. října 2020  17:43

Redaktor Pavel Hrabica je cyklista tělem i duší. Na kole vyráží do práce i na výlety. Ve své rubrice Koloblog dává čtenářům tipy, kam se vydat na...  celý článek

Když se mi začne hodně dařit, stáhnu se, říká muzikálová herečka

Markéta Schimmerová Procházková se narodila 25. 2. 1986 v Jihlavě, kde...
vydáno 24. října 2020  12:38

Nebudeme tu s Markétou Schimmerovou Procházkovou hrát hru, že jsme se viděli poprvé v životě. Za ta léta, co se známe, se Markéta vyšvihla mezi...  celý článek

Infocentra v metru zůstávají otevřená. Pozastaven je jen prodej suvenýrů

Stanice metra I. P. Pavlova
vydáno 24. října 2020  7:59

Základní zvyklosti se v pražském metru nemění ani po vyhlášení přísných vládních opatření. Kromě čerstvých výtisků deníku Metro ve stojanech tu i nadále...  celý článek

Skiareály lákají Dány. Letošní lyžovačky budou bez mejdanů

Ilustrační snímek
vydáno 24. října 2020  5:50

Majitele horských středisek potěšila letní sezona. Také do té zimní hledí s určitou nadějí.  celý článek

Vaše fotky z Prahy