metro.cz

Počasí v Praze

4 °C / 6 °C

Pondělí 5. prosince 2022. Svátek má Jitka

Další 1 fotografie v galerii
Petit Prix v orientačním běhu láká zkušené harcovníky i širokou veřejnost | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Petit Prix v orientačním běhu láká zkušené harcovníky i širokou veřejnost

Komerční sdělení Malebná krajina Jizerských hor mezi Harcovem, Jabloncem a Janovem nad Nisou bude v neděli 23. října dějištěm dalšího ročníku Petit Prix v orientačním běhu. Závod počítá jak s účastí reprezentantů, tak i všech zájemců, kteří si chtějí tento sport vyzkoušet. Tomu budou na místě uzpůsobeny různé varianty tratí.

Závod se stal v tomto roce součástí seriálu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Petit Prix v orientačním běhu láká zkušené harcovníky i širokou veřejnost

„Máme zde soutěžní kategorie a pak i ty nesoutěžní. Mezi ně patří trať HDR určená pro rodiče s dětmi, HD10L neboli fáborková trasa pro děti bez doprovodu a P pro příchozí. Všechny spojuje i fakt, že je možné se přihlásit až na místě za základní, nižší cenu bez ohledu na předchozí zkušenosti. Počítáme s tím, že se dostaví také rodiče s menšími dětmi, které bude potřeba pohlídat. Za tím účelem budeme mít po celý den pro děti od dvou let školku, kde nebude nouze o omalovánky, závody či orientační školičku, což děti zabaví, než se jejich rodiče vypořádají se svou tratí,“ popsal Martin Janata z pořádajícího sportovního oddílu Tatran Jablonec.

Závodní centrum bude u Základní školy Pod Vodárnou v Jablonci nad Nisou. Zde bude nutné se předem registrovat od 8,45 do 9,30 hodin. Následně dostanou běžci koordináty ke svým startům – místa se u různých kategorií budou lišit a od centra jsou vzdálena do 1,5 kilometru. V 10,30 hodin se do terénu formou intervalového startu vydají první běžci, v 15 hodin následně proběhne slavnostní vyhlášení vítězů.

Petit Prix v orientačním běhu láká zkušené harcovníky i širokou veřejnost

„Je třeba počítat s horským terénem a s výskytem skalek i kamenů v lese, byť krajinu v některých místech pozměnila kůrovcová kalamita. Odhadujeme, že se celkem může zapojit až 700 běžců, z toho zhruba třetina bude do osmnácti let. Odměnou nejlepším účastníkům budou diplomy a sportovní vybavení, pro děti máme připraveny rovněž skleněné ozdobičky a brožurky, které je vtipným způsobem uvedou do světa orientačního běhu,“ uvedl Martin Janata.

Hlavní zprávy

Geometrie a její symetrie uklidňují můj vnitřní zmatek, říká o svých špercích Hana Melčová

vydáno 4. prosince 2022  17:33

Jako malá si Hana Melčová přála prodávat v květinářství, líbilo se jí množství barev, tvarů květin a tvůrčí prostředí. Před lety začala pod značkou...  celý článek

Když architekti kouzlí, vznikají skládačky, sluje, převisy. Chtěli byste v tom bydlet?

PRAHA? AHA!
vydáno 4. prosince 2022  11:58

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Spadla vám do díry v poklopu klíče či jiná cennost? Některé kanály za úplatu odklápějí

vydáno 4. prosince 2022  6:00

Přemýšleli jste někdy o tom, co dělat, když vám spadnou klíče do kanálu? Podobná svízelná situace se přitom může lehce stát každému. V takovém případě je...  celý článek

Kdo nejlépe uvaří sníh? Staroměstské náměstí bude plné čertů, andělů a soutěží

vydáno 3. prosince 2022  18:33

Největší vánoční trhy v metropoli ožijí v pondělí velkou podívanou. Na Staroměstském náměstí si totiž dávají sraz Mikuláši, čerti a andělé z celé Prahy....  celý článek