metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 8 °C

Středa 29. března 2023. Svátek má Taťána

Další 2 fotografie v galerii
Plavecká Vánoční cena zapojí ve Strakonicích celé rodiny | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Plavecká Vánoční cena zapojí ve Strakonicích celé rodiny

Komerční sdělení Čtvrtek 22. prosince bude v krytém bazénu ve Strakonicích patřit tradiční Vánoční ceně – otevřeným plaveckým závodům pro mládež a širokou veřejnost. Součástí bude, jak je zvykem již přibližně padesát let, také populární soutěž Plave celá rodina, která zapojí vždy dvě rozdílné generace příbuzných ve štafetovém závodě na třikrát pětadvacet metrů.

Tato akce se navíc stala i v tomto roce součástí seriálu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Plavecká Vánoční cena zapojí ve Strakonicích celé rodiny

„Zatím máme v dětských soutěžích přibližně 160 přihlášených a k tomu ještě 34 rodin. Význam naší akce spočívá především v tom, abychom se coby milovníci plavání před Vánoci potkali a užili si společně sváteční atmosféru. Jak název napovídá, zúčastní se různé generace – tedy děti, dospělí i senioři, pro něž je navíc plavání velmi vhodným druhem pohybové aktivity,“ uvedl Jiří Volák z pořádajícího sportovního oddílu TJ Fezko Strakonice.

Od 15,30 hodin bude nejprve probíhat prezence a následně začnou rozplavby. Přijít si zasportovat přitom může každý zájemce, k účasti není nutné být členem nějakého plaveckého oddílu. Od 16,15 hodin pak propuknou naostro finálové souboje o prvenství. Nejprve si s 50 metry budou muset poradit děti ročníku 2014 a starší, následně čeká ročníky 2015 a mladší start na trati 25 metrů. Po nich se na 100 metrů představí dospělí aktéři a závěr bude tradičně patřit rodinným štafetám na 3 x 25 metrů libovolným stylem, v nichž se představí zástupci alespoň dvou generací.

Plavecká Vánoční cena zapojí ve Strakonicích celé rodiny

„Za ta desetiletí od roku 1977, co se plavecká Vánoční cena ve Strakonicích koná, už se stala oblíbenou součástí adventu. Slavnostní ráz bude mít i tentokrát – přímo v bazénu budeme mít malý ohňostroj, který odpálíme z polystyrenové destičky na hladině. Na závěr rovněž zhasneme hlavní osvětlení a necháme svítit pouze světla uvnitř bazénu pod vodou a pustíme koledy. Kdo bude chtít, může si zaplavat v polopřítmí jen s plamínkem svíčky. Všichni účastníci se navíc t+ší i na samotný závěr akce, protože každý z nich si odnese domů kapra,“ prozradil Jiří Volák.

Hlavní zprávy

Jak se chovat k čerstvé mamince? Šestinedělí je pořád ještě velké tabu

vydáno 29. března 2023  18:10

Péči porodní asistentky si ženy musí platit samy.  celý článek

Sportovní turistika přináší skrytě miliardy do pokladen. Největším magnetem je Praha

vydáno 29. března 2023  13:30

Nehlučí v ulicích do ranních hodin a skryté kouty nejsou cítit jejich zvratky. Existuje druh návštěvníků, který Česku slušně vydělává.   celý článek

Putin je hráč pokeru, který prohrál a nemá co ztratit, říká fotoreportér Dárvík Máca

vydáno 29. března 2023  11:00

Válka na Ukrajině se propadá do bahna a krve. Deníku Metro je ctí, že již od samého začátku konfliktu spolupracuje s Vojtěchem Dárvíkem Mácou,...  celý článek

Chytří holubi z ulic. Poznají sami sebe v zrcadle, nebojí se ani umělého dravce

vydáno 29. března 2023  4:05

Podle odborníků panuje kolem holubů řada mýtů. Věděli jste ale, že holubi jsou velmi inteligentní. Dokáží trénovat kognitivní dovednosti a dokonce...  celý článek