metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 25 °C

Sobota 2. července 2022. Svátek má Patricie

Podpora konference Consensus 2022: burza CoinEx pokračuje v rozvíjení blokchainového světa

  11:35
Honkong 24. června 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Kryptoměnová událost roku, konference Consensus 2022, je za námi. Třídenní „festival krypta" se konal v Austinu – pulzujícím hlavním městě Texasu, které nikdy nespí.

CoinEx, světoznámá burza kryptoměn ze skupiny ViaBTC, se zde jako sponzor konference setkala s více než 15.000 kryptoměnovými nadšenci z celého světa při diskusích o trendech, jako je Web 3, DeFi a metaverzum či brainstormingu na téma budoucího vývoje blockchainového světa.

Pořadatelem konference Consensus je Coindesk, významná mediální společnost na poli blockchainu. Již od prvního úspěšného ročníku v roce 2015 láká Consensus odborníky na blockchain, investory a zástupy fanoušků kryptoměn z celého světa ke společným diskusím o budoucnosti tohoto odvětví.

Letošní konference se zúčastnila silná sestava významných hostů včetně vysokých vládních představitelů, jako je náměstek ministra financí USA Wally Adeyemo, bývalý kandidát na prezidenta USA a starostu New Yorku Andrew Yang a starosta Austinu Steve Adler, a také lídrů v oboru, jako jsou generální ředitel Binance CZ, generální ředitel FTX Sam Bankman-Fried a generální ředitel společnosti Coindesk pan Kevin Worth.

Více než 500 řečníků společně s 15.000 účastníky diskutovalo o široké škále trendových témat včetně potenciálu a rizik decentralizovaných autonomních organizací (DAO), založení metaverza a role kryptoměn ve válkách.

Sponzorující společnost CoinEx se konference aktivně účastnila a vedla zde hloubkovou debatu s investory a profesionály z blockchainového odvětví.

Globální kryptoměnová burza CoinEx byla založena v prosinci 2017 a je členem skupiny ViaBTC. CoinEx je k dispozici v 16 jazycích a nabízí produkty a služby včetně spotového obchodování futures, maržového obchodování, těžby, AMM či CoinEx Docku a poskytuje tak jednoduché, bezpečné a spolehlivé obchodování s kryptoměnami více než třem milionům uživatelů ve více než 200 zemích a regionech.

Přestože každoroční „svátek krypta" Austin Blockchain Week již skončil, rozvoj blockchainového prostoru bude i nadále vyžadovat společné úsilí vyznavačů kryptoměn z celého světa. Svou trvalou angažovaností ve světě blockchainu je bude dále podporovat i CoinEx. Burza CoinEx, která se opírá o nejmodernější finanční technologie, si klade za cíl přispívat k vývoji blockchainu a vybudovat jeho prostřednictvím lepší budoucnost tak, jak hlásá i ve svém mottu: Lepší svět díky bitcoinu.

Foto- https://mma.prnewswire.com/media/1839164/image_5019524_28845527.jpg

Foto- https://mma.prnewswire.com/media/1839165/image_5019524_28845919.jpg

KONTAKT: Xingna Fiona, pr@coinex.com

Hlavní zprávy

Jehovisté? Kdepak. Po domácnostech chodí úředníci magistrátu. Učí třídit

vydáno 2. července 2022  5:34

V hnědých popelnicích končí také plast nebo sklo, což kazí kompost. Změnit to má nová kontaktní kampaň Pražských služeb.  celý článek

Frontová linie. Na letištích chybí lidé. Bojuje se o odbavení i náhrady

vydáno 1. července 2022  16:27

Dva covidové roky letiště i letecké společnosti krvácely. Teď úpí znovu. Lidé zase létají jako diví, ale na přepážkách „nejsou lidi“.  celý článek

Je Orville lepší než Star Trek? MacFarlane i potřetí servíruje komediální poctu sci-fi žánru

Strážce streamu
vydáno 1. července 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU To, že máme v tuzemsku konečně legálně možnost koukat na kousky ze streamovací platformy Disney+, je jednoduše skvělé. Jedním z důkazů budiž sci-fi...  celý článek

„DBK je jako černý pták s roztaženými křídly.“ Obchodní dům slaví výročí

vydáno 1. července 2022  6:23

Pro někoho představuje socialistický pozůstatek, pro jiného reprezentuje jedno z vrcholných děl české brutalistní architektury. DBK, tehdejší Dům bytové...  celý článek