metro.cz

Počasí v Praze

6 °C / 14 °C

Čtvrtek 30. března 2023. Svátek má Arnošt

Policie chytala v paneláku hroznýše dlouhého půl druhého metru

  12:24
Hroznýše dlouhého jeden a půl metru odchytila v neděli večer městská policie v obývacím pokoji bytu v panelovém domě v Markušově ulici v Praze 11. Na svého majitele nyní čeká v útulku městské policie v Dolních Měcholupech. Informoval o tom dnes policejní mluvčí Jan Čihák.

Hroznýše dlouhého jeden a půl metru odchytila v neděli 26. října městská policie v obývacím pokoji bytu v panelovém domě v Markušově ulici v Praze 11. | foto: PČR

Městskou policii zavolali obyvatelé bytu. „Strážníkům se zvíře podařilo odchytit do papírové krabice a následně ho hlídka převezla na služebnu. Tam si hroznýše Dumerillova převzala odchytová služba,“ uvedl mluvčí.

Podobný zásah městští policisté absolvovali na začátku října v Praze 9, kde odchytli na chodbě činžovního domu dva a půl metru dlouhou krajtu tmavou. I ona skončila v útulku v Dolních Měcholupech.

Autor:

Hlavní zprávy

Nahlédněte do velkolepé barokní knihovny. Ráno je to jenom za polovinu

vydáno 29. března 2023  20:20

Prague City Tourism rozšiřuje svou nabídku o turistickou trasu v Klementinu.  celý článek

Jak se chovat k čerstvé mamince? Šestinedělí je pořád ještě velké tabu

vydáno 29. března 2023  18:10

Péči porodní asistentky si ženy musí platit samy.  celý článek

Sportovní turistika přináší skrytě miliardy do pokladen. Největším magnetem je Praha

vydáno 29. března 2023  13:30

Nehlučí v ulicích do ranních hodin a skryté kouty nejsou cítit jejich zvratky. Existuje druh návštěvníků, který Česku slušně vydělává.   celý článek

Putin je hráč pokeru, který prohrál a nemá co ztratit, říká fotoreportér Dárvík Máca

vydáno 29. března 2023  11:00

Válka na Ukrajině se propadá do bahna a krve. Deníku Metro je ctí, že již od samého začátku konfliktu spolupracuje s Vojtěchem Dárvíkem Mácou,...  celý článek