metro.cz

Počasí v Praze

19 °C / 30 °C

Středa, 19. června 2019. Svátek má Leoš.
Slavnostní otevření Polikliniky Hůrka za účasti starosty Prahy 13 Ing. Davida...
Slavnostní otevření Polikliniky Hůrka za účasti starosty Prahy 13 Ing. Davida Vodrážky (vpravo). Slavnostní přestřižení pásky provedl pan starosta a také co-owner a executive director Juraj Bujňák (vlevo). | foto: Poliklinika Hůrka

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poliklinika Hůrka – nové centrum komplexní zdravotní péče

30. května 2019  0:01
Komerční sdělení Nedaleko Slunečního náměstí v Praze 13 vyrůstá nová moderní Poliklinika Hůrka, která nabídne široké spektrum zdravotnických služeb. Aktuálně je již otevřeno sedm ambulancí praktických lékařů, kteří přijímají nové pacienty.

Klienti kliniky mohou využít i služeb specialistů nabízejících maximální odbornou péči pod jednou střechou.

Klinika zároveň postupně nabídne moderní doplňkové služby, jako například objednávání pacientů on-line, zasílání e-receptů, dále pak mobilní aplikace na připomenutí prevence a sledování dalších zdravotních parametrů. Součástí kliniky bude i moderní lékárna, která bude otevřena 1.7.2019. Lékaři se zde také zabývají klinickými studiemi a poskytují další nadstandardní služby. Pacienti můžou využít i služeb skvěle vybavené oční optiky.

V místě polikliniky byla zároveň otevřena první klinika v Praze pro muže Men’s Health Clinic, a.s., která se jako jediná komplexně zabývá nejzávažnějšími mužskými zdravotními problémy a propojuje medicínskou péči, prevenci, dispenzarizaci a efektivní léčbu v oborech: urologie, kardiologie, ortopedie.

Klienti mohou využít služeb odběrové laboratoře AeskuLab, která nabízí nejen běžná rutinní, ale i vysoce specializovaná vyšetření, a to prakticky ve všech oblastech moderní diagnostiky, jako jsou klinická biochemie, hematologie, imunochemie, imunologie, alergologie, klinická mikrobiologie a DNA diagnóza.

Do budoucna vedení kliniky počítá s otevřením pracoviště klinické genetiky, které bude zastřešovat genetické konzultace v různých oblastech medicíny: onkogenetiky, gastroenterologie, ortopedie, imunologie a gynekologie, sportovní medicíny. Konzultace s lékařem a rovněž výkony genetické laboratoře v případě opodstatněné indikace budou hrazeny ze zdravotního pojištění. Navazující laboratoř bude poskytovat služby i pro samoplátce.

V plánu je také otevření dalších osmi ordinací v budově B, například endokrinologie, diabetologie, revmatologie, gastroenterologie, gynekologie a dalších.

Více informací na: http://www.poliklinika-hurka.cz/

Hlavní zprávy

Nechtějte po mně, abych udělala Lízu Simpsonovou, říká muzikálová herečka

Ivana Korolová
vydáno 19. června 2019  13:37

V nakažlivém rytmu svižného elektropopu jí přibývají hlasy v hitparádách i počty zhlédnutí vydařených klipů. Ivanu Korolovou zkrátka už nebudeme znát...  celý článek

Vyhrajte báječnou cestu pro dva a leťte ještě ten samý den

Amsterdam
vydáno 19. června 2019  10:51

Jste dost akční? Máte rádi bláznivé nápady? Pak je tato soutěž pro vás jako dělaná. Sbalit kufr a přijít na určené místo v daný den není tak těžké....  celý článek

Pozor na křeče při plavání i nebezpečné skoky do vody

Ilustrační snímek
vydáno 18. června 2019  16:28

Léto začíná a aktivity s ním spojené, jako je jízda na kole, plavání či turistika, jsou v plném proudu. Pohyb je skvělou volbou, avšak tradičně s sebou...  celý článek

Tuzemský zaměstnanec je za hubičku. Pro svět stále zůstáváme levnou montovnou

Ilustrační snímek
vydáno 18. června 2019  13:44

Česká republika obsadila v celoevropském žebříčku agentury ManPower, který mapoval země ideální pro podnikání, jedenácté místo. Náš trh práce je pro...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám