metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 17 °C

Sobota, 24. října 2020. Svátek má Nina.
Originální i klasické šperky z centra Prahy.
Originální i klasické šperky z centra Prahy. | foto: Eppi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poznejte jedno netradiční zlatnictví v Praze

25. září 2020
Komerční sdělení Šperky do života žen i mužů prostě patří. Ať už se bavíme o drobných dárcích nebo darech k významným výročím, vždycky toužíme po tom nejlepším. Chceme přece potěšit ty, na nichž nám záleží, ty, které milujeme.

Výsledky zlatnického umu provázejí důležité okamžiky našich životů, ať už se zasnubujeme, slavíme svatbu nebo narozeniny. A řekněme si to na rovinu, Praha je pro klenotnictví městem zaslíbeným.

Zlatnictví ukryté v jedné z pražských věží

V hlavním městě narazíme na obchod s klenoty téměř na každém rohu. V obchodních centrech bývají minimálně dva. Jestli ale bažíme po originalitě a výjimečném zážitku, uděláme dobře, když se zatouláme i na roh Vodičkovy ulice a Václavského náměstí. Tam pod střechami paláce Ligna sídlí Eppi, které už můžeme znát jako moderní internetové klenotnictví.

Poznejte jedno netradiční zlatnictví v Praze.

Poznejte jedno netradiční zlatnictví v Praze.

Originální i klasické šperky z centra Prahy

Jsme zvyklí, že když se sháníme třeba po stříbrných náušnicích nebo zlatém přívěsku, tak na stránkách Eppi vždy najdeme přesně ten kousek, který jsme si vysnili. Bez potíží vždy vybereme elegantní a nadčasový šperk do práce, ale i osobitý a neotřelý šperk na party s přáteli. Volíme z nabídky, která se pyšní všemi typy drahých kovů a kamenů. Fantazii nás zákazníků se meze nekladou.

Šperky na míru za rozumnou cenu

Někdy ale zatoužíme po klenotu, který nikdo jiný nemá. Nebo si přejeme proměnit mlhavé představy o jedinečném zásnubním prstenu v realitu z ušlechtilého materiálu. V takových chvílích míříme do Eppi. Ochotní zaměstnanci se nám věnují jako VIP klientům, dokáží zhmotnit naše náčrtky ve 3D modely a nakonec vytvořit půvabný šperk. Potěší nás i cena, která nám dokazuje, že perlové náhrdelníky a snubní kroužky na míru si mohou dovolit i běžní lidé, nejen nejvyšší příjmové skupiny.

Náš zákazník, náš pán

Zbožňujeme, jak si nás Eppi jako své klienty hýčká. Objednaný šperk doručuje zdarma včetně řady milých drobností a malého dárku. Doporučujeme však vyzkoušet i osobní vyzvednutí v centru Prahy. V domluvený čas vystoupáme výtahem do nejvyššího patra novoměstského paláce, kde se nás ujme zaměstnanec a usadí nás v pohodlných křeslech přímo v kupoli, v srdci budovy. Zakoupený řetízek, náušnice, náramek, prsten i medailon si máme možnost v klidu prohlédnout. Můžeme se spolehnout, že nám v Eppi poradí, vše ohledně šperku vysvětlí a v dárkovém balení s celoživotní zárukou nám ho předají.

Hlavní zprávy

KOLOBLOG: Lockdown II.

ilustrační snímek Koloblog
vydáno 24. října 2020  17:43

Redaktor Pavel Hrabica je cyklista tělem i duší. Na kole vyráží do práce i na výlety. Ve své rubrice Koloblog dává čtenářům tipy, kam se vydat na...  celý článek

Když se mi začne hodně dařit, stáhnu se, říká muzikálová herečka

Markéta Schimmerová Procházková se narodila 25. 2. 1986 v Jihlavě, kde...
vydáno 24. října 2020  12:38

Nebudeme tu s Markétou Schimmerovou Procházkovou hrát hru, že jsme se viděli poprvé v životě. Za ta léta, co se známe, se Markéta vyšvihla mezi...  celý článek

Infocentra v metru zůstávají otevřená. Pozastaven je jen prodej suvenýrů

Stanice metra I. P. Pavlova
vydáno 24. října 2020  7:59

Základní zvyklosti se v pražském metru nemění ani po vyhlášení přísných vládních opatření. Kromě čerstvých výtisků deníku Metro ve stojanech tu i nadále...  celý článek

Skiareály lákají Dány. Letošní lyžovačky budou bez mejdanů

Ilustrační snímek
vydáno 24. října 2020  5:50

Majitele horských středisek potěšila letní sezona. Také do té zimní hledí s určitou nadějí.  celý článek

Vaše fotky z Prahy