metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 27 °C

Středa 10. srpna 2022. Svátek má Vavřinec
Práci u nás bych svým známým doporučila, říká zaměstnankyně Novavax CZ | foto: www.novavax.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Práci u nás bych svým známým doporučila, říká zaměstnankyně Novavax CZ

Komerční sdělení Rozhovor s Lucií B. o tom, jaké je to pracovat pro globální farmaceutickou společnost Novavax CZ.

Jak dlouho pro společnost Novavax pracujete a v čem zejména spočívá vaše práce?

Do výrobního závodu v Bohumili jsem nastoupila v roce 2017 na pozici laboratorní technik na oddělení Quality Control do laboratoře biochemické a chemické kontroly. Práce na našem oddělení je různorodá. Mým úkolem je zejména provádění každodenního rutinního testování vzorků vod a produktu, který zde vyrábíme, ale také validace analytických metod a kvalifikace přístrojů, které na našem oddělení používáme. Jako zástupce supervizora také provádím kontrolu a schvaluji výsledky. Před odchodem z práce ukončím měření a u analýz, které poběží až do dalšího dne, zkontroluji, zda vše probíhá tak, jak má.

Novavax CZ nabízí širokou škálu benefitů, využíváte některé z nich?

Z nabízených benefitů jsem dříve využívala výuku anglického jazyka s rodilým mluvčím, což mi pomohlo udržovat znalost jazyka, kterou zde potřebuji zejména k dokumentační činnosti. Využívala jsem také nabízené hodiny fitness cvičení s lektorkou a fyzioterapii. Využívám příspěvek na důchodové připojištění, příspěvek na dopravu do práce a využila jsem i možnost vzít si placené zdravotní volno sickday. Nesmím zapomenout ani na závodní jídelnu, kde vaří opravdu dobře, polévka mě stojí 3 Kč a hlavní jídlo 19 Kč.

Baví vás práce pro Novavax CZ?

Na mojí práci mě baví hlavně různorodost. Rutinní laboratorní činnosti se střídají s administrativou, stále se učím něco nového a je to práce, u které je potřeba přemýšlet, dělat ji pečlivě a poctivě. Střídáme se s kolegyněmi na cca deseti metodách, takže máme možnost zkusit si práci s více než jen jedním typem analýzy či přístroje. Motivací ráno vstát a jít do práce je pro mě příjemné a moderní pracovní prostředí, skvělý kolektiv a v neposlední řadě i motivující finanční odměny a benefity.

Jaký je to pocit podílet se na vývoji vakcíny, která může pomoci v boji proti COVID-19 a zachrání tak životy lidí po celém světě?

Má práce pro Novavax mi dává smysl a věřím, že svým dílem přispějeme v boji proti pandemii COVID-19 a v budoucnu také proti dalším onemocněním. V klinických zkouškách totiž máme další vakcíny, např. proti chřipce či ebole. Práci zde v Bohumili bych svým přátelům, příbuzným nebo třeba bývalým kolegům rozhodně doporučila. Ostatně zrovna hledáme nové kolegy!

Hlavní zprávy

Slavný stadion Nikolajka končí. Hokejisté musejí jinam

vydáno 10. srpna 2022  5:52

Pro nové kluziště radnice Prahy 5 sehnala investora. O pozemku však s magistrátem stále jedná.  celý článek

Lokální farmy budou za pár let velký trend, říká ředitel firmy GreenTech

vydáno 9. srpna 2022  20:24

Pěstují zeleninu uvnitř. Dmitrij Lipovskij, ředitel a zakladatel firmy GreeenTech, přibližuje, co jejich firma nabízí v rámci indoor farem a pěstíren a...  celý článek

Žaloba na okruh? Zoufalost, říká Ondřej Martan, starosta Běchovic

vydáno 9. srpna 2022  16:50

Dvacátá městská část má v plánu podat k soudu žalobu na vydané územní rozhodnutí k úseku Pražského okruhu mezi Běchovicemi a dálnicí D1. Tento krok...  celý článek

Z centra pro narkomany z Košíř je horký brambor. Odborníci volají po odkladu výpovědi

vydáno 9. srpna 2022  9:40

Na území Prahy žije až deset tisíc narkomanů. Tohle číslo vyplývající z analýzy Kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy je relativně...  celý článek