metro.cz

Počasí v Praze

6 °C / 17 °C

Úterý, 19. října 2021. Svátek má Michaela.
Prague Lions titul neobhájili. V Czech Bowlu podlehli Vysočině Gladiators | foto: Radim Kroulík

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prague Lions titul neobhájili. V Czech Bowlu podlehli Vysočině Gladiators

Komerční sdělení Kittfort liga amerického fotbalu vyvrcholila finálovým Czech Bowlem na stadionu FC Vysočina v Jihlavě. Prague Lions byli krok od obhajoby titulu. Po celý zápas měli ale navrch Gladiators, kteří zvítězili 23:0 a slaví první titul v historii klubu.

Oba vzájemné zápasy ze základní části předpovídaly vyrovnané finále. Nikdo ale asi nepředpokládal, že nejproduktivnější útok Kittfort ligy v podání Prague Lions neskóruje ve finále jediný bod.

Naopak Gladiators před domácími fanoušky předvedli svůj standardní výkon. V útoku se posouvali především díky běhové hře Jana Dunovského a quarterbacka Clarka Hazletta. Ten využil chvíle nepozornosti v obraně Lions a dlouhou přihrávkou na Davida Caltu otevřel v první čtvrtině skóre zápasu.

Lions se sice dokázali posouvat po hřišti, ale jejich útočné snažení vždy dokázala včas obrana Gladiators zpacifikovat. Obránce Jan Kabát hned třikrát zachytil pass quarterbacka Lions Shazzona Mumphreyho a po zásluze se stal nejužitečnějším hráčem finále. „Naprosto neskutečný. Přiznám se, že pro obránce je to snová věc. Všechno bych to ale vyměnil za to, že jsme vyhráli, což se povedlo. To byl hlavní plán,” okomentoval Kabát zisk trofeje pro nejužitečnějšího hráče finále.

O zbývající dva touchdowny zápasu se postaral Hazlett, který v obou případech doběhl s míčem do endzóny. Gladiators zvítězili ve finále 23:0 a slaví první titul v nejvyšší lize. „O tomhle zážitku budu jednou vyprávět mým dětem. Jsem hrdý na celý tým a nemohu být šťastnější,” okomentoval zisk titulu quarterback Vysočiny Clark Hazlett.

Reportáž z finálového Czech Bowlu odvysílá v tento pátek ČT sport v magazínu Touchdown.

Hlavní zprávy

Na schovávanou si značky hrají v Michli, Záběhlicích i Modřanech

vydáno 19. října 2021  5:00

Na zelení pokryté zákazy je třeba upozornit včas. Čtenáři deníku Metro v tomto směru nelení.   celý článek

Komerční sdělení

Caravaning Brno bude největší oborovou přehlídkou po dvou letech

vydáno 19. října 2021

Cestování karavany a obytnými vozy láká pořád víc Čechů. Přijďte si vybrat z nejširší tuzemské nabídky od 21. do 24. října na brněnské výstaviště.  celý článek

Plevel z Břevnovských sadů vymycují dobrovolníci zdarma

vydáno 18. října 2021  14:57,  aktualizováno  15:42

Aby ovocné stromky starých odrůd dobře prospívaly, je třeba jim věnovat celoroční péči.   celý článek

V MHD přibývá lidí bez respirátorů. Na podzim je větší riziko přenosu virů, varuje epidemiolog

vydáno 18. října 2021  5:35,  aktualizováno  15:28

Kýchání a kašlání se ozývá stále častěji. Kde jsou strážníci, ptá se čtenář. Tím, jak se zhoršuje celková covidová situace, to není mnoha lidem jedno.  celý článek

Vaše fotky z Prahy