metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 18 °C

Středa, 29. září 2021. Svátek má Michal.
Prague Lions vyhráli i ve třetím zápase. První výhru si připsala Ostrava | foto: Jakub Pláteník

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prague Lions vyhráli i ve třetím zápase. První výhru si připsala Ostrava

Komerční sdělení Ve 3. kole Kittfort ligy amerického fotbalu si favorité obou zápasů jednoznačně poradili se svými soupeři. Ostrava Steelers se radovala z první výhry v sezoně proti Brnu Alligators, Prague Lions prodloužili sérii výher proti Přerovu Mammoths.

Osm touchdownů Ostravy

Ostrava nevstoupila do letošní sezony podle představ. V prvním zápase prohrála proti Lions, ve druhém pak i proti Vysočině Gladiators. Ve třetím zápase na hřišti Brna Alligators byli Steelers v roli favorita. To ukázali hned z kraje zápasu, když po minutě a čtvrt hry otevřel skóre quarterback Steelers Quevin Redding 63yardovým touchdownem.

Alligators dokázali rychle odpovědět, když Tomáš Fortelný našel přesným passem Roberta Wirtha, který se prosmýkl kolem obránců a i on skóroval touchdown přes polovinu hřiště. Obrana brněnského týmu ale nedokázala najít recept na zastavení útoku Steelers v čele s Reddingem. Ten si během zápasu připsal ještě další dva touchdowny po zemi. Celkem nasázel útok Steelers v zápase 8 touchdownů.

Akce zápasu Alligators - Steelers

„Vstoupili jsme do zápasu s větší energií než v předchozích zápasech. Závěr zápasu byl trochu frustrující, ale jinak jsme hráli lépe,” okomentoval první výhru v sezoně hlavní trenér Steelers Lonnie Hursey.

Bodově bohatý zápas skončil přesvědčivou výhrou Steelers 55:25.

Lions si došli k další jednoznačné výhře

Ani ve třetím zápase nenašli obhájci titulu Prague Lions vyrovnaného soupeře. Přerov dokázal odpovědět na úvodní touchdown pražského týmu v úvodní čtvrtině a srovnat na 7:7. To ale bylo ze strany útoku Přerova vše.

Lions se v letošní sezoně prezentují vysokou produktivitou v útoku. Stejně tomu bylo i proti Přerovu. Pod vedením quarterbacka Shazzona Mumphreyho si Lions vybudovali do konce poločasu vedení 25:7. Mumphrey si v zápase připsal tři touchdowny po zemi a k tomu přidal další tři touchdownové passy na své spoluhráče.

Akce zápasu Lions - Mammoths

Podobně dominantně si počínala také obrana Lions. Ta po zaváhání z úvodní čtvrtiny soupeře k ničemu nepustila a Mammoths se museli spokojit pouze se 7 body. Lions tak zvítězili 46:7 a vylepšili si bilanci na tři výhry bez porážky. I tak viděl hlavní trenér Lions Zach Harrod prostor pro zlepšení. „Můžeme se zlepšovat a musíme se zlepšovat. Začali jsme pomalu. Chtěl jsem, abychom hráli naši hru, což se nám chvíli nedařilo, a to i ze strany nás trenérů.”

Hlavní test čeká na pražský tým již tuto sobotu, kdy se představí na hřišti dalšího favorita ligy, Vysočiny Gladiators.

3. kolo Kittfort ligy

Brno Alligators - Ostrava Steelers 25:55

Prague Lions - Přerov Mammoths 46:7

Hlavní zprávy

Požitek ze skateboardingu je nádherná věc, říká trenér Martin Hořák

vydáno 28. září 2021  17:54

Jednatřicetiletý trenér skateboardingu Martin Hořák má na ruce vytetovaný nápis Skate is My Life. Tomuto sportu se věnuje už dvaadvacet let i jako aktivní...  celý článek

Opravdu nám scházejí všechny stavby, které jsme bourali? A ještě zbouráme?

PRAHA? AHA!
vydáno 28. září 2021  16:05

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Český unikát. Podívejte se přímo do kladenských věžáků

vydáno 27. září 2021  5:06

Přijeďte na vlastní kůži zažít, že Kladno není jen kolébkou hokejových nadějí, ale nabízí mnohem víc.  celý článek

Autobusoví šotoušové měli svátek. V Letňanech se konala přehlídka

vydáno 27. září 2021  4:47

Čtvrtý ročník Autobusového dne PID potěšil v sobotu v Praze všechny milovníky veřejné dopravy. Na autobusovém terminálu u stanice metra Letňany se konala...  celý článek

Vaše fotky z Prahy