metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / 1 °C

Pátek 2. prosince 2022. Svátek má Blanka

Dalších 5 fotografií v galerii
Podprsenka bude posetá diamanty.

Praha uvidí podprsenku za 60 milionů. Je z diamantů

  11:22
Již příští pondělí se v pražském hotelu Hilton představí módní přehlídka Top Secret 2012. Jako vyvrcholení večera diváci uvidí diamantovou podprsenku v hodnotě 60 milionů korun.

Kde koupit lístky

Poprvé v Česku bude na přehlídkovém mole prezentován diamantový model takové hodnoty. Sněhobílá podprsenka nádherného tvaru bude poseta stovkami diamantů a dalších drahých kamenů zasazených v bílém zlatě. Hodnota drahých kamenů, kterými je podprsenka posázena, je přes  60milionů korun. Zruční zlatníci z dílny Cabrha diamonds s ní však mají do samotné přehlídky, která se koná 12 března, ještě mnoho práce. Všechny kameny, které na tento malý kousek prádla zbývá použít, již předvedli.

Tahle dívka šla za Rusko.

Takhle vypadá Amerika.

Diamantový skvost byl představen na Diamond Evening Top Secret, který se konal 29. února rovněž v Hiltonu. Kromě rozpracovaného modelu diamantové podprsenky a všech drahých kamenů, kterými bude poseta, se přítomným divákům představily dosud utajované ukázky modelů a šperků z jednotlivých kolekcí připravované přehlídky Top Secret 2012.

Tématem je letos karneval

Kromě diamantové podprsenky letos módní show představí i provokativní kolekci spodního prádla jedné české značky. Diváci uvidí desítky nádherných modelů. Již po šesté bude Top Secret moderovat Leoš Mareš. Téma letošní přehlídky je karneval ve všech jeho podobách. Od šamanských rituálů rozpálené Afriky, přes tajemné masky v Benátkách až po japonské lampionové průvody i německý expresionismus. Monumentální scénu a téměř 20 metrů dlouhé molo doplní ohromná projekce a spousty světel a další techniky.

Diamantová podprsenka očima návrháře.

Dívka, která představuje Itálii.

Ukázky z toho, jak bude 12. března celý večer vypadat, mohli vidět pozvaní hosté již na začátku března, kdy se také předvedly modelky reprezentující kontinenty nebo země (z této akce uvidíte fotografie ve fotogalerii).

Komentáře

Hlavní zprávy

Cílem není vysmívat se kartářkám. Analýzu parapsychologie nečekejte, říká Tereza Hofová

vydáno 1. prosince 2022  15:00

Říkají o ní, že se s lehkostí pohybuje mezi komerční i nezávislou scénou, filmem a divadlem, Prahou a Reykjavíkem. Tereza Hofová si v novém snímku...  celý článek

Jaké jsou časté triky kybernetických útočníků? Velký nátlak a časová tíseň

vydáno 1. prosince 2022  8:20

Počet on-line útoků stále roste. Několika účinnými kroky si můžete ochránit peníze.  celý článek

Změny v topení? Mnozí se vracejí ke dřevu a uhlí, evidují to také naše vlastní nosy

vydáno 1. prosince 2022  6:52

Proti blankytnému nebi se rýsuje úzký proužek dýmu z komína. Podobný obrázek vidíme stále častěji. A také to cítíme.  celý článek

Nefunguje vám čip v Lítačce? Revizorovi se neospravedlníte, ale pokutu vám vrátí

vydáno 30. listopadu 2022  18:15

Platný doklad o zakoupení příslušného kuponu vás před pokutou nezachrání. Na každý pád zaplatíte nejméně 50 korun.  celý článek