Kolem šesté hodiny večer většinou před Anděl Media Centrem tolik živo není. Tentokrát se pod okny redakce deníku Metro ale děly věci. Ve čtvrtek 14. května se tu sešli čtenáři a spolu s redaktory a editory vyběhli do nedalekého Parku Mrázovka. Cílem bylo se potkat a podpořit tištěné noviny.
Po sportu došlo i na kulturu. Večer totiž pokračoval v nedaleké Radegastovně Perón, kde kromě většiny redakce čekali na účastníky i kreslíři Metra @tadeashaager a @a_butchinski, kteří zájemcům předvedli, jak vzniká komiks. Běžci se mohli zároveň zapojit do tvorby.
Jak se Běh s Metrem povedl, zjistíte v naší galerii. Brzy přineseme i videoreportáž. Sledujte náš Facebook nebo Instagram.























