metro.cz

Počasí v Praze

19 °C / 28 °C

Sobota 20. července 2024. Svátek má Ilja

Češi jdou zítra do boje. Fanděte společně. Zápas s Portugalskem promítají na Smíchově i v Podolí

  16:14
Fotbalový svátek už pár dní jede. Zítra večer se do evropského šampionátu zapojí také Češi. Hned na úvod je čeká favorit skupiny a dost možná i celého mistrovství. Máme pro vás pár tipů na místa, kde zápas s Portugalskem vysílají. Výkop je ve 21 hodin.
Žluté lázně v Podolí jsou oblíbeným pražským místem pro sledování živých sportovních přenosů. | foto: FB ŽLUTÉ LÁZNĚ

Žluté lázně
Fandit můžete například přímo u písčité pláže u Vltavy. Promítání fotbalu má dnes na programu Beach Bar ve Žlutých lázních. Přímo z areálu bude živě vysílat Radiožurnál Sport. Do mobilního studia přijal pozvání fotbalový expert a legenda českého fotbalu Pavel Horváth. Vstup po 20. hodině je zdarma.

Riegrovy sady
V době zveřejnění tohoto článku zbývalo ještě pár lístků do areálu Riegrových sadů. Před zápasem se diváci přímo na místě mohou těšit na živé natáčení podcastu Kudy běží zajíc. Sportovním fanouškům dobře známí Ondřej Novotný, Jan Vacek, Zdeněk Folprecht, Jan Podroužek a Jakub Dvořák spustí předzápasové studio už 75 minut před zápasem. Mimochodem, místo před obrazovkou v Riegrových sadech seženete také na další zápasy české reprezentace.

Manifesto Anděl
Všechny zápasy mistrovství Evropy vysílá například smíchovské Manifesto Anděl. Pokud chcete mít jistotu místa, rezervujte si ho na webu manifestomarket.com. „Náš trh nabízí jedinečné prostředí, kde si fanoušci mohou vychutnat skvělé jídlo a nápoje, zatímco fandí svým oblíbeným týmům,“ zve před velkou obrazovku Hugo Crispim, marketingový ředitel Manifesto Market.

Triangl Park
Také hloubětínský Triangl Park vysílá každý zápas. Bistro ve volnočasovém areálu láká na každodenní program, pivo a klobásy.

Pivovar Hostivar
Sérii přímých přenosů nabízí i Pivovar Hostivar. „Vezměte si s sebou deku nebo sedátko a pohodlně se u nás usaďte,“ zve do zahrady pivovar. Mimochodem, pokud si před začátkem zápasu tipnete výsledek a trefíte se, získáte odměnu.

Autor: Metro.cz

Hlavní zprávy

Stověžaté středověké město se konečně nadechlo a rozepjalo svá křídla

vydáno 20. července 2024  5:40

Před 150 lety, 20. července 1874, začalo bourání hradeb, které chránily Prahu před útoky a ostřelováním. Začalo se ve čtyři hodiny ráno na procitající...  celý článek

Odpočinková úchylárna a infantilní nuda. S dvojicí nových animáků pro dospělé neztrácejte čas

Strážce streamu
vydáno 19. července 2024  14:00

STRÁŽCE STREAMU Opět tu máme po dlouhé době seriálový tuplák. Dva animované seriály pro dospělé - Buchty a klobásy: Ráj potravin a Výbušná koťátka - si totiž před pár dny...  celý článek

Kina pod širákem mají zvláštní atmosféru. Víme, kde v metropoli zažít pravou letní pohodičku

vydáno 19. července 2024  5:36

Možností, kde o prázdninách mrknout na film, jsou v Praze desítky. Pár tipů na letní kina má i deník Metro. Náš výběr nabízí klasiky pro velký počet...  celý článek

Mladí nepracují efektivněji, jen v práci nechtějí strávit celý život

vydáno 18. července 2024  19:46

Čtyřdenní pracovní doba se v Evropě stává trendem. Svým zaměstnancům ji nabízejí například firmy na Islandu, v Belgii, Švýcarsku nebo Německu. V Česku se...  celý článek