metro.cz

Počasí v Praze

17 °C / 26 °C

Středa 17. července 2024. Svátek má Martina

Češi jdou zítra do boje. Fanděte společně. Zápas s Portugalskem promítají na Smíchově i v Podolí

  16:14
Fotbalový svátek už pár dní jede. Zítra večer se do evropského šampionátu zapojí také Češi. Hned na úvod je čeká favorit skupiny a dost možná i celého mistrovství. Máme pro vás pár tipů na místa, kde zápas s Portugalskem vysílají. Výkop je ve 21 hodin.
Žluté lázně v Podolí jsou oblíbeným pražským místem pro sledování živých sportovních přenosů. | foto: FB ŽLUTÉ LÁZNĚ

Žluté lázně
Fandit můžete například přímo u písčité pláže u Vltavy. Promítání fotbalu má dnes na programu Beach Bar ve Žlutých lázních. Přímo z areálu bude živě vysílat Radiožurnál Sport. Do mobilního studia přijal pozvání fotbalový expert a legenda českého fotbalu Pavel Horváth. Vstup po 20. hodině je zdarma.

Riegrovy sady
V době zveřejnění tohoto článku zbývalo ještě pár lístků do areálu Riegrových sadů. Před zápasem se diváci přímo na místě mohou těšit na živé natáčení podcastu Kudy běží zajíc. Sportovním fanouškům dobře známí Ondřej Novotný, Jan Vacek, Zdeněk Folprecht, Jan Podroužek a Jakub Dvořák spustí předzápasové studio už 75 minut před zápasem. Mimochodem, místo před obrazovkou v Riegrových sadech seženete také na další zápasy české reprezentace.

Manifesto Anděl
Všechny zápasy mistrovství Evropy vysílá například smíchovské Manifesto Anděl. Pokud chcete mít jistotu místa, rezervujte si ho na webu manifestomarket.com. „Náš trh nabízí jedinečné prostředí, kde si fanoušci mohou vychutnat skvělé jídlo a nápoje, zatímco fandí svým oblíbeným týmům,“ zve před velkou obrazovku Hugo Crispim, marketingový ředitel Manifesto Market.

Triangl Park
Také hloubětínský Triangl Park vysílá každý zápas. Bistro ve volnočasovém areálu láká na každodenní program, pivo a klobásy.

Pivovar Hostivar
Sérii přímých přenosů nabízí i Pivovar Hostivar. „Vezměte si s sebou deku nebo sedátko a pohodlně se u nás usaďte,“ zve do zahrady pivovar. Mimochodem, pokud si před začátkem zápasu tipnete výsledek a trefíte se, získáte odměnu.

Autor: Metro.cz

Hlavní zprávy

„Učit peníze“ by měla škola. Rodiče přenášejí odpovědnost za finanční gramotnost na erár

vydáno 17. července 2024  6:19

Na finanční neznalosti vydělávají podvodníci. Když vás zavalí ciframi, procenty, úrokovými sazbami a opentlí to růžovou budoucností, často uspějou.  celý článek

Rovnost pohlaví ve filmovém průmyslu existuje, myslí si budoucí generace umělců

vydáno 16. července 2024  17:00

Téměř šedesát procent mladých lidí v České republice, kteří mají zájem pracovat ve filmovém průmyslu, považuje hledisko genderové rovnosti za vcelku...  celý článek

Kde se vzala „milá holka“? Generální tajemník ÚV KSČ se stal hvězdou v létě 1989

vydáno 17. července 2024  10:43

Léto 1989 v socialistickém Československu nemělo chybu. Na kazetách se jako epidemie šířila nahrávka, na které blekotá šéf komunistů Miloš Jakeš.  celý článek

Ostravské léto s hudbou. Posílená doprava, zákaz psů i seznamovací apka

vydáno 17. července 2024  14:35

Před cestou do Ostravy nezapomeňte, že s klasikou neuspějete. Colours budou přijímat pouze platební karty.  celý článek