Bude zde moné třeba navtívit i psí fotografický ateliér. Profesionální fotograf na přání majitelů vyfotí jejich svěřence. Zájemci pak můou vyuít nabídky na zhotovení samolepek s fotografiemi svých psů, které pak budou umístěny na zásobníky sáčků na psí exkrementy.
"Této monosti mohou vyuít ale jen majitelé řádně přihláených psů v Praze 3. A můou si i vybrat, který zásobník bude jejich pejsek jako by hlídat. Třeba v místě, kam ho chodí denně venčit," vysvětluje předsedkyně komise ivotního prostředí Prahy 3 Světlana kapová. Majitelé psů mohou v sobotu od 10 do 14 hodin vyuít na náměstí Jiřího z Poděbrad také slueb veterináře, který poradí v otázkách týkajících se domácích zvířat. Děti určitě potěí expozice zvířat z trojského útulku, ale dovádět mohou také na skákacím hradě nebo trampolíně. Na programu budou také ukázky výcviku sluebních psů a koní městské policie.


















