metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 16 °C

Pondělí 4. března 2024. Svátek má Stela

Dalších 47 fotografií v galerii
Anna Zikmundová | foto: Anna ZikmundováMetro.cz

FOTOGALERIE: Deník Metro s kamelotkami vítal jaro. Vy jste se s nimi fotili

  5:55
Osmdesát kamelotek v sukních z novin rozdávalo po Praze celý týden před Velikonocemi deník Metro. S nimi jste se mohli fotit a získat odměny. Dnes deník Metro otiskuje pět fotek, jejichž autoři získají mikiny a deštníky v barvách deníku Metro. Autor snímku na titulní straně, Jindřich Fučík, k tomu obdrží odměnu 500 korun.

„Jedna vaše kamelotka nechtěla být otištěna v Metru a stát se veřejně slavnou, nicméně naštěstí jsem ji selfíčkem překvapil,“ napsal Jiří Pischl, který se vítězoslavně usmívá na jedné z fotografií. Na snímku ulovil objektivem jednu z osmdesáti děvčat. Jiří tak získá 500 korun, deštník a mikinu.

Stejně budou odměněni další čtyři čtenáři, kteří mají své snímky v dnešním vydání. „Dceři se novinové sukýnky moc líbily,“ napsal ke svému snímku na titulní straně Jindřich Fučík. Deník Metro už průběžně zveřejňoval nejzajímavější fotografie vybrané redakcí, jejichž autoři získají za otištěné snímky minimálně 300 korun.

Jedinou podmínkou účasti bylo vyfotit se s kamelotkami a snímky zaslat na adresu mms@metro.cz do poslední březnové soboty. Na fotogalerii pěti desítek vybraných snímků se můžete podívat už nyní na tomto webu ve fotogalerii.

„Zelený čtvrtek mi zpříjemnily slečny v zeleném a krásných sukních z deníku Metro. Děkuji,“ napsala třeba Eliška Bláhová, která má snímek umístěn na webu, stejně jako Sandra Kisič. Ta napsala: „Můj americký kamarád Joe Weintraub, původem z Memphisu, se vyfotil s kamelotkou, protože ho naprosto nadchl její outfit. Ale stydí se vám fotku poslat, tak mi povolil poslat ji za něj.“ Do novin se sympaťák v brýlích nevešel, ale tady na webu ho máte. A najdete sebe?

Komentáře

Hlavní zprávy

Vědmy mají konkurenci. Věštit už umí také umělá inteligence a nemýlí se

vydáno 4. března 2024  12:00

V současném digitálním světě se umělá inteligence (AI) zarývá čím dál více do kůže společnosti.  celý článek

Říkáte, že žijete zdravě? Opravdu? Vaše lednička prozradí celou pravdu

vydáno 4. března 2024  6:00

O nedostatek pacientů se nemusejí bát v Česku kardiologové, odborníci na alkoholismus, plicní specialisté a také obezitologové. Přitom jejich zaměření...  celý článek

Svědkové minulosti. Mizejí poštovní schránky, vypařily se taky tradiční trafiky

PRAHA? AHA!
vydáno 3. března 2024  11:03

Praha je dobrodružství a romantika. Také nikdy nekončící zdroj zajímavostí. Stačí jen zvednout oči od displeje mobilního telefonu a nestačíte se divit....  celý článek

Komerční sdělení

Senioři, zatočte s dluhy, které vás tíží!

vydáno 3. března 2024

Pan Karel žije sám, je mu 71 let a má problém, který mu nedává spát. Hrozí mu, že kvůli nesplacenému úvěru přijde o byt. Nyní mu svitla naděje, že...  celý článek