metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 29 °C

Úterý 25. června 2024. Svátek má Ivan

Nejoriginálnější dárky. O víkendu je najdete na trzích autorské tvorby i blešácích

  10:06
Pokud se chcete vyhnout chaosu v nákupních centrech, zajděte se podívat o víkendu na trhy autorské tvorby či na bleší trhy. V Praze se jich koná požehnaně a zaručeně na nich najdete poklady, kterými překvapíte a uděláte radost pod stromečkem.

Další 3 fotografie v galerii
Zimní Dyzajn Market | foto: David SedleckýMetro.cz

Vánoční Lemarket

O víkendu od 9 do 19 hodin probíhá v Galerii Mánes Vánoční Lemarket. Na trhu bude k dostání přírodní kosmetika, české čokolády, domácí oblečení, knihy, doplňky, streetová móda, masové paštiky a mnoho dalších originálních lokálních produktů.

Dyzajn market Zima

V neděli opět obsadí Piazzetu Národního divadla stánky Dyzajn marketu Zima. Přes tři sta tvůrců a designerů bude prodávat od 10 do 19 hodin své autorské kousky od módy přes šperky.

Pravý bleší trh na lodi

V sobotu do 16 hodin probíhá Pravý bleší trh na lodi (A)void Floating Gallery. Návštěvníci náplavky na Výtoni si tak budou moct najít poklady našich babiček a dědečků.

Prosincový letenský bleší trh

Retro, vintage, hand made výrobky, second hand, šperky, doplňky, potřeby do domácnosti a mnoho dalšího najdete v sobotu od 11 do 19 hodin v restauraci Nudný otec v ulici Dobrovského na Praha 7.

Blešák Žižkovšiška

V neděli od 15 do 21 hodin se v umělecké galerii Žižkovšiška v Bořivojově ulici koná Blešák - Flea Market. Výtěžek ze vstupného poputuje na charitativní organizaci.

Autor: Lucie Poštolková Metro.cz

Hlavní zprávy

Kdybych cestovala méně, mám na byt, říká moderátorka Primy. Určitě nelituje

vydáno 19. června 2024  18:42

Od začátku tohoto roku mohou diváci ranního zpravodajsko-publicistického bloku Nový den televize CNN Prima News vídat usměvavou tvář Sabiny Dračkové. Po...  celý článek

I po transplantaci ledviny atletka a zdravotní sestra miluje svůj život

vydáno 24. června 2024  11:17

Ve dvaceti letech jí lékaři diagnostikovali vážné onemocnění ledvin, později musela podstoupit transplantaci. V současnosti už padesátiletá zdravotní...  celý článek

Praha není nejdražší. Při placení vás „vykostí“ nejvíc ve středních Čechách

vydáno 24. června 2024  6:09

Zastrčený kout Krušných hor. Vyhledávaný hotel se stylovou restaurací. Tady to bude pálka, napadne vás. Když ale otevřete jídelní lístek, nestačíte se...  celý článek

České pivovary kráčejí k udržitelnosti a zároveň se snaží šetřit životní prostředí

vydáno 15. června 2024  8:32

Radegast chce zadržet v krajině více vody, než sám spotřebuje. Tento projekt přijde na miliony korun. Plzeňský Prazdroj zase vyvinul úspornější chladič...  celý článek