metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 17 °C

Sobota 18. května 2024. Svátek má Nataša

Další 3 fotografie v galerii
Zimní Dyzajn Market | foto: David SedleckýMetro.cz

Nejoriginálnější dárky. O víkendu je najdete na trzích autorské tvorby i blešácích

  10:06
Pokud se chcete vyhnout chaosu v nákupních centrech, zajděte se podívat o víkendu na trhy autorské tvorby či na bleší trhy. V Praze se jich koná požehnaně a zaručeně na nich najdete poklady, kterými překvapíte a uděláte radost pod stromečkem.

Vánoční Lemarket

O víkendu od 9 do 19 hodin probíhá v Galerii Mánes Vánoční Lemarket. Na trhu bude k dostání přírodní kosmetika, české čokolády, domácí oblečení, knihy, doplňky, streetová móda, masové paštiky a mnoho dalších originálních lokálních produktů.

Dyzajn market Zima

V neděli opět obsadí Piazzetu Národního divadla stánky Dyzajn marketu Zima. Přes tři sta tvůrců a designerů bude prodávat od 10 do 19 hodin své autorské kousky od módy přes šperky.

Pravý bleší trh na lodi

V sobotu do 16 hodin probíhá Pravý bleší trh na lodi (A)void Floating Gallery. Návštěvníci náplavky na Výtoni si tak budou moct najít poklady našich babiček a dědečků.

Prosincový letenský bleší trh

Retro, vintage, hand made výrobky, second hand, šperky, doplňky, potřeby do domácnosti a mnoho dalšího najdete v sobotu od 11 do 19 hodin v restauraci Nudný otec v ulici Dobrovského na Praha 7.

Blešák Žižkovšiška

V neděli od 15 do 21 hodin se v umělecké galerii Žižkovšiška v Bořivojově ulici koná Blešák - Flea Market. Výtěžek ze vstupného poputuje na charitativní organizaci.

Komentáře

Hlavní zprávy

Dovolená je pro Čechy stěžejním bodem v kalendáři. Podle průzkumu balí až den před odjezdem

vydáno 18. května 2024  14:00

Ačkoli před odjezdem na dovolenou někteří prožívají mírnou nervozitu, u třetiny Čechů převládá radost a nadšení. Preferují kombinaci aktivní dovolené a...  celý článek

Je rozhodně lepší trávit čas v kolektivu než sedět doma a litovat se, říká parahokejista Krupička

vydáno 18. května 2024  7:00

Sport miluje. Česko reprezentoval na čtyřech paralympiádách. Při poslední výpravě se Zdeněk Krupička dokonce stal vlajkonošem.  celý článek

Paralelní světy, kočka a pocuchaný mozek. Bestseller Temná hmota nepřekvapuje

Strážce streamu
vydáno 17. května 2024  14:00

STRÁŽCE STREAMU Štve vás manželka? Děti pořád jen pyskují? Šéf je blbec? Nevadí. Stačí, když si promyslíte, jaké vaše životní rozhodnutí vás do tohohle neutěšeného...  celý článek

Fanoušci MHD vymění letos na akci Autobusový den terminál metra Letňany za Letenskou pláň

vydáno 17. května 2024  5:00

„Po šesti minulých ročnících, které se konaly v terminálu u stanice metra C Letňany, se letošní akce uskuteční na zcela novém místě! V sobotu 18. května...  celý článek