metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 13 °C

Neděle 3. března 2024. Svátek má Kamil

Seznamte se na horolezecké stěně. Nebo za tři minuty v kavárně

  8:00
Jste sami a nedaří se vám sehnat vhodného partnera či partnerku? Praha nabízí mnoho možností, jak si rozšířit obzory prostřednictvím seznamovacích akcí. Zkuste seznamovací agenturu.

Speed dating v kavárně | foto: Agentura Rychlý Rande - Jaroslav Šmíd

„Seznamování probíhá formou takzvaného speed datingu neboli rychlého rande. Jedná se o osobní setkání v kavárně, kde si zájemci o seznámení vzájemně povídají vždy tři minuty a postupně se střídají, až se seznámí každá žena s každým mužem a naopak,“ vysvětluje průběh setkání jejich moderátor Jaroslav Šmíd z portálu rychlyrande.cz.

Na seznamovací akce prý nechodí jen zoufalci

„Standardně se sejde dvanáct žen a dvanáct mužů. Do připravených dotazníků pak každý doplní, zda se chce s protějškem ještě setkat. Následně vše vyhodnotíme a výsledky pošleme na e-mail. V případě, že se žena i muž chtějí ještě sejít, dostanou na sebe kontakty a pak už je na nich, aby si další rande domluvili,“ dodává Šmíd.

Na akcích se můžete seznámit se zajímavými lidmi. „Každého hned napadne, že účastníci budou asi pěkní zoufalci, ale opak je pravdou. Z osmdesáti procent přicházejí lidé, kteří pochopili, že je to ideální forma seznámení v době, kdy nemají čas na seznamování po internetu a v barech. Tady na jednom místě za dvě hodiny potkají hned deset až patnáct protějšků. Má to jisté kouzlo a napětí,“ doplňuje Šmíd.

Připraví vám seznámení snů jako z filmu

Další možností je zúčastnit se akcí ušitých vám přímo na míru. „Naším prostřednictvím se můžete seznámit třeba na horolezecké stěně, dobročinné akci nebo na angličtině v kavárně. Každý si u nás najde něco. Navíc, když nám někdo dá zajímavý návrh na akci, rádi se necháme inspirovat,“ láká nezadané Dana Eliášová ze seznamovací agentury Exceptionals.

Seznámení prostřednictvím agentur vyhledávají spíše mladší ročníky. „Nejčastěji naše služby využívají mladí lidé ve věku dvaceti šesti až čtyřiceti let,“ dodává Eliášová. Další možností je seznámení na divadelním představení pro nezadané. Ta obvykle nabízejí jednou ročně některá pražská divadla. Ta se však chystají až příští rok. „Představení pro nezadané chystáme až na únor, v období Valentýna,“ říká Tereza Mrzenová z divadla Rokoko.

Seznamovací agentury

Kdo mi seznámení zprostředkuje.

Rychloseznamka Rychlyrande - www.rychlyrande.cz

Klub nezadaných - www.klubnezadanych.cz

Seznamování Náhoda - www.nahoda.com

Agentura Exceptionals - www.exceptionals.net

Akce pro nezadané - www.akcepronezadane.cz

Autor: , Metro.cz

Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Senioři, zatočte s dluhy, které vás tíží!

vydáno 3. března 2024

Pan Karel žije sám, je mu 71 let a má problém, který mu nedává spát. Hrozí mu, že kvůli nesplacenému úvěru přijde o byt. Nyní mu svitla naděje, že...  celý článek

Netradiční pivo, to je „léčivý“ chmel i med z kaštanů. Jiříkovo vidění vám zachutná

vydáno 2. března 2024  19:45

Vymyslel recepturu několika piv. Sám se ale za sládka nepovažuje. Příběh člověka, kterému neslouží oči, ale nevzdal to.  celý článek

Námět na vycházku. Malíř Rittstein má na Kampě Dvě klády. A Nohy na stole.

vydáno 2. března 2024  15:21

Emeritní profesor pražské Akademie výtvarných umění patří již téměř půl století mezi přední představitele české figurativní malby.  celý článek

Bedřich Smetana. Třetina skladatelovy tvorby vznikla v naprosté hluchotě

vydáno 2. března 2024  5:37

Bedřich Smetana, který by dnes oslavil 200. narozeniny, je vedle Antonína Dvořáka patrně největším českým skladatelem. Nicméně Smetanův zvuk je v...  celý článek