metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 23 °C

Neděle 16. června 2024. Svátek má Zbyněk

V sázce na derby pražských S je nejen to, kdo vyhraje, ale i kdo bude vařit večeři

  21:41
Odpovědí v anketě, proč byste lístky na derby pražských S, tedy domácí Sparty a hostující Slavie, měli získat právě vy, přišlo na facebook deníku Metro do dnešní 20. hodiny celkem 55.
Vstupenky na derby pražských S. | foto: Metro.cz

Z vašich odpovědí jsme se snažili vybírat bez ohledu na barvu pleti, tedy myšleno klubovou příslušnost. Víme, že každý nemusí odcházet domů z fotbalové arény s výsledkem spokojen, ale je to sport. A  sport je také o tom, že když se to nepovede teď, tak se to může povést příště. Hezky se bavte, a ať vyhraje ta vaše barva.

Jako nejzdařilejší a nejnápaditější odpovědi jsme vybrali následující.

„Protože můj chlap je zarytý sparťan a já jako správná žena musím fandit někomu jinému, a vybrala jsem si právě Slávii. Takže při derby S se vsázíme, kdo uvaří tomu druhému večeři, apod. Kdybych mu řekla, že se nebudeme hádat u televize, ale přímo na stadionu, tak mi tu večeři udělá sám od sebe,“ Aneta Bohušová.

„Protože jsem prošla „sparťanskou“ výchovou, ale v klidu a míru žiji se slávisty, a protože jsem na fotbale byla naposledy jako dítě. Šli bychom s přítelem, který na fotbale ještě nebyl, tak by před maturitou měl malé zpestření v podobě derby pražských S,“ Barbora Chaloupková.

„Protože mám před maturitou a jsem momentálně bez peněz. Každopádně jakožto odkojený slávista bych rád tento zápas viděl na vlastní oči,“ Viktor Miller Maudr.

„Protože jsem ještě nikdy neviděl zápas Sparta – Slávie a ani nevím komu fandit a dokonce jsem ještě nikdy nic nevyhrál, ale moc rád bych chtěl být na tom zápase,“ David Pavlík.

„Protože, jsem s tátou velký Fanda a bylo by to pro nás skvělé. Chtěl bych tátovi udělat radost a vzít ho na fotbal,“ Tadeášek Janda.

Autor: Metro.cz

Hlavní zprávy

Stopy po okupačních kulkách, které vydržely na fasádě a také vlajkodržáky na Letné

vydáno 16. června 2024  11:30

Praha je dobrodružství a romantika. Také nikdy nekončící zdroj zajímavostí. Stačí jen zvednout oči od displeje mobilního telefonu a nestačíte se divit....  celý článek

České pivovary kráčejí k udržitelnosti a zároveň se snaží šetřit životní prostředí

vydáno 15. června 2024  8:32

Radegast chce zadržet v krajině více vody, než sám spotřebuje. Tento projekt přijde na miliony korun. Plzeňský Prazdroj zase vyvinul úspornější chladič...  celý článek

Benjamin Netanjahu je pro Izrael větší hrozba než Hamás, říká muž, který sloužil v Gaze

vydáno 13. června 2024  18:20

David Shorf sloužil v izraelské armádě, byl zástupcem šéfredaktora Lidových novin, hrál v kapele Raketa Bořka Slezáčka, nyní se pohybuje v marketingu,...  celý článek

Tradice s chutí pohanky. Nikdy se nepřejí, říká frenštátský mlynář Šmajstrla

vydáno 16. června 2024  17:12

Romantika starých dob sice nechybí, ale na rozjímání nebo dojímání nemá Pavel Šmajstrla čas. Stará se totiž o mlýn, ve kterém se spolupracovníky mele...  celý článek