metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 22 °C

Středa 29. května 2024. Svátek má Maxmilián, Maxim

Vedlejší účinky jsem natočila kvůli masáži nohou, říká Zeta-Jonesová

  12:00
Film Vedlejší účinky, který jde ve čtvrtek do kin, je již třetí spoluprací herečky Catherine Zeta-Jonesové s režisérem Stevenem Soderberghem. Točila s ním už Traffic - nadvádu gangů a Dannyho parťáky. "Když jsem byla těhotná, masíroval mi nohy. To je ten důvod, proč s ním často pracuji. O těhotnou ženu se umí skvěle postarat, takže vím, že jsem v dobrých rukou," prozradila herečka deníku Metro.
Catherine Zeta-Jonesová ve filmu Chlap na roztrhání

Info o filmu

  • Žánr: kriminální thriller
  • Režie: Steven Soderbergh
  • Hrají: Rooney Mara, Jude Law, Channing Tatum, Catherine Zeta-Jones a další
  • USA, 2013, 106 minut

Samozřejmě to chce i něco víc než masáž, aby se Zeta-Jonesová o projekt začala zajímat. V minulých letech se totiž soustředila hlavně na rodinný život a pomáhala manželovi Michaelu Douglasovi v boji proti rakovině. "Miluju svou práci, ale stojí to velké úsilí opustit kvůli ní mé děti, manžela a psy. A obzvlášt děti, protože tyhle nádherné roky, kdy jim mohu něco předat a něco je naučit, se nikdy nevrátí. Proto o všem musím hodně přemýšlet a říkat si: stojí mi to za to, abych na čas odešla od manžela a dětí? Ale tohle je jiné, se Stevenem je to pro mě skoro povinnost. Klidně bych pro něj namluvila telefonní seznam ve třech jazycích, kdyby mě o to požádal," řekla Zeta-Jonesová.

Navíc ve Vedlejších účincích se pro herečku objevil další zajímavý prvek, a to šance zahrát si úspěšnou psychiatričku. "Byla jsem z toho nadšená, protože jsem nikdy nešla na vysokou a vždy jsem chtěla mít před jménem titul. Takže mě polichotilo, že takhle Steven trochu splnil sen mé matky," uvedla herečka. Ale od domova herečku drží i další projekty, například pokračování akčního hitu Red s Brucem Willisem v hlavní roli.

Její manžel líbá Matta Damona

  • Michael Douglas také spolupracuje s režisérem Stevenem Soderberghem a ztvárnil roli v televizním filmu stanice HBO Behind the Candelabra.
  • Role ho donutila, aby se políbil s hereckým kolegou Mattem Damonem. "Viděla jsem to a jsem ráda, že když už se musel můj muž s někým líbat, padlo to na Matta Damona," řekla Zeta-Jonesová.
  • "Když se líbali, Matt zavřel oči a předstíral, že líbá mě. Aspoň to tak řekl Michaelovi. Myslím, že to je jeden z největších komplimentů, které jsem kdy dostala," uvedla herečka.
Autor:

Hlavní zprávy

Naši pozůstalí si často přejí, aby obřad nebyl truchlivý, říká zakladatelka spolku Ke kořenům

vydáno 29. května 2024  12:00

Za okny prší. Chmurné dopoledne by mohlo umocňovat i téma rozhovoru. Je to ale jinak. Při povídání s Blankou Javorovou panuje dobrá nálada. Jedna ze...  celý článek

Hnědásek na Hané i můry na Karlštejně. Svaz ochránců si přichystal exkurze do přírody

vydáno 28. května 2024  19:39

Český svaz ochránců přírody přichystal pro zájemce komentované exkurze do přírody. První se koná koncem týdne. Chcete se vydat po stopách nočních motýlů?...  celý článek

Zesláblo, bylo apatické a pohublé. Hodonínská zoo přišla o mládě vzácného lva

vydáno 29. května 2024  17:52

Zoo Hodonín přišla o mládě lva berberského, ani druhý pokus o odchov tak nebyl úspěšný. V tiskové zprávě to ve středu uvedl mluvčí zahrady Ivo Cencinger....  celý článek

Zlínský festival přiveze na tři stovky příběhů pro děti z celého světa

vydáno 29. května 2024  17:12

Ve Zlíně ve čtvrtek začíná nejstarší soutěžní přehlídka filmů pro děti a mládež. 64. ročník Zlín Film Festivalu připomene výročí slavných filmařů, nabídne...  celý článek