metro.cz

Počasí v Praze

4 °C / 6 °C

Středa, 1. prosince 2021. Svátek má Iva.

Prémie až 2000 Kč k novému stavebku od Buřinky pro všechny

  14:32
Praha 22. listopadu 2021 (PROTEXT) - Rok 2021 se pomalu chýlí ke konci, ale stále je dost času na to získat státní podporu k nově založenému stavebnímu spoření v plné výši. Navíc ke každé nové smlouvě uzavřené do 31. prosince 2021 připojí Stavební spořitelna České Spořitelny (Buřinka) prémii až do výše 2000 Kč. U smluv s cílovou částkou 200 000 Kč prémie zcela pokryje cenu za uzavření smlouvy. Zhodnocení vkladů tak dosáhne až 3,6 % ročně.

Tato prémie rozšiřuje úspěšnou akci u smluv uzavřených pro děti do 18 let, která probíhala od 1. srpna 2021. "Ukázalo se, že rodiče stále považují sjednání stavebka pro své děti jako výhodnou možnost spoření. Od srpna byla každá druhá smlouva uzavřena na dítě. Vedení Buřinky se proto rozhodlo akci rozšířit a nabídnout ji široké veřejnosti," uvádí Stanislav Oliva, specialista rozvoje obchodu v Buřince. A upřesňuje: "Při standardní nabídce se dětské smlouvy na počtu všech uzavřených smluv o stavebním spoření podílejí zhruba 18 %."

Jak může klient prémii získat?

· Pokud do 31. prosince 2021 uzavře novou smlouvu o stavebním spoření.

· Nejpozději do 4 měsíců od uzavření smlouvy vloží nebo naspoří alespoň 2 000 Kč.

Prémii vám na nový účet o stavebním spoření připíšeme následující měsíc po vložení nebo naspoření počátečního vkladu. Tu lze získat pouze na první smlouvu uzavřenou během této akce. Nejsnadněji lze smlouvu sjednat online na www.burinka.cz nebo v internetovém i mobilním bankovnictví George. Těm, kteří preferují osobní setkání, se budeme věnovat na pobočkách České spořitelny nebo u některého z externích partnerů Buřinky.

Buřinka je také jediná stavební spořitelna, která umí uzavírat stavební spoření pro děti zcela online. Ke smlouvě stačí připojit kopii rodného listu dítěte. Vše lze vyřídit snadno a rychle na www.burinka.cz.

Za dobu existence Buřinky uzavřeli rodiče nebo prarodiče dětem 406 319 smluv o stavebním spoření. Z toho do prvních narozenin dítěte tak učinilo 88 690 z nich. Zároveň narůstá průměrná naspořená částka, která se za posledních deset let téměř zdvojnásobila.

Rodiče také aktivně využívají pro předání smlouvy svým dětem speciální dárkový certifikát, který je ke stažení na webu https://www.burinka.cz/sporeni-deti.

Více informací je k dispozici na www.burinka.cz nebo na bezplatné lince 800 120 120 (pondělí – pátek, v době mezi 8 – 18 hod.)

Kontakt:

Monika Kopřivová

Specialistka komunikace

Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.

email: monika.koprivova@burinka.cz

Hlavní zprávy

Vlaky pro flamendry končí. Již za necelé dva týdny dojde ke změnám na železnici

vydáno 1. prosince 2021  5:02

Již za necelé dva týdny dojde ke změnám linek, k rozšíření integrace a také k řadě omezení. V neděli 12. prosince vstoupí v platnost celostátní úprava jízdních řádů železniční dopravy. V návaznosti na ni a také kvůli úsporám tak dojde na celou...  celý článek

Téměř zapomenutý poklad z osady Károv se zachoval i navzdory nacistům

vydáno 30. listopadu 2021  16:26

Když listujete kronikou Károva – osady obce Ohrobec ležící nedaleko Dolních Břežan – narazíte v četných zmínkách na místní loutkářský spolek, který zde...  celý článek

Viktoria Žižkov se zařadí po bok dalších slavných celků, bude mít vlastní zastávku

vydáno 30. listopadu 2021  10:51

Když se minulý týden představovala na nové autobusové lince 101 zastávka U Prdlavky, lehce zanikla informace, že konečnou stanicí zmíněné linky bude ta s...  celý článek

Kulich bez loga? Policisty a hasiče to může stát tisícovku. Zmapovali jsem uniformy IZS

vydáno 30. listopadu 2021  5:42

Průměrný Pražan na sebe v zimě hodí prostě jen teplejší bundu a boty. Pro policisty, hasiče i záchranáře platí pravidla.  celý článek

Vaše fotky z Prahy