metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 8 °C

Středa 29. března 2023. Svátek má Taťána
Proč se rozhodnout pro Rentu z nemovitosti | foto: FINEMO CZ SE

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Proč se rozhodnout pro Rentu z nemovitosti

Komerční sdělení Když manželé Alena a Jan Šerákovi po odchodu do důchodu vyčerpali peníze, které si během produktivního věku naspořili, octli se téměř ve finanční tísni. Najednou byli rádi, že zvládnou zaplatit všechny potřebné účty a mnohdy se museli velmi uskromnit při nákupu potravin.

Potom se v novinách dočetli o Rentě z nemovitosti neboli reverzní hypotéce, která je přímo šitá na míru seniorům, a kterou v České republice nabízí společnost FINEMO.CZ. „Začal jsem si k tomu vyhledávat informace, protože jsem to viděl jako případné dobré východisko z naší situace. Jen jsem se bál, že nevýhody budou převažovat nad výhodami,“ svěřuje se pan Jan.

Výhody Renty z nemovitosti:

▪ získáte peníze na cokoli (najednou či postupně)

za Vašeho života nemusíte nic splácet a nikdy se nesplácí více než cena nemovitosti

▪ zůstáváte bydlet doma a jste nadále vlastník svého bytu či domu

▪ můžete žít důstojněji a život si více užívat

Pan Jan zjistil, že Renta z nemovitosti jim poskytne peníze zajištěné jejich domem, aniž by museli během svého života cokoliv splácet. Dál zůstanou bydlet v domě, na který jsou už léta zvyklí a budou jeho vlastníky, což znamená, že případný nárůst hodnoty nemovitosti bude patřit samozřejmě jim. Navíc s ní mohou nakládat podle svého uvážení. A současně nikdy nebudou dlužit víc, než je cena nemovitosti. „Našel jsem si k tomu spoustu informací, a nakonec jsem se přesvědčil, že výhody jednoznačně převažují nad nevýhodami. Vlastně nad nevýhodou, protože je jediná. Na dědice potom zbyde méně peněz, protože o částku úvěru se později sníží hodnota dědictví,“ říká pan Jan.

Chcete vědět víc?

Další informace o Rentě z nemovitosti najdete na webu:

www.rentaznemovitosti.cz.

Můžete zde požádat o orientační kalkulaci a seznámit se s příběhy klientů.

Můžete také zavolat na tel. 233 321 850.

Máme licenci České národní banky.

Manželé Šerákovi svůj záměr probrali se synem, který je v jejich rozhodnutí podpořil, protože žije v zahraničí a je finančně zajištěný. „Rozhodli jsme se pro výplatu pravidelné měsíční částky a jsme spokojení. Od té doby nemusím řešit, jestli si koupím tmavé pečivo, které stojí o pár korun víc,“ dodává s úsměvem paní Alena.

Hlavní zprávy

Jak se chovat k čerstvé mamince? Šestinedělí je pořád ještě velké tabu

vydáno 29. března 2023  18:10

Péči porodní asistentky si ženy musí platit samy.  celý článek

Sportovní turistika přináší skrytě miliardy do pokladen. Největším magnetem je Praha

vydáno 29. března 2023  13:30

Nehlučí v ulicích do ranních hodin a skryté kouty nejsou cítit jejich zvratky. Existuje druh návštěvníků, který Česku slušně vydělává.   celý článek

Putin je hráč pokeru, který prohrál a nemá co ztratit, říká fotoreportér Dárvík Máca

vydáno 29. března 2023  11:00

Válka na Ukrajině se propadá do bahna a krve. Deníku Metro je ctí, že již od samého začátku konfliktu spolupracuje s Vojtěchem Dárvíkem Mácou,...  celý článek

Chytří holubi z ulic. Poznají sami sebe v zrcadle, nebojí se ani umělého dravce

vydáno 29. března 2023  4:05

Podle odborníků panuje kolem holubů řada mýtů. Věděli jste ale, že holubi jsou velmi inteligentní. Dokáží trénovat kognitivní dovednosti a dokonce...  celý článek