metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 8 °C

Neděle 25. února 2024. Svátek má Liliana

Dahua představuje bezdrátové kamery pro inteligentní a efektivní provoz malých firem

  15:59
Chang-čou (Čína) 24. listopadu 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Dahua Technology, přední světový poskytovatel řešení a služeb v oblasti AIoT (umělé inteligence věcí) zaměřených na video, představila v rámci online prezentace portfolio bezdrátových produktů Dahua Wireless Series. Nabídka, tvořená sériemi Turret, Picoo, Bullet a Hero, je určena pro inteligentní a efektivní bezpečnostní řešení v každodenním fungování menších komerčních provozů.

Tyto nové produkty nabízejí díky bezdrátovému připojení a funkcím "plug-and-play" uživatelsky přívětivou konfiguraci, která řeší běžné problémy monitoringu, jako je složité zapojení a obtížné ladění vybavení. Kromě zabezpečení zahrnují některé modely umělou inteligenci se schopností přesné detekce, oznámení v reálném čase, režim ochrany soukromí, možnost obousměrného hovoru a další funkce, které vyhovují různým potřebám podniků. Uživatelé mohou také zařízení vzdáleně ovládat a spravovat prostřednictvím aplikace Dahua Mobile Security Surveillance (DMSS) a softwaru Dahua Security System (DSS). Tyto kamery tak slouží nejen jako bezpečnostní dozor, ale také jako pohodlné a efektivní nástroje pro inteligentnější řízení podniku, čímž se ideálně hodí například do kaváren, maloobchodů, supermarketů a dalších menších provozů.

Řada Dahua Wireless Hero: Chytrý asistent v obchodě

Řada kamer Hero zahrnuje modely A1 a C1, které nabízejí odlišný design bez omezení klíčových funkcí, mezi které patří:

• 360° monitorování bez slepých míst: Kameru lze ovládat prostřednictvím aplikace DMSS a zajistit tak kompletní monitorování veškerých zákoutí objektu.

• Zaměření na lidské cíle: Kamery ve scénách detekují a sledují lidské cíle a poskytují dráhu jejich pohybu pro další analýzu.

• Režim ochrany soukromí: Prostřednictvím aplikace DMSS lze kameru spustit do nižší polohy pro účinnou ochranu soukromí osob.

• Komunikace kdykoli a kdekoli: Díky praktické funkci komunikace na dálku lze osoby na scéně kdykoli oslovit prostřednictvím aplikace DMSS.

Řada Hero také umožňuje nahrávání a přehrávání v rozlišení HD a díky výkonnému infračervenému přísvitu poskytuje jasný noční obraz až do vzdálenosti 10 m. Při detekci události jsou také prostřednictvím aplikace okamžitě odesílány push notifikace na mobilní telefon uživatele.

Příkladem scénáře použití řady Hero je samostatná kavárna. Když je provozovna zavřená, majitel nebo manažer může sledovat prostory v reálném čase a ovládat kameru prostřednictvím aplikace. Během otevírací doby kamera zaznamenává všechny události, majitel prodejny může sledovat, co se děje, a hovořit s personálem pomocí obousměrného přenosu zvuku.

Další informace o bezdrátové řadě Dahua naleznete na oficiální stránce zde.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2284076/dahua.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2074657/Dahua_LOGO_Logo.jpg

KONTAKT: Zoe Xu, xu_shuyi@dahuatech.com 

 

Hlavní zprávy

Motorka jako držák na láhev. Jak vlastně vypadá typický český suvenýr z Prahy?

PRAHA? AHA!
vydáno 25. února 2024  11:54

Praha je dobrodružství a romantika. Také nikdy nekončící zdroj zajímavostí. Stačí jen zvednout oči od displeje mobilního telefonu a nestačíte se divit....  celý článek

Pomáhám zlobivějším dětem, ty hodné nechávám modelkám, říká Jonáš Motyčka

vydáno 25. února 2024  7:00

Už přes 10 let se věnuje projektům, které pomáhají dětem z dětských domovů začlenit se do běžného života. Jonáš Motyčka za tu dobu doprovodil desítky...  celý článek

Honí vás lékaři od čerta k ďáblu? Objevit příčinu nemoci je někdy těžké

vydáno 24. února 2024  14:00

Lékař není bůh. Nebo jako student nedával při přednáškách pozor. Lidské tělo se ale nechová jako motor auta. Je složitější.  celý článek

Na bolest jsem zvyklá. Nekňourám, bojuji, říká kaskadérka Hanka Dvorská

vydáno 24. února 2024  8:00

Na srdci má kardiostimulátor a na mozku jí doktoři našli nádor. I přesto každý den běhá po Praze a mimo jiné vede fitness lekce. Nejstarší česká...  celý článek