metro.cz

Počasí v Praze

-3 °C / -1 °C

Úterý 5. prosince 2023. Svátek má Jitka

Dokonalý zvuk: Co přinesla kampaň #MakingSoundVisible od Toshiba TV

  15:40
Hongkong 20. listopadu 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - 

Společnost Toshiba TV si dala za cíl vytvářet odolné televizory s dynamickým zvukem a obrazem. Významným příkladem tohoto jejího úsilí je model Z870.

Nedávná kampaň #MakingSoundVisible ("Zvuk v obraze") pak překonala představu o modelu Z870 jako o pouhém centru domácí zábavy. Díky podpoře uznávaných hudebních producentů kampaň představila Z870 jako mnohem více, než jen televizní obrazovku – jako ukázku profesionální kvality zvuku. Interakce na sociálních sítích během kampaně ukázaly v celé šíři výjimečnou hloubku zvuku a vizuální čistotu, které tvoří podstatu tohoto modelu.

Díky sadě funkcí navržených pro moderní dobu slibuje televizor Toshiba Z870 mimořádný úspěch. Jeho charakteristickým rysem je technologie Mini-LED, která působivě prolíná hutný zvuk s živým obrazem a dotváří tak zážitek z hudební tvorby.

Zárukou dokonalého zvuku je použitá technologie Dolby Atmos, slibující trojrozměrný zvukový vjem. Každý tón tak vychází právě tak mocný a podmanivý, jak jej producent zamýšlel. To vše doplňuje basový reproduktor REGZA Bass Woofer Pro, který obohacuje hudbu o hluboké basy a přenese posluchače přímo do srdce živých koncertů, kde dunivý rytmus rezonuje davem.

Za velkolepým zvukovým výkonem modelu Z870 stojí systém REGZA Engine ZRi vybavený umělou inteligencí, který optimalizuje každý decibel pro dokonale pohlcující zážitek.

Stejně jako jeho oceňovaní předchůdci je i Z870 vybaven technologií Quantum Dot Color, která díky miliardě přesných barevných odstínů mění každý jednotlivý snímek v realistickou scénu. O pozoruhodný kontrast se stará funkce lokálního stmívání Full Array Local Dimming PRO, zatímco certifikace IMAX Enhanced posouvá vizuální stránku na další úroveň a je zárukou vynikající kvality obrazu pro filmový zážitek.

Jak už nyní víme díky kampani #MakingSoundVisible, nový televizor Toshiba Z870 zprostředkovává dokonalé splynutí zvuku a obrazu, nabízí pohlcující zážitek šitý na míru vychutnávání hudby a mění hranice domácí zábavy.

O Toshiba TV

Společnost Toshiba TV má za sebou více než 70letou historii výroby špičkových televizorů. Díky vrozenému smyslu pro inovace vyrobila mnoho televizorů, které překonaly trh a nabídly první funkce svého druhu na světě. Společnost Toshiba poskytuje díky své vysoké kvalitě obrazu nezapomenutelné zážitky a nové způsoby sledování mnoha lidem na celém světě.

Pro více informací sledujte Toshiba TV na sítích Facebook, Instagram, Twitter a YouTube.

Kontakt

Elina Cao

elina.cao@smplcty.marketing

 

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2279906/image_5022994_15113111.jpg 

 

Hlavní zprávy

Centrum Paprsek funguje již třicet let, stará se o více než sto klientů

vydáno 5. prosince 2023  5:54

Před pár dny otevřené centrum slouží hlavně klientům od šestnácti do čtyřiceti pěti let, kterým byla diagnostikována porucha autistického spektra.  celý článek

Poslouchají nás také babičky, říkají autorky úspěšného podcastu Vyhonit ďábla

vydáno 4. prosince 2023  14:09

Věci nazývají pravými jmény. Zároveň se i snaží správně pojmenovávát části pohlavních orgánů. Zuzana Kašparová a Terézia Ferjančeková jsou dvě kamarádky,...  celý článek

Streamu vládnou ještěři. Animovaný Leo vás pobaví. Mariňák Adam Driver si konečně zastřílí

vydáno 4. prosince 2023  12:55

Máme pro vás hned dva filmové tipy na chladné večery. Jeden najdete na Netflixu, druhý pro změnu na HBO Max.   celý článek

Vysokoprocentní čokoláda by určitě neměla být hořká, říká odbornice

vydáno 4. prosince 2023  5:14

Michaela Dohnálková začala s kakakovými boby pracovat v roce 2015 doma v kuchyni, s válečkem a fénem.  celý článek