metro.cz

Počasí v Praze

-3 °C / -1 °C

Úterý 5. prosince 2023. Svátek má Jitka

Hisense představuje před koncem roku sváteční kampaň "Deals That Go BEYOND"

  13:44
Čching-tao (Čína) 20. listopadu 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - 

Hledáte výhodnou nabídku na Černý pátek a Kybernetické pondělí? Při příležitosti blížících se svátků spustila společnost Hisense, globální výrobce elektroniky a spotřebičů, začátkem tohoto měsíce kampaň "Deals That Go BEYOND" (Slevy bez hranic), v níž si mohou zákazníci pořídit spotřebiče za mimořádné ceny a připravit si tak ještě nádhernější svátky s domácí zábavou.

V letošní sváteční sezóně nabízí Hisense luxusní domácí zábavu s časově omezenou slevou a zahajuje tak chystanou sérii speciálních svátečních výprodejů. Televizor Hisense Mini-led TV U7K se může pochlubit úhlopříčkou dosahující až úctyhodných 100 palců a přináší neuvěřitelně detailní, realistický a živý obraz. Jeho modernizovaný panel je navíc vybaven 144Hz herním režimem Pro, který poskytuje plynulé zobrazení a ničím nerušené vítězné hry. Jeho protějšek Hisense L9 s laserovou technologií TriChroma, Dolby Atmos a HDR zase nabízí zážitky jako z kina v pohodlí domova. Díky obrazovce eliminující odrazy okolního světla a bránící rozptylu také minimalizuje namáhání zraku. To vše je důkazem zaujetí společnosti Hisense pro inovativní technologie, které staví komfort a pohodu diváka na první místo.

Kromě vyhlášené kolekce televizorů však mohou sváteční náladu prohloubit i další kvalitní produkty společnosti Hisense – zejména z kategorie jejích chytrých, spolehlivých domácích spotřebičů. Například chladničky Hisense Pureflat jsou ideální pro velkolepou sváteční hostinu díky zóně MyFreshChoice, která hladce přechází mezi teplotami v mrazničce a chladničce a dokáže tak vyhovět jakýmkoli požadavkům spojeným s přípravou svátečního jídla pouhým stisknutím tlačítka. Tato flexibilita tak znamená více prostoru pro zmrazené suroviny na sváteční večeři – a dostatek místa na uchování zbytků po ní.

V duchu hesla "Slevy bez hranic" připravuje společnost Hisense bezkonkurenční online i offline slevy napříč celým katalogem svých vysoce kvalitních výrobků, a to od chladniček, praček a klimatizací po kuchyňské spotřebiče a malé domácí spotřebiče. Tato rozsáhlá nabídka však nekončí pouze u základních produktů – vztahuje se i na ty nejluxusnější výrobky včetně televizorů měnících hranice domácí zábavy a kuchyňských novinek pro usnadnění svátečních oslav, se kterými si spotřebitelé užijí ještě krásnější, příjemnější a klidnější svátky s dostatkem času pro rodinu.

Příští týden, na Černý pátek, dosáhne kampaň Hisense "Deals That Go BEYOND" na konci roku svého vrcholu a přinese zákazníkům v maloobchodech i na e-shopech tu nejvýhodnější nabídku svých oblíbených a špičkových produktů napříč všemi kategoriemi.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2280048/KV___deals_that_go_beyond.jpg 

 

 

KONTAKT: patrick.chen@bluecurrentgroup.com

 

PROTEXT

 

Hlavní zprávy

Centrum Paprsek funguje již třicet let, stará se o více než sto klientů

vydáno 5. prosince 2023  5:54

Před pár dny otevřené centrum slouží hlavně klientům od šestnácti do čtyřiceti pěti let, kterým byla diagnostikována porucha autistického spektra.  celý článek

Poslouchají nás také babičky, říkají autorky úspěšného podcastu Vyhonit ďábla

vydáno 4. prosince 2023  14:09

Věci nazývají pravými jmény. Zároveň se i snaží správně pojmenovávát části pohlavních orgánů. Zuzana Kašparová a Terézia Ferjančeková jsou dvě kamarádky,...  celý článek

Streamu vládnou ještěři. Animovaný Leo vás pobaví. Mariňák Adam Driver si konečně zastřílí

vydáno 4. prosince 2023  12:55

Máme pro vás hned dva filmové tipy na chladné večery. Jeden najdete na Netflixu, druhý pro změnu na HBO Max.   celý článek

Vysokoprocentní čokoláda by určitě neměla být hořká, říká odbornice

vydáno 4. prosince 2023  5:14

Michaela Dohnálková začala s kakakovými boby pracovat v roce 2015 doma v kuchyni, s válečkem a fénem.  celý článek