metro.cz

Počasí v Praze

-3 °C / -1 °C

Úterý 5. prosince 2023. Svátek má Jitka

Huawei Cloud: Plné uplatnění cloudových řešení a zvyšování obchodní úrovně v Evropě

  12:42
Paříž (Francie) 17. listopadu 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Dnes byla v Paříži zahájena konference HUAWEI CONNECT 2023. Během summitu "Accelerate Intelligence for Europe" seznámila společnost Huawei Cloud účastníky se svými zkušenostmi a podělila se o příklady jejich úspěšného využití v různých odvětvích po stránce technologií, obchodu i ekosystému.

Jacqueline Shiová, prezidentka Huawei Cloud Global Marketing and Sales Service, ve svém úvodním projevu poděkovala zákazníkům a partnerům za jejich vytrvalou podporu, která přispívá k pokračujícímu růstu společnosti Huawei Cloud v Evropě. Potvrdila odhodlání společnosti budovat v tomto regionu skutečné hodnoty. „Společnost Huawei Cloud se snaží budovat vysoce kvalitní místní ekosystém a umožnit prostřednictvím našich cloudových řešení evropským podnikům globální růst," uvedla. „Těšíme se na to, že s našimi zákazníky a partnery dosáhneme společných úspěchů."

V současné době společnost Huawei Cloud působí v celkem 30 regionech a její služby jsou celosvětově dostupné v 84 zónách, má 42 000 partnerů a je k dispozici pro celkem 5 milionů vývojářů. Společnost Huawei Cloud uvedla na trh celou řadu inovativních cloudových služeb a řešení. Její modely Pangu jsou široce používány v řadě různých odvětví. Databázový systém GaussDB představuje revoluci v tvorbě databází. MetaStudio, digitální linka pro tvorbu obsahu společnosti Huawei Cloud, nabízí možnosti využití služeb virtuálních pracovníků skutečně každému jednotlivci i každému podniku.

Tim Tao, prezident společnosti Huawei Cloud Europe, přednesl hlavní projev s názvem „Translate Our Cloud Expertise to Your Business Excellence" (Dosažení obchodních úspěchů s našimi cloudovými zkušenostmi). Podělil se o pokroky, kterých společnost Huawei Cloud v uplynulém roce dosáhla v Evropě: Huawei Cloud spustila cloudové regiony v Irsku a Turecku a dále tak rozšířila svou celosvětovou působnost. Kromě toho byly v Irsku, Turecku, Maďarsku, Německu a Francii nasazeny místní týmy, které zajišťují špičkovou provozní spolehlivost a technickou podporu. V Evropě zaznamenala společnost Huawei Cloud pozoruhodný 121% nárůst zákaznické základny a výrazný nárůst počtu partnerů. Huawei Cloud si také jednoznačně uvědomuje důležitost startupů a spustila proto specializované programy, které dosáhly značných pokroků.

Tim Tao dále poznamenal: „V budoucnu se budeme snažit ve spolupráci s vámi usilovněji pracovat na urychlení digitální transformace a inteligentní modernizace v Evropě."

Objevují se také další místní příklady úspěšného nasazení jejích řešení. Společnost Travelgate, přední provozovatel online sítě v oblasti cestovního ruchu, navázala se společností Huawei Cloud spolupráci na vytvoření vysoce dostupné, výkonné a škálovatelné nativní cloudové architektury. SLA jejích služeb dosahuje úctyhodné výše 99,95 % a škálování systémů probíhá prakticky okamžitě. 433. největší fotbalová komunita na světě, také navázala se společností Huawei Cloud spolupráci v rámci svého úsilí o modernizaci svých aplikací, které umožňují fanouškům po celém světě zapojit se velice snadno do diskusí a oslav během libovolného fotbalového zápasu přímo v reálném čase.

Společnost Huawei Cloud navrhuje tři opatření, která umožní i dalším zákazníkům využívat jejích digitálních technologií, znalostí a obchodní úrovně:

1. Vytvoření týmu pro zajištění špičkové provozní úrovně. Společnost Huawei Cloud neustále navyšuje své investice v evropském regionu, aby zde vytvořila týmy pro zajištění špičkové provozní úrovně a úspěchu zákazníků a vybudovala tak systém služeb pro rychlou a na míru přizpůsobenou podporu, sestávající ze třech úrovní. Místní týmy pro zajištění špičkové provozní úrovně a techničtí odborníci, působící přímo na místě, pomáhají zákazníkům navrhovat, plánovat a realizovat jejich strategii pro migraci na cloudová řešení. Místní technický tým společnosti Huawei Cloud poskytuje nepřetržitou online technickou podporu a komplexní služby špičkové podpory, aby tak svým zákazníkům zajistil bezproblémový provozní zážitek.

2. Vytvoření modelu zajišťování špičkové provozní úrovně. Společnost Huawei Cloud pomáhá zákazníkům budovat organizace, architekturu i procesy nejvyšší úrovně, přizpůsobené jejich jedinečným obchodním scénářům na základě celosvětově doporučených postupů a zkušeností s přizpůsobením služeb Huawei Cloud. Zajištěním optimální architektury a deterministického provozu tak společnost Huawei Cloud otevírá zákazníkům cestu k lepšímu využití a správě cloudových služeb.

3. Vytvoření platformy špičkové provozní úrovně. Nadstandardní služby a robustní místní ekosystém umožňují dosažení udržitelné digitální transformace. V následujících třech letech hodlá společnost Huawei Cloud prostřednictvím svých aktivit Huawei Cloud Academy vyškolit celkem 20 000 místních vývojářů a ve spolupráci s 1 000 místních partnerů vyvíjet řešení, která jim pomohou s rozšířením úrovně jejich podnikání v místním i globálním rozsahu. Programy pro startupy pomohou s rozšířením cloudových zdrojů, technologií a podpory při uvádění na trh celkem 800 evropským začínajícím podnikům.

Na akci představili Ray, viceprezident Huawei Cloud Europe Marketing and Solutions, a Leon Yu, viceprezident Huawei Cloud Global Ecosystem, cloudové technologie a služby ekosystému Huawei Cloud ve svých projevech „Make the Most of Cloud and Become a New Cloud Native" (Jak využít cloudových řešení na maximum a zařadit je do svých standardních aktivit) a „Driving Growth Through Cloud Ecosystem" (Podpora růstu prostřednictvím cloudového ekosystému).

Akce vyvrcholila evropským spuštěním programu Huawei Cloud Startup a spuštěním partnerského programu „Go Cloud, Grow Cloud". Oba tyto kroky dále stvrzují odhodlání společnosti Huawei Cloud podporovat komplexní spolupráci s evropskými startupy a partnery za účelem dosažení společného úspěchu.

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/2278075/image_1.jpg

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/2278077/Image2.jpg

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/2278076/image_3.jpg

Kontakt: Lavanda Wangová, lavanda.wang@huawei.com

 

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

 

Hlavní zprávy

Centrum Paprsek funguje již třicet let, stará se o více než sto klientů

vydáno 5. prosince 2023  5:54

Před pár dny otevřené centrum slouží hlavně klientům od šestnácti do čtyřiceti pěti let, kterým byla diagnostikována porucha autistického spektra.  celý článek

Poslouchají nás také babičky, říkají autorky úspěšného podcastu Vyhonit ďábla

vydáno 4. prosince 2023  14:09

Věci nazývají pravými jmény. Zároveň se i snaží správně pojmenovávát části pohlavních orgánů. Zuzana Kašparová a Terézia Ferjančeková jsou dvě kamarádky,...  celý článek

Streamu vládnou ještěři. Animovaný Leo vás pobaví. Mariňák Adam Driver si konečně zastřílí

vydáno 4. prosince 2023  12:55

Máme pro vás hned dva filmové tipy na chladné večery. Jeden najdete na Netflixu, druhý pro změnu na HBO Max.   celý článek

Vysokoprocentní čokoláda by určitě neměla být hořká, říká odbornice

vydáno 4. prosince 2023  5:14

Michaela Dohnálková začala s kakakovými boby pracovat v roce 2015 doma v kuchyni, s válečkem a fénem.  celý článek