metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 20 °C

Pátek 22. září 2023. Svátek má Darina

KUCHYNĚ gorenje vám jsou ještě blíž

  18:01
Praha 18. září 2023 (PROTEXT) - Evropský výrobce kuchyní s historií přes šest desetiletí působí v České republice už od roku 1997. Studia KUCHYNĚ gorenje najdete v Čechách i na Moravě – aktuálně jich je dvacet. Přibyla k nim i právě otevřená velká pobočka v Českých Budějovicích. Jihočechům zpřístupní profesionální služby spojené s návrhem a realizací kuchyní, obytných i úložných prostor na nejvyšší úrovni. Podzim přinese i další příjemnou změnu - studia KUCHYNĚ gorenje v Ostravě a Olomouci se přesunou do nových, lukrativnějších prostor. Také zde budou moci zákazníci čerpat inspiraci a využívat služby při zařizování celého interiéru. KUCHYNĚ gorenje tak pokračuje v úspěšné expanzi na tuzemském trhu, kde prodává i malé a velké domácí spotřebiče Gorenje.

Dnes můžete kuchyni pořídit mnoha způsoby. Protože jde o větší a dlouhodobou investici, je bezpečnější obrátit se na kuchyňské studio, kde si můžete prohlédnout a „osahat“ vzorové kuchyňské linky, seznámit se s materiály, nechat si odborně poradit a připravit 3D návrhy vaší budoucí kuchyně.

Při výběru dodavatele vám hodně napoví to, jak je dlouho firma na trhu, jaké má výrobní prostory a zázemí. I to, kolik má poboček – jestli je vám blízko a bude vám schopná poskytnout potřebný odborný servis nejen před prodejem a během realizace zakázky, ale také později, když budete potřebovat něco doplnit nebo drobně obměnit.

„KUCHYNĚ gorenje je lety ověřená značka působící v Evropě už od roku 1962. Může se pochlubit moderní technologií výroby a opravdu širokým výběrem kvalitních materiálů pro kuchyně v moderním, klasickém i rustikálním stylu. Řada EXCLUSIVE je orientovaná na design kvalitních kuchyní německé vý­roby, řada PREMIUM je zaměřená na moderní, vysoce kvalitní, designové kuchyně české výroby,“ vysvětluje Lucie Pardubská, produktová manažerka KUCHYNĚ gorenje.

V řadě PREMIUM je navíc možné vyrobit zakázkovou kuchyni v některém z mnoha odstínů podle standardní vzorkovnice barev NCS či RAL nebo v jejich kombinaci. Tyto vzorníky využívají architekti, designéři a další profesionálové. Je tak možné sladit dominantní barevné plochy – nábytek, výmalby stěn, rámy, dveře, lakované prvky apod.

KUCHYNĚ gorenje nabízí také možnost vybavit i další místnosti tak, aby celek působil při současném trendu otevřených prostorů harmonicky a sjednoceně.

„Díky široké nabídce materiálů a moderním prvkům, které máme v sortimentu, dokážeme kuchyni naprosto přirozeně propojit s obývacím prostorem. Nově mohou zákazníci využít služeb našich studií i pro dodání vestavných šatních skříní a dalších úložných prostor, aby celý domov působil dokonale sladěně,“ uvádí Lucie Pardubská, produktová manažerka KUCHYNĚ gorenje.

KUCHYNĚ gorenje najdete na více než dvaceti místech Čech a Moravy. „Nově jsme otevřeli velké studio KUCHYNĚ gorenje v Českých Budějovicích, kam se pohodlně dostanou návštěvníci z celých jižních Čech. V listopadu se stěhují do nových, lukrativních prostor kuchyňská studia v Ostravě a v Olomouci. V každém na vás čekají zkušení designéři, kteří ochotně poradí s doladěním nejen kuchyně, ale i celého interiéru,“ uzavírá Lucie Pardubská.

Pro KUCHYNĚ gorenje nafotila jedinečnou fotostory také charismatická herečka, moderátorka a vyhlášená kuchařka Markéta Hrubešová. Ta je tváří značky už řadu let.

Kontakt: cz.gorenje.com

Fotogalerie je pro redakci připravená zde: https://1drv.ms/f/s!AlDUuB6kZhh48HRjXzLxIFknJVf5?e=9qkis9

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Hlavní zprávy

RECENZE: Stallonea budete postrádat. Banda akčních veteránů je potřetí zpátky v kinech

vydáno 22. září 2023  6:00

Je to celé poněkud smutné. Na jednu stranu je člověk rád, že se série Postradatelní dočkala i čtvrtého závěrečného pokračování. Zároveň je však nasnadě,...  celý článek

Češi s dluhy. Nejvíce je tíží „dluhy pro dobrou věc“ - hypotéky. Z EU jsou na tom nejhůře Řekové

vydáno 21. září 2023  12:11

Zastavte se někde na ulici a začněte počítat. První, druhý, první, druhý. Statisticky tak každý druhý chodec, který kolem vás projde, patří k lidem,...  celý článek

I vstupní prohlídka u praktického lékaře může zachránit ledviny

vydáno 21. září 2023  9:52

Své dětství a většinu dospívání prožil Vojtěch Růta (25) v jižních Čechách. Zde také chodil na gymnázium a věnoval se svým oblíbeným sportům, jako...  celý článek

S postižením sluchu se v tuzemsku potýká více než půl milionu lidí. Ti dál narážejí na problémy

vydáno 21. září 2023  5:01

„Dlouhodobě vnímáme, že mnohdy nejen úřady, ale i různé instituce ani nevědí, jaké mají lidé se sluchovým postižením potřeby, jaké prostředí jim mají...  celý článek