metro.cz

Počasí v Praze

-3 °C / -1 °C

Úterý 5. prosince 2023. Svátek má Jitka

Newton University získala členství v prestižní organizaci Business Graduates Association

  12:02
Praha 20. listopadu 2023 (PROTEXT) – NEWTON University s potěšením oznamuje, že se stala členem v Business Graduates Association (BGA), mezinárodní organizaci se sídlem v Londýně, která zajišťuje členství, akreditace a kvalitu pro prestižní světové byznysové školy. NEWTON University sídlící Praze, Brně a Bratislavě, se pyšní řadou ocenění. Jedním z nich je například fakulta roku, kterou sami studenti udělili NEWTONU již po šesté.

Členství v BGA signalizuje neochvějný závazek NEWTONU poskytovat špičkovou světovou úroveň podnikatelského vzdělávání. Vytvářením vazeb s dalšími předními obchodními školami připravuje studenty v oblastech inovací, absolventské praxe, zaměstnatelnosti a společenské odpovědnosti.

Výhody toto členství přinese nejen studentům, ale i vyučujícím. Studenti získají přístup k exkluzivní členské platformě zaměřené na služby v oblasti rozvoje mezinárodní kariéry, zatímco fakulta bude mít větší rozsah příležitostí ke spolupráci v oblasti výzkumu.

Doktorka Anna Plechatá Krausová, prorektorka NEWTON University pro mezinárodní vztahy, vysvětluje: “Dveře, které nám členství v BGA otevírá, jsou rozmanité, ale toto je pouze začátek naší cesty k plné akreditaci. V souladu s hodnotami BGA, zaměřenými na společenský dopad, garantujeme špičkové vzdělání pro naše studenty. Chceme tak potvrdit vysoký standard vzdělávání na NEWTONU jak potenciálním studentům tak i zaměstnavatelům."

Naše škola se aktivně podílí na mnoha projektech zaměřených na udržitelný rozvoj. Jedním z nich je "aLIFEca", iniciativa posuzující životní cyklus (LCA) v automobilovém průmyslu. Dalším je projekt "ChemSkills zaměřený na transformaci chemického průmyslu prostřednictvím řešení ekologických a digitálních iniciativ, oběhového hospodářství a udržitelnosti.”

S hrdostí také představuje nové partnerství s Dorset College Dublin. Cílem této spolupráce je podpořit přeshraniční akademicku výměnu a využití nejlepších vzdělávacích postupů obou institucí.

Plechatá Krausová dodala: “Pro NEWTON je to transformační fáze. Posílením a rozšiřování našich mezinárodních partnerství zvyšujeme naši schopnost vybavit naše studenty nástroji, poznatky a globálními vazbami, které potřebují k tomu, aby se jim dařilo ve stále se měnícím světě.“

 

 

Hlavní zprávy

Centrum Paprsek funguje již třicet let, stará se o více než sto klientů

vydáno 5. prosince 2023  5:54

Před pár dny otevřené centrum slouží hlavně klientům od šestnácti do čtyřiceti pěti let, kterým byla diagnostikována porucha autistického spektra.  celý článek

Poslouchají nás také babičky, říkají autorky úspěšného podcastu Vyhonit ďábla

vydáno 4. prosince 2023  14:09

Věci nazývají pravými jmény. Zároveň se i snaží správně pojmenovávát části pohlavních orgánů. Zuzana Kašparová a Terézia Ferjančeková jsou dvě kamarádky,...  celý článek

Streamu vládnou ještěři. Animovaný Leo vás pobaví. Mariňák Adam Driver si konečně zastřílí

vydáno 4. prosince 2023  12:55

Máme pro vás hned dva filmové tipy na chladné večery. Jeden najdete na Netflixu, druhý pro změnu na HBO Max.   celý článek

Vysokoprocentní čokoláda by určitě neměla být hořká, říká odbornice

vydáno 4. prosince 2023  5:14

Michaela Dohnálková začala s kakakovými boby pracovat v roce 2015 doma v kuchyni, s válečkem a fénem.  celý článek