metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 23 °C

Čtvrtek 23. května 2024. Svátek má Vladimír

Nový trend v oblasti módy: Potisky triček pomocí AI technologie!

  15:19
Praha 17. dubna 2024 (PROTEXT) - V poslední době začíná umělá inteligence (AI) prosakovat do různých odvětví, včetně módního průmyslu. Novým revolučním trendem se stala možnost potisku triček pomocí AI technologie, kterou představuje česká společnost Vytvoř si potisk.cz.

„Jsme tu pro jednotlivce, firmy, školy, skupiny a další, kteří chtějí rychle a jednoduše vytvořit své vlastní produkty online. Tak neváhej a pusť se do toho!“ uvedl Zdeněk Pauch, zakladatel této společnosti.

Tvorba vlastního trička nebyla nikdy jednodušší

Tričko dle vlastní fantazie? Pro umělou inteligenci to dnes už není vůbec žádný problém. Pomocí jednoduchého nástroje si dokáže každý během pár minut navrhnout vlastní tričko, a to vše z pohodlí domova.

Díky inovativní technologii si mohou zákazníci vygenerovat obrázek dle svého přání. Například, pokud chtějí mít na svém tričku roztomilou kočičku sedící v růžovém pelíšku, AI technologie jim tento požadavek splní. Stačí k tomu použít jednoduchý nástroj na webových stránkách společnosti.

Pro vytvoření originálního potisku na tričko stačí popsat návrh obrázku. Například „ Delfín vyskakuje z vody při západu slunce na pozadí starověkého města, kresba.“ Obrázek musí být popsán co nejpodrobněji, aby měla umělá inteligence k dispozici veškeré potřebné informace.

Následně popište i styl, ve kterém má být obrázek vygenerován, jako je fotografie, karikatura, kresba nebo například moderní umění, AI k tomu přihlédne. Dále je možné upravit grafiku, včetně pozadí a barev.

Revoluce ve vytváření potisků

Společnost Vytvoř si potisk.cz využívá pokročilé algoritmy umělé inteligence ke generování obrázků, které vypadají profesionálně a zaručují originalitu. Pomocí AI je možné například odebírat pozadí, což je důležité proto, aby celkový vzhled potisku působil profesionálně.

AI také upravuje obrázky tak, aby byly maximálně kvalitní a ostré, čímž je zvýšena i kvalita samotného tisku. Novinkou společnosti je také úprava rozhraní AI pro mobilní telefon a možnost okamžité platby.

Výhody umělé inteligence

Umělá inteligence se pomalu dostává do všech odvětví lidské tvorby a bezesporu s sebou přináší řadu výhod. V oblasti potisku triček mezi ty největší výhody patří zejména rychlost a efektivita, profesionalita a originalita a snadné použití AI i pro méně zdatné uživatele. „I bez zkušeného grafika zvládnete vytvořit dokonalé dílo za 1 minutu, aniž byste byli proškoleni v oblasti AI. Každý si vytvoří svůj vlastní návrh, není nic, co by se opakovalo!" uvádí ředitel této společnosti Zdeněk Pauch.

Dokonalé umění potisku

Kromě potisku triček nabízí společnost Vytvoř si potisk.cz širokou škálu dalších produktů. Ve své nabídce mají opravdu velké spektrum potisků produktů od oblečení, přes batohy a trička až k potisku šperků či IT příslušenství.

Potisk reklamních produktů je také naprostou samozřejmostí. Chcete originální přívěsek, hrneček pro babičku nebo originální potisk na podložku pod myš či praktické ponožky? Vyberte si z více jak 400 produktů, které jsou na webových stránkách k dispozici.

O firmě

Společnost Vytvoř si potisk.cz založil v roce 2022 Zdeněk Pauch. Jedná se o webové stránky spojené s e-shopem, které nabízejí skvělý a jednoduchý nástroj pro online potisk triček, textilu, reklamních produktů a netradičních originálních dárků.

V současné době tisknou přes 500 produktů denně a vybrat si můžete z více jak 400 typů zboží. Společnost tiskne pouze na materiály té nejvyšší kvality, které vydrží i časté praní a sušení v sušičce.

Více informací a fotodokumentaci naleznete zde: Vlastní potisk online - APLIKACE - Online návrhář potisku (vytvorsipotisk.cz) 

Kontakty pro média

· Webové stránky: www.vytvorsipotisk.cz

· E-mail: info@vytvorsipotisk.cz

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

Hlavní zprávy

Aktivní zálohy jsou dril, ale není to vyloženě mazácká vojna, říká restauratér Jiří Panuška

vydáno 22. května 2024  15:57

Vzdát se komfortu, nebýt jen individualitou, ale i součástí celku, mít dobrou fyzičku, ale i řádnou psychickou odolnost. Takové jsou podmínky, aby se z...  celý článek

Stěny koupelny ze skla byly v minulosti zcela nemyslitelné, říká architektka Jiřičná

vydáno 22. května 2024  11:00

„Většinu života se člověk účastní nejrůznějších soutěží a většinu jich prohrává,“ říká velice upřímně světoznámá architektka, která do českého prostředí...  celý článek

Veduta z roku 1829 ukazuje čilý život na Jiřském náměstí na Pražském hradě

vydáno 22. května 2024  5:00

Projekt Miluju Prahu a deník Metro v pravidelném seriálu vybírají nejkrásnější pražské veduty. Znáte sochu plnou hříchů? A víte, kde stála původně?  celý článek

Šéf festivalu Rock for People sní o Red Hot Chilli Peppers a System Of A Down

vydáno 20. května 2024  12:57

Michal Thomes dokázal z lokální akce vydupat mezinárodně uznávaný festival obřích rozměrů. Šéf festivalu Rock for People deníku Metro říká, že se letos...  celý článek